Ana Menü

Fikstür Avantajı...

Başlatan carlito1903, Ocak 12, 2008, 02:48:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Bu fikstür avantajı konusu herkesin dilinde peki siz ne düşünüyorsunuz??

Yarın ki Konya maçından sonra 9 İçerde 7 Deplasmanda maçımız kalıyo deplasmanlardan biri İ.B.B. yani İstanbul dışında sadece 6 maçımız kalacak bu 6 maçtan 2 sini Kayseri ve Sivas a karşı oynayacağız,bu maçlar şampiyonluk yolunda önemli virajlar....

Derbilerin hepsi içerde ve Mart ayının sonunda bitiyorlar,zaten şampiyonluk için Mart ayı çok önemli 3 derbi ve 2 deplasman maçı var,bu periyotu ne kadar az hasarla atlatırsak o kadar rahatlarız,hatta nisana bi kaç puan farkla lider olarak girebiliriz...

Ve ligin son 3 haftası,2 içerde bi deplasmanda oynayacağız,son 3 haftaya girerken biz içerde bursayla oynuyoruz aynı hafta gs ile fb nin maçı var,yani şampiyonluk düğümünü çözebilecek bi hafta,o maçta şampiyonluğu ilan ettiğimizi hayal etmek bile heyecandan öldürüyor beni...

Sonra ankaragücü deplasmanı ve içerde Manisa maçı var....

Durum böyle,yorumları alalım.... :)

carsi52

öyLe ama kökLü anadoLu takımLarıyLa depLasmanda oynıcaz.
Kayseri,Sivas..
fikstür avantajı diye bişey yoktur sonuçta bütün takımLar aynı şekiLde oynuyor.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

kagit üzerinde iyi gibi gözüksede dezavantaj olabilir
simdiye kadar deplasmanlarda daha basarili olduk
son zamanlarda derbi maclarindada pek basarili degiliz
önemli olan oynayacagimiz oyundur,oyunumuzun üstüne koyamazsak basari zor gelir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

akbaba71

Ligde ilk yarıyı deplasmanda en fazla puan alan takım olarak takım olarak kapadığımızı dusunursek deplasmanlarda fazla puan kaybı yaşamayız gibime geliyor.içerde puan kayıplarımızda genelde gol atamadığımız için oluyordu bobonun kotu oldugu maçlarda nobre devreye giremiyince kayseri ve belediye ile 0-0 rize ile 1-1 berabere kaldık en azından bu tur maçlarda holoskonun atıcağı gollerle ilk yarıda kaybettiğimiz puanları içerde kaybetmezsek mutlu sona ulaşırız.Allah ın izniyle.Fikstur avantajımız 3 derbiyide içerde oynayacak olmamızdan dolayı bencede var ama bu maçları kazanarak bunu değerlendirmek onemli
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Non Mollare Mai

Evet avantaj gibi gözüküyor ama içeride oynayacağımız maçlar, ilk yarıda içeride oynadığımız maçlardan daha zor..
Bu da ayrı bi' dezavantaj ama sivas ve kayseri deplasmanlarından alınacak 6 puan bizi şampiyon yapar.
Şampiyonluk o iki maçtan geçiyor.
edit

eRe

bence bızım fıkstur avantajlı degıl ama ozellıkle fenerın fıkstur cok kotu
ama onemlı olan genelde ılk haftalar cunku son haftalara koparak gırıyorsan ne kadar kolay macın olursa olsun bı avantajı olmuyor
aynı sekılde ılk haftalarda ne kadar ıyı gıdersen son haftalar ne kadar zor olursa olsun kopup gıdıyosun kı
son haftalarda zayıf ekıplerle oynamamız demek kume dusmesı potasındakı takımlarla oynamamız anlamına gelıyor
o yuzden dolayı nası baslarsak ole gıder dıye dusunuyorum
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

MeLo

Hele bir Konya'yı geçelim...
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

erdibatmaz

yazıyı okuyunca birden bile heyecanlandım gerçekten avantajlı fikstür dediğin gibi kayseri ve sivas maçları çok önemli zaten virajlarda takılmayan takımın şampiyon olmaması diye birşey olmaz.

Her maçı öncekinden daha önemli görüp ona göre büyük bir disiplin içinde büyük takım  küçük takım fark gözetmeksizin kazanmalıyız.Ben inanıyorum olacak bu sefer...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

pascalyptica

febeyle geseyi içerde yenersek şampiyonuz gerisi boş..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

NoPasaran

İyide inönüde iyi oynayamıyoruz ki ???
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CHEm !

feneri cimbomu devirdik mi bu iş biter
derbileri kazanarak şampiyon olunur.
Allah kitap Beşiktaş

karizwa_006

deplasman maçlarımız daha başarılı aslında ama derbilerin içerde olmasıda ii bişey taraftar baskı altına alabılırse bu bizim lehimize çıkan bi sonuç olabılır ama gercekten avantaj bizde tabi biz bunu iyi bi şekilde değerlendirirsek şampiyonluk yolu gözüküyor gibi...
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

cancion del popular

derbileri alırsak bu sene mutlu sona ulaşırız gibi geliyo......... kayseri, sivas, ts ile fenerle gs de oynucak ayrıca sonlara doğru düşme hattındaki takımlarla yapılacak maçlar da önemli biz bunların çoğunu içerde oynucaz.... şaka maka bu sene şanpiyon biziz.... :oynak
SENİ ASİL İNSANLARIN BASİT SEVGİSİYLE DEĞİL...
BASİT İNSANLARIN ASİL SEVGİSİYLE SEVDİM!

eyup1903

derbiler şampiyonu belirler

bize düşen derbiler stadtaki yerimizi alıp takımımızı ölümüne desteklemek