Ana Menü

Serdar Özkan ile Ali Tandoğan Arasındaki 647910956 Fark

Başlatan Carsi_Karabuk, Ocak 12, 2008, 17:40:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Carsi_Karabuk

Futbol oynamak için tarlaları kullanırız... Bazı mevsimlerde, futbolcu hayatlarının daha da tehlikeye girdiğine şahit oluruz... donmuş tarlalar üzerinde. Şahsen iyi futbol yerine; ıslak formalar, çetin ikili mücadelelerle yetinebilirdim, yetindim. Üstüne, takımın attığı gollerden sonraki sevinç anlarını zevkl seyrettim; boks maçlarını andırdı. Teşekkür ederiz.
İlk 11, sakatlıktan yeni çıkan Özkan' ın Tandoğan' a tercih edilmesini; esasında... etkili orta açamayan, inat gibi penaltı avcılığına üstlenen ve bizi her defasında çileden çıkaran, Beşiktaş' ın yedek oyuncusu Tandoğan' ın... 3. sınıf futbolunu izleyeceksin diyordu. (Maçın ilerleyen dakikalarında, Konyalarda ELllerini kullanan oyuncuları aklıma getirdi Tandoğan. Allah' tan başarılı olamadı.) Maçın büyük bölümü, Beşiktaş gol atacak dediğimizde final anlarında hep Tandoğan vardı, ama o sonuca gidemedi. Özkan olsaydı, maç daha önceden bize gelirdi !
2. yarı yorulmuş, dövülmüş Konya defansının üzerine salınacaktı Özkan ve kesinlikle işe yaramalıydı pire çocuk. Yalnız Özkan' ı, kulübeden 15 dk geç çıkaran Sağlam hocam " çok küçük bir kredisini " kullandı kanaatindeyim.
Delgado' yu çıkarmasını beklerken, gerekeni yaptı, çok zekiceydi. Son dakikalarda doldur boşalta gitmesi beklenen takımımızın Delgado' ya hiç ihtiyacı yoktu. Dafanstan çıkan balonlar, Nobre' ye - Bobo' ya - Holosko' ya inecek ve birbirlerini besleyeceklerdi..... öyle oldu, Nobre çok zorlu geçecek bir rekabetin adını koydu Beşiktaş forvet hattına.

Bu güzel günün bize getirdiği... tatlı coşku, kocaman bir 3 puan ve Serdar Özkan ile Ali Tandoğan arasındaki 647910956 farkı GÖZLER ÖNÜNE SERDİ.

Bizi Durdurmaları Çok Güç,

Saygılar.
Bize yapılanlar...Bizleri sadece yüceltmiştir.

sentinel

ali tandogan gitsin abi bu takımdan ya verkac yapamıyor orta desen senede 2 tane kendini yere atmalar daha gecen sezonda ilk macımızda kırmızı kartı unutmadım calım atma desen o hic yok kendi kanadından akın akın atak yiyoruz gitsin abi
Dark TranquilliTy

keskinli

ali o kadarda kötü degildi ama kendini atmalari sinir ediyor beni
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Non Mollare Mai

Ali Beşiktaş'ın futbolcusu olabilecek kapasiteye sahip değil.
Kaçırdığı pozisyonlar, atamadığı paslar, yaptığı kademe hatalarıyla delirtti bugün beni.
Ertuğrul Sağlam'da 70 e kadar neyi bekledi anlamak güç.
Her atakta kendini sallıyor yere. Adam gibi oynamayı öğrenmelisin ilk önce..

Serdar'a gelince, sakat sakat çıktı ve görevini çok iyi yaptı.. Teşekkürler.
edit

eyup1903

Alves

Geçen maçta ortalama 10 ortası vardı
En az 7 topu adama nişanladı
Takımdan gitmesi gerekir BENCE
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

akbaba71

Sadece kendini yere atmaları beşiktaştan gitmesi için yeterli sebeptir
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carsi52

Çok doğru bi konuya değinmişsin.
Burak'ı verceğimize aliyi verseydik keşke.
ali beşiktaşta top oynayabilecek bir kapasiteye sahip değiL.
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Konuyu açan arkadaşı tebrik ediyorum,güzel bi noktaya değinmiş...

Takımda forma giymeye layık olmayan o kadar çok adam varki,Tandoğan da bunlardan biri,çok akıllı sanıyo kendini...

CHEm !

ali tandoğan oynadığı maçlarda sadece bu maçta kötüydü.
Allah kitap Beşiktaş

allen ıverson

Sahtekarlık yapmak hoş degil,futbolu delikanlı gibi oynuyacaksın :oklava

naanreelburn

peki abiler ali tandoğan yerine o mevkide ibrahim kaş olsaydı daha ii olmazmıydı .çocuk daha çabuk ve bir defans oyuncusundan fazla ofans içerikli

pascalyptica

Alıntı yapılan: CHEm ! - Ocak 13, 2008, 00:26:05
ali tandoğan oynadığı maçlarda sadece bu maçta kötüydü.

ali tandoğanın takıma alınmasının dahi yanlış olduğunu düşünen biri olmama rağmen katılıyorum..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

naanreelburn