Ana Menü

hamileyken uyuşturucu alan annenin bebeğinin fotoları +18

Başlatan CHEm !, Aralık 15, 2006, 19:15:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lord Of The Mumy

nan bu başka bir şey uyşturucu ile alakası yok ogrısh girme girdirme chem :@
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

Lord Of The Mumy

oranın ismi var yeterli gerisi hikaye olur :@ kobay arıyan adi herifler
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

AsA

tufi_bjkli

ogrish demeyin ya dayanamayıp girecem,sonra sağa sola kusacam

hade53

abi koymasaydiniz keske emege saglik tamamda bole biseyi keske yapmasaydin cok kotu ya

Simurg

yhaaaaaaaaaaaaaaaaa
aman ALLAHIM one öle yhaaaaa çok korkunç

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Lord Of The Mumy

Alıntı yapılan: AsA - Aralık 15, 2006, 19:30:13
orghis ne..? bu arada dehset oLdum fotoLari gorunce.

insanları hayvanları kobay olarak koyuyorlar cenk baba miyde kaldırmayan fotograflar var deney yapıyorlar kesiyorlar biciyorlar onlarında resimlerini int. ortamına koyuyorlar

DIABLO

valla yaw orda çok acayip fotoğraflar ve video lar var iğrenç ötesi bir tane daha site ismi vardı onu unuttum
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Timurlenk

eRe

ya hemen ındım asagı bı dhaa bakamadım.bu fotolar ıcın bısı dıyemıyorum cunku sebebı ne olursa olsun bu ıgrenc bı olay
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CHEm !

valla benim mideme hiç bişe olmuor rahatça bakabiliorum yoksa bendemi bişi var ??? :)
Allah kitap Beşiktaş

çArþý_ulan

böle şeylerden çoğu insan tiksinir...nie bilmem ama...bende bakabiliom rahatça

poacher

AÇIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI, ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ ŞANLI BEŞİKTAŞI