Ana Menü

Nobre: "Gitmeyi istemiyorum"

Başlatan eRe, Ocak 14, 2008, 09:13:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş'ın, Konyaspor ile yaptığı ve 2-1 kazandığı maçta uzatma dakikalarında attığı golle takımının galibiyetinde büyük pay sahibi olan Nobre, ligin ikinci yarılarına gol atarak başlama geleneğini bozmadı.

Beşiktaş'ta 2. yılını geçiren ve Türk vatandaşlığına geçen Nobre, 2005-06 sezonunda Fenerbahçe'de oynadığı dönem dahil son 3 sezonda ikinci yarıya golle başlama geleneğini, Konyaspor'a attığı golle sürdürdü. Bir ara satılması gündeme gelen Brezilyalı golcü, fazla forma şansı bulamadığı halde çok eleştirildiğini belirterek, "Haksız yere yapılan eleştiriler beni çok üzdü. Beşiktaş'ta oynamayı ve çok gol atmayı istiyorum. Yeter ki bana şans verilsin. Futbolda küsmek olmaz. Kimi zaman oynar kimi zaman da kulübede oturursunuz. Beşiktaş'la sözleşmem var. Gitmeyi istemiyorum" diye konuştu.

Kaynak : Sabah
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carlito1903

Başka var mı istediğin veya istemediğin bişey,yapalım hemen....

Bu gollerinle ancak skor yorumcularını kandırabilirsin,ben hala bu takımın topçusu olmadığın görüşündeyim...

keskinli

insaallah kendi dedigi gibi olur
ben nobreyi begeniyorum ama futbolda forvet golle ölcülüyor,simdiye kadar basarili olamadi,insaallah bundan sonra basarili olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

alper_1903

Nobre iyi bir oyuncu ve golcü
bizde gol atamiyorsa yedek soyunur ve öbür takimlara en azindan faydali olmaz
o ilk geldigi zamanlar feneri alex ile beraber sampiyon yapmisti yani biseyler var nobrede ama onu besliyemiyoruz
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...