Ana Menü

Kücük takim muamelesi

Başlatan levent1903, Ocak 11, 2008, 20:16:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

levent1903

Biktik artik kücük takim muamelesi görmekten, facialar üst üste geliyor..
Besiktasimiz gs, fb ve ts arasinda Türkiyede en cok gündüz maci oynayan takim.
Hal böyle oldukcada taraftarlarimiz dolduramiyor stadi, cünkü bazileri cumartesi felan'da caslisiyor.

Bu hafta sonu Konyaspor ile tekrar gündüz macina cikacagiz, ama en büyük facia ise:

MKE ANKARAGÜCÜ - BEŞİKTAŞ  16 OCAK 2008 ÇARŞAMBA SAAT 16'da..

Kupa macinda ayni gün Fenerbahcede aksama karsilasiyor, ama onlarin lig maci Pazar günü ve bizimkisi Cumartesi günü
gs kupa maci bizden önce haftaya ama onlar da haftaya ligde bizden sonra oyniyor..

Besiktas (bos günü) - 2
gs (bos günü) - 4
fb (bos günü) - 3

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

carlito1903

Hakkımızı arayacak adam yokki...
Adamlar stadlarında her maç federasyon istifa diye bağırıyolar,ama her istediklerinide yaptırıyolar...

keskinli

ben kendimi bildim bileli hep böyle oldu,hep haksizliklar yasadik
be sebepten olsa gercek besiktaslilarda asilik huyu belirdi
bu haksizliga en iyi tepki kendi aramizda kenetlenmek ve sportif basariyla cevap vermek
bizim basarimizda catlayacak cok adam var
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

canavar_bjk

ben ankarada oturuyorum ve istanbul a yada başka deplasmanlara gitmeye fırsatım yok gerek okul olsun gerek iş olsun ankaradan dışarı çıkamıyorum ankaradaki maçları dört gözle beklerken çarşamba günü adamalr nasıl öğlene maç alırlar ya bari 17 ye filan alsınlar bu kadarda insafsızlık olurmu ondan sonra ankaragüçlülerin dile düşecez tabi adamların işi güçü yok sağda solda esarar eroğin satıp maça gidiyolar
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

eRe

yapılanlar tamamen terbıyesızlık ılk bı kac hafta sankı onların aleyınde gıbı gosterıp kastı olarak bı ıkı tepkı alıp sezon sonuna kadar onlar ıcın hazırlanıyor bu fıksturler.
sonrada tepkı koyunca bak ılk haftalarda bole denıyor.
yapılan tamamen terbıyesızlık ama hakkımızı arayacak adamlar olmadıkca bu duruma alısmamız gerekıyor
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

dogukang

ya arkadaşlar biraz mantıklı olun ankarada gündüz sıcaklaklığı -2 civarıyken akşama doğru rahat bi 7 8 derece daha düşüyor.yani o maçı akşam oynasan 6 7 8 derece daha soğukta oynıcaksın.hadi onuda geçtim tribün olayları ve dışarda da olay olabileceği için güvenlik gerekçesiyle gündüz oynamak daha mantıklıdır.

Alves

Burda yönetimin zayıflığından kaynaklanıyor
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

naanreelburn

yaşım 35 ufakken şimdi ki gibi rahatlıkla beşiktaş forması bulupta giymek mümkün değildi babam  zor zzaanat sirkecideki spor mağazalarından siyah beyaz forma alır üstünede bi o kadar zor o dönem bulunan armamızı anneme verır diktirirdi.sokağa çıkardım formam şortum ve tozluklarımla arkadaşlarım alay ederdi --arabacı takımı ahahah diye benle dalga geçerlerdi - 3.takım gibi böyle ezik muhabbetten bahseden arkadaşlara seslenmek istiyorum biz bakmayın çok büyük basamaklar atladık arabacılıktan nerelere geldık ..bi bakalaım ve inanın hiçbir aktif bağlantım olmamasına rağmen burda bu eylemi yapan ÇARŞI dır.Arabacıyken kendi kültürümüzü oluşturduk .biz dünün ezileni olup bugünün ezilenide olmadık biz bir aşaka sevdalıydık bu sevda ferhat ile şirin mevlana  gibi biz farkında değilken nasıl unicef koruma altına aldıysa bizde yeni nesil tarafından korunmaya alındık .vede artık bizim herkes bilsin senelerce şampiyonlık bekleyip ihtilal yasağını delecek sabrımız yok ...

NoPasaran

eee yıllardır diyoruz takımı üçültüyorlar diye
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

alper_1903

alismamiz lazim buna
LIG TV kanalinda haber oluyor

1, FB
2, GS
3, Sivas
4, Besiktas

bu isler artik böyle
Türkiye de Demirören in de degigi gibi iki büyük yaratilmaya calisiliyor
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

dogukang

farkında deilsiniz de kendi kendinizi küçültüp kendi kendinize kompleks yaratıyorsunuz.başarılı olan 1. sayfada olacaktır bu normaldir.şampiyon olduumuz seneler biz de 1.sayfalardan inmedik.dier tarafa gelince yok arabacı takımıydık yok bilmemneydi.onun doğrusu Beşiktaş arabalı takımıdır.Tarihimizde yazanları manipüle etmişlerdir.herneyse rakiplerimize prim veriyosunuz.eşşeğin aklına karpuz kabuğu getiriyosunuz.

kara kalem

Alıntı yapılan: alper_1903 - Ocak 13, 2008, 18:08:50

bu isler artik böyle
Türkiye de Demirören in de degigi gibi iki büyük yaratilmaya calisiliyor

O DEMİRÖREN cikip; ''Galatasaray'in Sampiyon Olmasini İstiyorum'' derse yaratirlar tabii ki.
kalem sana akan, kara senin sevdan.