Ana Menü

umutlandık!

Başlatan dogukang, Ocak 12, 2008, 20:05:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dogukang

arkadaşlar bugun son dakikada o golü atmış olmasaydık bile bunu sizinle paylaşacaktım. ilk dönem bu kadar kızdığım bu takım beni okdar umutlandırdıki sizin de duygularınızı merak ettim.tek top oynayan pres yapan ve kazanmayı bu kadar isteyen ve kazanacapından bu akdar emin olan Beşiktaşım bana en son 100. yılında bu kadar umut vermişti.bu takım dahada iyi olacak delgadonun liderliğinde bu sene çifte kupa gelecek arkadaşlar...

carlito1903

Bizde umut var ama ben sahada şampiyonluğa yürüyecek bi takım göremiyorum malesef...

Bi takım şampiyon olacaksa ona ilk başta sahadaki oyuncular inanacak,üzgünüm ama takımda şampiyonluk havası yok...

keskinli

2.yari cok istekliydik
keske macin basindada bu arzuyla oynasalardi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

çarşı antalya

gelicek gelicek hayırlısıyla bu takım şampiyonluğu alıcak bu sene kalpten inanıyoruz buna
öLüMüNe iSyAn...iNaDıNa KaRaKaRTaL....

eRe

umut işkenceyi uzatır.

inşallah şampiyonluk rüyamız kabusa dönmez.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

allen ıverson

Golden sonraki manzara beni çok etkiledi,yedek klubesi nasıl sevindi ama :alkis

TurkishTank

bende ayni senin gibi dusunuyodum kardes...mac beraberede bitseydi ben besiktasimin oynadigi futbol'u sevdim bugun...zaten sampiyonlar ligi olmayinca, lig ve kupaya iyice konsantre olcaklar... ihsallah gerisi gelir...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

hAlil21

maçı izleyemedik daha özet falan denk gelmedi.
inşallah dediğin gibi olur.takımda şampiyonlukl  havası var.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

naanreelburn

bi adam gibi stoper le iş biter yama kapanır oda gelicek inşalla varız bu işte neden derseniz ilk defa bu maçta tam bütünleşme vardı toraman bile maç sonrası üst düzey arkadaşlık ve inanç oluştu .inanmak kazanmanın yarısı ise yarıyı aştık bence

pascalyptica

100. yıldan beri ilk defa bu maçta kesin gol atarız dediğim son 10 dakika geçirdik.. baya bi baskı vardı ki sahanın o kadar kötü olmasına rağmen..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

MeLo

Bu sene şampiyon görelim sizi !
Ölmeden mezara koymayın bizi !
Korkutmaz bizleri musalla taşı !
Ölümüne seviyoruz biz Beşiktaş'ı !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

metin16

ışık var arkadaşlar rahat olun sadece biraz sabır
sensiz geçen günlerin......

Guti ORÇ.

olucaz bu sene şampiyon inşallah..

carsi52