Ana Menü

Bobo: Çok gol atarız

Başlatan akbaba71, Ocak 03, 2008, 18:20:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcusu Bobo, siyah-beyazlı taraftarların kendisine gösterdiği ilginin, motivasyonunu artırdığını söyledi.

Bobo, Beşiktaş TV'de yer alan röportajında, taraftar için daha çok gol atmak istediğini belirterek, ''Taraftarın bana olan sevgisi, motivasyonumu bir kat daha artırıyor'' dedi.

Brezilyalı oyuncu, taraftarı mutlu etmek için sahada daha üretken olmak istediğini, böyle sevilmenin de kendisini iyi hissettirdiğini ve ayrı bir çalışma hırsı verdiğini dile getirdi.

Ligin ikinci yarısında beklentilerin daha da yüksek olduğunu kaydeden siyah-beyazlı oyuncu, ''Sezonun ikinci yarısında, ilk yarıdan daha iyi bir performans göstereceğiz. Beklentimiz çok yüksek, çok çalışıyoruz. Tüm gücümüzü kullanarak ikinci yarıda şampiyon olacağız'' diye konuştu.

Şampiyonluk yarışına da değinen Bobo, derbi maçları sahalarında oynayacaklarını ve bu nedenle rakiplerine oranla daha avantajlı olduklarını ifade ederek, ''İlk dört sıradaki takımlar, puan olarak birbirine çok yakın, bu nedenle şampiyonluk yarışı çok çetin geçecek. Şampiyonluk şansları birbirine çok yakın. Rakiplerin birbirleriyle oynayacakları derbi maçlar, tayin edici olacaktır. Bu konuda biz avantajlıyız, çünkü evimizde oynayacağız. İkinci yarıda performansımızı yükseltip, devamlılık yakalarsak şampiyon oluruz'' dedi.

YENİ TRANSFER HOLOSKO
Bobo, Beşiktaş'ın yeni transferi Filip Holosko'nun da kendisi kadar yetenekli olduğunu ifade etti.

Holosko ile çok iyi ikili olacaklarını vurgulayan Bobo, ''Birlikte çok gol atacağımızı düşünüyorum'' dedi.

Slovak oyuncunun Vestel Manisaspor'da kendisini ispatladığını dile getiren siyah-beyazlı oyuncu, ''İyi futbolcular bir arada olunca, iyi futbol ortaya çıkar. Holosko çok hareketli ve hızlı, yeri geldiğinde kenarlara da gidebilen bir oyuncu. Özellikle deplasman maçlarında bu önemli, çünkü ev sahibi ekipler çok kapandığı için hareketli olmanız gerekir. Holosko ile 8'er golümüz var. Ben de böyle üretken bir golcüyle oynayacağım. Hem onun, hem benim gollerim devam ederse kazanan Beşiktaş olur'' şeklinde konuştu.

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ
9 Ocak'ta 23. yaşını kutlayacak Bobo, liseli hayranı Begüm Subaşı'nın kendisi için yaptığı sürpriz doğum günü kutlamasıyla bu mutluluğunu erken yaşadı.

Tesislere gelen Subaşı, siyah-beyazlı oyuncuya, içinde siyah ve beyaz çiçeklerin olduğu kristal bir vazo hediye ederken, getirdiği doğum günü pastasıyla da Brezilyalı oyuncunun doğum gününü erken kutlamasını sağladı.

Sürpriz kutlamanın yanı sıra pasta ve doğum günü hediyesi karşısında duygulanan Bobo, 'Taraftarın bu sevgisi çok hoşuma gidiyor'' dedi.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

keskinli

hasretle bekliyoruz cok gol atacaginiz zamanlari
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Guti ORÇ.

carlito1903

İnşallah atarsınız...
Gollü maçlara hasret kaldık vallaa...
Şöyle 3  4  farklı maçlar kazanalım artık,bıktık tek farklı maçlardan...

karizwa_006

inş senden de beklediğimiz bu zaten..
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

IL Capitano

insallah, ben Nobre dende cok umitliydim ama hayirlisi..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

inşaallah atarsınız gollü maçları çok özledik çünkü.
Bölünür senin için uykular!