Ana Menü

"Oğlumu göndermeyin"

Başlatan KeePSaKe, Ocak 19, 2008, 12:55:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Yabancı bir stoper almak için kontenjanı Higuain'i yollayarak boşaltmayı planlayan Beşiktaş'ta menajer Sinan Engin, dün Arjantinli futbolcunun menajeri ve babasıyla bir görüşme yaptı. Engin, Higuain'in babasına, "Oğlunuz yetenekli bir futbolcu. Kendisini zaten bu yüzden transfer ettik. Ancak burada geçirdiği süre boyunca takıma bir türlü uyum sağlayamadı. Bu nedenle kendisini kiralamak ya da satmak istiyoruz. Kendisine kulüp bulun" dedi. Oğlunun çok yetenekli bir futbolcu olduğunu belirten Higuain'in babası, "O Türkiye'yi çok seviyor. Buraya alıştı ve ayrılmak istemiyor. Neden oynatılmadığını da merak ediyoruz.

Saygı duyarız

Biz de Türkiye'yi çok sevdik. Onu göndermekte acele etmeyin ve kendisine biraz daha şans daha verin. Eğer o zaman başarılı olamazsa gönderebilirsiniz. Şartlar ne olursa olsun kararınıza saygı duyarız. Zorla güzellik olmaz" karşılığını verdi. Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, Higuain'in babasının bu sözlerinden sonra, "Biz oğlunuzla çalışmak istemiyoruz. Eğer kendisine kulüp bulursa, biz de yönetim olarak bonservisinde gerekli kolaylığı gösteririz. Desteğimizi sonuna kadar sürdürürüz." dedi

Kaynak: Hürriyet
Since 1903

Kartalizmatik

neden oynatılmadığını herkes merak ediyor..artık biri çıkıp açıklasın şu olayı
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

carlito1903

Neden Higuain'i satmak için bu kadar uğraşıyoruz,kiralık versek ne kaybederiz ki...

bahadıR

hakkatten bu adamı niye oynatmıyolar yav
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

BjKcArsi54

ben şahsen higuain i beğeniyorum bence biraz sabır lazım...