Ana Menü

Artık Durma Higuain Git!!!

Başlatan carlito1903, Ocak 09, 2008, 13:13:26

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdinc1926

gereksiz yere yanlış transferler yüzünden boşuna para gidiyor
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

SATUKBLADE

delgado ilk geldiğindede herkes gitsin diyordu :)

karizwa_006

bence bıraz daha denenmesı beklenmelıydı ama bu kadar tartısmanın sonunda da durması hıc hayırlı olmaz en dogrusuda gıtmelı..
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

DIABLO

Alıntı yapılan: SATUKBLADE - Ocak 09, 2008, 23:10:19
delgado ilk geldiğindede herkes gitsin diyordu :)

eeee öyle sabretmek yok hemen gelsin golleri sıralasın atamazsa gitsin nasıl olsa başkan borç veriyor bu kafa ile çok güzel yol alırız ;)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

pascalyptica

çok teknik bi oyuncu gitmesi çok yanlış olur.. bence çok iyi bi yedek kalmasında fayda var.. ama aynı özelliklerde bir türk bulunursa o zaman gönderilebilir ki bu yabancı kontenjanı açısından da iyi olur..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

carsi52

çok güzel bir yazı teşekkürler bizimle paylaştığın için.
çok doğru bir yazı bu adama şans veriLmiyor ! nobreyi alacağına alsana oyuna higuani.
geLecek var ama harcanıyor beşiktaşta en iyisi harcanmasın gitsin başka çare yok.
Bölünür senin için uykular!

naanreelburn

kayseriye yada sivasa kiralık verilse en azından iddalı bi takımda oynar pişer

levent1903

cok yazik oluyor ,, nobre benim gözümde hikaye ve Bobo Holosko ikilisinden sakatlanan olursa alternatif olur
Higuain. Ama sorun Yabanci Kontenjanimiz - o zaman gönder Rico yu....
Vefasiz davraniyor Kulüb Higuaina....
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Onur*

River Plate'den bir genç yetenek alındığı haberini duyduğumda kim dedim ? Higuain dediler.. Gözlerimin içi gülmüştü.

Higuain'in hücum da çok hızlı, yetenekli olduğunu biliyordum.

İçim rahatlamıştı, sonunda güzel bir transfer yapmamız beni o kadar mutlu etmişi ki...

Ta kii... Higuain'i kadroda görememeye başlayıncaya kadar.

Higuain'i hiç 90 dk oynarken seyredememe rağmen sonradan girip oynadığı 15-20 dk. da bile çok yetenekli, her yere pire gibi dalan, adam eksilten bir futbolcu olarak görünce heralde Ertuğrul Sağlam'da bunlar görmüş ve oynatmadığı için pişman olmuştur dedim.

Ama malesef herkesin gördüklerini bir tek Ertuğrul Hoca görmemişti.

Artık o kadar çileden çıkmıştım ki Higuain ile ilgili her haberi takip eder olmuştum. Maç kadroları açıklanınca gözüm direk onu arıyor, oyuncu değişikliği deyince acaba o mu ? diyip umulanıyordum..

Ama Ertuğrul Hoca beni sadece umutlandırdı.

Hocam be 23 yaşındaki bir yetenek anca böyle harcanılır.

Sana o kadar kızdığım zamanlar oldu ki.. Anlatamam...

Sonunda Higuain bu eziyetten kurtuldu ve gidiyor..

Git buralardan Higuain! Git..

Seni asla unumayacağım...
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

Adriano

Higuain'i önceden tanıyormuydun :|
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Onur*

Alıntı yapılan: Adriano - Ocak 27, 2008, 16:37:17
Higuain'i önceden tanıyormuydun :|

Maç özetleri vastıası ile..

River Plate taraftarları ne diyor biliyormusun ?

Bir forvetimizin gitmesini isiyorduk ama bu en iyisi olan Higuain olmamlıydı diyor.
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

Non Mollare Mai

Higuain kim ne derse desin bana göre Beşiktaş'ın futbolcusu olamaz.
Türkiye ligi için fazla güçsüz. Hadi kanat oyuncusu özelliklerine sahip olsa neyse ama forvet mevkisinde Türkiye'de bu fizikle iş yapamaz.
Üzüldüm gitmesine. Hele o maçı unuttum ama bir golden sonra havaya uçuşunu hatırladıkça yüreğim burkuluyor ama duygusal bakmamak lazım.
Takımın stopere ihtiyacı var. Gitmeli Higuain..

Yolu açık olsun.
edit

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

aquilas

Higuain'i satmak bence yanlış ama kiralık gidebilir hatta kiralık gitse ve bir yerlerde kendini gösterse çok iyi olur bobo ilk geldiğinde millet dalga geçiyordu bizle bu kim diye kim olduğunu aleme gösterdi higuain sadece zamana ve bu lige tecrübe kazanması için bir yerlerde devamlı oynaması lazım

tcenk

Gerçekten ne kadar fazla şans vermişizde kullanamamış.....==)))))))

E-Gitsin bari değil mi Ertuğrul Hocam
1903