Ana Menü

Nobre gidiyordu, Engin izin vermedi

Başlatan carlito1903, Ocak 04, 2008, 18:19:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beşiktaş'ın Vestel Manisaspor'un Slovak golcüsü Filip Holosko'yu transfer etmesi, ligin ilk yarısında bekleneni veremeyen Mert Nobre'nin moralini bozdu. Türk vatandaşlığına geçen sambacının, ayrılma isteği menajer Sinan Engin engeline takıldı

Dün sabah Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin'le bir toplantı yapan sambacı, "Ligin ilk yarısında sakatlığımın da etkisiyle takıma yararlı olamadım. Holosko da geldikten sonra Ertuğrul Hoca beni kadroda düşünmüyor olabilir. Beşiktaş Kulübü'nün zarar görmesini istemiyorum. Eğer ligin ikinci yarısında takımda yer bulamayacaksam ayrılmak istiyorum" dedi.

Golcü futbolcuyu dikkatle dinleyen Sinan Engin, "Senin bu açık yürekliliğin beni memnun etti. Bu yüzden teşekkür ediyorum" dedi ve şöyle devam etti: "Ertuğrul Hoca ile görüştüm. Gönderilecek ve kalacak oyuncular belli. Hoca senden memnun ve ayrılmanı istemiyor.

Daha da güçlendik

Sen antrenmanlarda ve maçlarda çok hırslısın. Takımın kazanması için elinden gelen çabayı gösteriyorsun. Holosko'nun takıma katılması moralini bozmasın. Holosko ve Bobo ile birlikte gol yollarında senden de faydalanacağız. Bir yere gidemezsin. Antrenmanlarda çok çalış ve forman için mücadele et."

Beşiktaş'ın şampiyonluğun en güçlü adayı olduğunu belirten Sinan Engin, sözlerini şöyle tamamladı:

"Devre arasını çok iyi geçirmeliyiz. Holosko'nun da katılmasıyla daha da güçlendik. Biz tenknik ekip olarak sizlere güveniyoruz. Türkiye'nin başarılı golcüleri arasında yer alan Nobre'nin ikinci yarıda daha etkili olacağına yürekten inanıyoruz."

İsmail Er-Hürriyet

Takıma yararlı bi adam olsa kimse kal demez zaten...
Ne kadar lüzumsuz adam varsa sahip çıkıyolar...

akbaba71

Keşke verseydi izin ibrahim ve burakta gitmişken oyuna girdiğinde ve ya oyundayken girdiği gol pozisyonlarında bile heyecanlanmadığım 3 adam da gitmiş olurdu neyse seneye inşallah
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

husoeagle

formayı hoca vermez oyuncu kendi alır
bu daha baştan kaybetmiş savaş çalış bi şeyler yapta al formayı hemen gitmeyi düşünmektense

carsi52

gidene dur demek olmazdı.giden  gider hiç farketmez
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Takımdan gitmek isteyen bi adamı nasıl oynatacağız ki??
Bence takımdan gitmek isteyen bi adam o saatten sonra artık takımda tutulmamalı...

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

dogukang

bu anca plaja gider.hangi takım alacak bunu

Jackass

ya bence nonbre hakkında yanlış düşünülüor fbden gelmesi zaten bizim tribünlerimizde çok büyük bir handikap yarattı adama ama nese...ayrıca nobreyle bobo yanyana kaç maç oynadı bi bakın yanyana oynadıkları maçlarda defansın arkasına koşu yapan mücadele eden gerekirse defansa gelen kimdi bi bakın!!!nobre bu takıma lasım bence dünde attı golünü bence kalması ii oldu işe yarıcak...

karizwa_006

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ