Ana Menü

Kabul,Carlos Benden İyi

Başlatan erdinc1926, Ocak 03, 2008, 16:54:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdinc1926

Beşiktaş kaptanı İbrahim Üzülmez, Carlos'un kendisinden daha iyi bir oyuncu olduğunu söyledi.

Beşiktaş kaptanı İbrahim Üzülmez, Roberto Carlos'un kendisinden daha iyi bir oyuncu olduğunu kabul ettiğini ancak Brezilyalı yıldızın ligin ilk yarısındaki performansını düşük bulduğunu söyledi.

Örnek aldığı futbolcuların başında Roberto Carlos'un geldiğini ifade eden İbrahim Üzülmez, "Roberto Carlos çok başarılı bulduğum bir isim. Her ne kadar Roberto Carlos'tan iyi olduğumu yazsalar çizseler de, öyle birşey yok. Benim ağzımdan böyle birşey çıkmadı" dedi.

Roberto Carlos'un çok büyük bir futbolcu olduğunu vurgulayan İbrahim Üzülmez, "Benden iyi futbolcu olduğunu kabul etmek gerek. Ancak bizim ülkemizde bir takım şeyler sizin ağzınızdan çıkmadığı halde yazılıyor. Ama lige baktığımız zaman, ben Roberto Carlos'tan daha iyi performans beklerdim" diye konuştu.

Siyah-beyazlı takımın ilk yarı performansını da değerlendiren tecrübeli futbolcu, "Başarılı bir ilk yarı geçirdiğimizi düşünüyorum. Hedeflerimizden biri de Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalmaktı. Bunu da başardık. Grupta 6 puan aldık. Bu 6 puan da azımsanacak bir puan değil. Grubumuzda çok iyi takımlar vardı. Lige baktığımızda ise şuan 3 puanlık bir fark var. Dolayısıyla Beşiktaş'ın ilk yarıda kötü bir performans ortaya koyduğunu düşünmüyorum" dedi.

Şampiyonlar Ligi'nde İstanbul'da Porto ile yaptıkları maçta siyah-beyazlı taraftarlarla arasında geçen gerginliğe de değinen İbrahim Üzülmez, "Porto maçında 80. dakikaya 0-0'lık skorla girmiştik. Gol atma şansımız da vardı. Son 10 dakika takımı ıslıklamanın yanlış olduğunu düşünüyorum. Üstümde bunun da verdiği bir moral bozukluğu vardı. Aslında ben taraftar çağırdığında takımı tribünlere götürdüm. İnsanlar, takımı tribünlere götürmediğimi söylese de, ben arkadaşlarımı tribünlere götürdüm. Ama tribünden tepki gelince, takımın daha fazla yıpranmaması için soyunma odasına gidebileceğimizi söyledim. Ama insanlar bunu yanlış değerlendirdi. Beşiktaş takımını, Beşiktaş taraftarına götürmeyecek kadar aptal bir oyuncu değilim. Beşiktaş takımında bana şans verildiği sürece elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Gerçek Beşiktaş taraftarının da beni fazlasıyla sevdiğini düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Tecrübeli futbolcu, teknik direktör Ertuğul Sağlam için de, "Hocamız genç. Disiplin olarak gerçekten takdir ettiğim hocalardan biri. Sadece Beşiktaş camiasının değil, tüm spor camiasının Ertuğrul Sağlam'a destek olması gerekiyor" dedi.
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Adriano

Niye her futbolcu kendini Carlos'la kıyaslama gereği duyar anlamıyorum.. Herkes kendi işine baksın.. Tamam Carlos birçoğunuzdan kaliteli ve tecrübeli olabilir ama her röportajda bunları anlatmanın bir anlamı yok !
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

KeePSaKe

carlos kendini belli etmiş tecrübeli bir futbolcu biri bencede ikisini kıyaslamaya gerek yok ama bence ikisininde farklı iyi ve kötü yönleri var
Since 1903

bahadıR

keepsake aynen katılıyorum
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

Non Mollare Mai

E yani kıyaslamak biraz ayıp olur :)
Carlos'un her alanda daha iyi olduğu aşikar.
Ama bu tür açıklamalara gerek yok.
edit

carlito1903

Neden sürekli böyle karşılaştırmalar yapıyoruz anlamıyorum....
Takıma malzemeci bile gelse hemen fenerdeki malzemeci ile karşılaştırırlar...

allen ıverson

Ne zaman ibrahim üzülmez bu takımdan ayrılır...Kaptanlık el degiştirir bu takımda bişeyler degişir :kart
Şimdi hemen kaptana böle söylenir mi?diyenler olmuştur,7 yılda maç başına para alsa çıkmadıgı maç yok servet yaptı kendine artık misyonunu tamamladı bunu tello gibi kanat oyuncusunu görünce alayımız farketti zaten :oklava

cinc

bu ibo kesin komplex yapmış !  ne alıp weremediği war ki carlos la!! :)
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

akbaba71

bu yazıda dikkatimi ceken tek cumle :)

Her ne kadar Roberto Carlos'tan iyi olduğumu yazsalar çizseler de, öyle birşey yok.

eğer bunu yazan bir spor yazarı varsa ona bu işi bırakmasını tavsiye ediyorum :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

alper_1903

hahahaha   
akbaba helal !!!!

zaten carlos a yapilan bir ayip bu bence
kiyaslamak yanlis
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

CarsiDK

Alıntı yapılan: akbaba71 - Ocak 03, 2008, 19:33:01
bu yazıda dikkatimi ceken tek cumle :)

Her ne kadar Roberto Carlos'tan iyi olduğumu yazsalar çizseler de, öyle birşey yok.

eğer bunu yazan bir spor yazarı varsa ona bu işi bırakmasını tavsiye ediyorum :)

haha haha gercekten aynen oyle... ;o)

CarsiDK

ne kadar gereksiz ve bir Besiktas kaptanina yakismayan bir aciklama... (kaynak???)

dogukang

bu bizim kaptan dediğimiz  geçen sene de ''zaten bide orta yapabilsem real madridde oynardım'' demişti.zaten 10 yıldır takımda 2 pası üst üste yapamadın top oynamayı bilmiyon bari konuşmada sessiz sedasız jubile yap ismin yazsın.

MeLo

İ.Üzülmez vs. R.Carlos :)
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

[KralKartal]

kaptan kendini gulunc duruma sokuyor sadece...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi