Ana Menü

Zan'dan Hodri Meydan

Başlatan erdinc1926, Ocak 03, 2008, 17:02:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdinc1926

Zan'dan hodri meydan
Beşiktaş'ta sık sık sakatlandığı için eleştirilen Gökhan Zan iddialı açıklamalar yaptı

Beşiktaş'ın yabancı bir stoper oyuncu için yaptığı arayışlara Gökhan Zan, "Tedavimin bitmesine 10 gün kaldı. Transfer, yönetimin ve hocanın işi. Ama ben hodri meydan diyorum. Kasımpaşa maçıyla başlayıp, müthiş bir performans sergilemeyi düşünüyorum" dedi. Sakatlığı süresince, büyük sıkıntılar yaşadığı hakkında hep bir karalama kampanyası olduğunu belirten milli futbolcu, "Rekabetten asla korkmuyorum. Kendime güveniyorum. Kim gelirse gelsin formayı giyeceğim. Beşiktaş'ın başarısı için terimin son damlasına kadar mücadele ettim. Fakat çok talihsiz sakatlıklar yaşadım. İnşallah 2008 bana uğurlu gelecek" ifadesini kullandı.

Fatih Doğan

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Adriano

Umarım dediklerin olur, elin yabancısının iyi oynamasındansa kendi yerli oyuncumuzun iyi oynamasını tercih ederiz.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carlito1903

İnşallah daha iyi bi performans sergilersin yeni yılda...
Bu arada başlık yanlış olmuş kardeşim HODİR yazmışsın... :)

Simurg

inşallah dediği gibi olur :)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

BlackHawk35

Alıntı yapılan: AdRiAnOoO - Ocak 03, 2008, 17:04:19
Umarım dediklerin olur, elin yabancısının iyi oynamasındansa kendi yerli oyuncumuzun iyi oynamasını tercih ederiz.

cok dogru
Delikanli Adam renksiz takim tutar

keskinli

aman gökhan hemen baslama oynamaya
sakatligin iyice gecsin,sonra 2 hafta daha dinlen,sonra son dakikalarda oyna biraz sonra dedigini gerceklestirirsin :D
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

alper_1903

yok ya hemen baslasin oynama bir daha insallah olmaz sakatlik dedigi gibi olur hersey

toraman a yol görünür cünkü toraman zan ikilisinde ben zan dan yanayim toraman iyi bir yedek eger yabanci stoper gelirse
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

dogukang

lan deve gibi adam her düştüünde sakatlanırmı.bunun top oynamaya niyeti yok.ben zagonun yada ronaldonun 3 maç üst üste sakat olduunu hatırlamıyorum önemli bi sakatlık hariç

TurkishTank

duzelsin...milli forma icin lazim bi adam... servet'ler'e kaldiysak.. :) isimiz zor :) Allah'im 2008'de gokhan zan'i sakatliklardan koru :)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

MeLo

Sen yaşıyormuydun ya :)
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

carsi52

inşaallah dediğin gerçek oLur.
Bölünür senin için uykular!

eyup1903

erdinc1926

O Formayı Kaptırmam

Geçirdiği sakatlık nedeniyle uzun süre takımdan ayrı kalan ve Hollanda'da tedavi gören Gökhan Zan, ligin ikinci yarısında yeniden ilk 11'deki yerini alacağını söyledi. Gökhan, "Omuzumda ciddi bir sorun vardı. Tedavinin sonuna geliyorum. İnönü'de oynamak için sabırsızlanıyorum" diye konuştu. 
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R