Ana Menü

İbrahim Akın : Ertuğrul Sağlam Tenik Direktörlüğü Bilmiyor

Başlatan erdinc1926, Ocak 02, 2008, 19:44:20

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdinc1926

İbrahim Akın: Ertuğrul Sağlam teknik direktörlüğü bilmiyor
Beşiktaş'tan İstanbul Büyükşehirspor Belediyespor'a transfer olan İbrahim Akın Ertğurul Sağlam'ı sert bir dille eleştirdi

Beşiktaş'a geldiği ilk sezonda teknik direktör Del Bosque ile çalıştığını belirten İbrahim Akın, "Del Bosque hepimizle ilgileniyordu. Ben antrenmanda gol attığım zaman bile Del Bosque kenarda o golün çoşkusunu yaşıyordu. Maalesef Beşiktaş'ta Del Bosque haricinde iyi bir teknik adamla çalışmadım. Sayın Demirören'in en büyük şanssızlığı Del Bosque haricinde iyi bir teknik adamla çalışmamasıdır. Ertuğrul Sağlam geldiği günden bu yana benimle görüşme bile yapmadı. Beşiktaş'a nasıl bir sistem yerleştirmeye çalıştığını hala anlayamadık. Kadro seçimini yaparken hangi kriterleleri göz önüne aldığını açıklamasını bekliyorum. Ertuğrul Sağlam yüzünden Beşiktaş'tan ayrılıyorum. Abdullah Avcı'nın yüzünü kara çıkarmayacağız. Beni artık izlemeye doyamayacaksınız" dedi.
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Adriano

Sen futbolculuğu, profesyonelliği bilmiyorsun bence.. Ayrıldıktan sonra eski hocasına çamur atan topçu topçu değildir..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Delirdik

Sende değer biLmiyorsun. BiLsen sana hak veriLdiğinde sahada öLü gibi doLaşmazdın.
uLan deLi eder bunLar adamı.. gittin diye ne kin kusuyorsun ki?

YanLış hareketLer bunLar. Madem sorunLarın vardı gidip anLatsaydın derdini. AnLattında seni takmadıLar mı? ozaman çıkıp söyLeceksin işte böyLe böyLe diye..

Yeni hocan dikkat eder inş. maLüm bugün hocasının ardından konuşan yarında konuşur.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

alper_1903

wall zaman zaman bende anlamiyorum ama ertugrul Hocanin kadrosunu

Ibrahim Akin a bazi konularda da hak verebilirim
en iyi o bilir Ertugrul Hoca kimlerle ilgilenip kimlerle ilgilenmedigini degilmi???

tabii ki hos birsey degil ama icinde kalmamasi icin böyle bir aaciklama yapmis olabilir
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

yuNuS1903

..git şerefsiz arkadan konusmak erkeklikm mi suratına sölesen p.ç

carsi52

Bölünür senin için uykular!

eyup1903

astbjk1903

ayıp ya valla ibo napsın sana ertugrul hoca o formsuzluguna ragmen hoca sana yine de guvenip sampıyonlar ligi macına cıkarttı be
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

carlito1903

Sende giydiğin formanın değerini bilmiyodun...
Ertuğrul hoca sana güvendi,şans ta verdi ama sen değerlendiremedin...
Kendi yanlışlarını başkalarını sırtına vurma...

metin16

sensiz geçen günlerin......

MeLo

Sen ilk başta kendine çeki düzen ver.
Yazıklar olsun sana.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

TurkishTank

imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

izmrlibjk1903

ibo sen oynamadın daha doğrusu oynayamadın ertuğrul hocanın bişeyi bilip bilmeme konusunda ise laf konuşmak sana düşmez ertuğrul hoca suan beşiktaşımızın hocasıdır bizimde baş tacımız bu yüzden git belediyede cöp topla ama beşiktaşa yanaşma satlık insanların bjk camiasında yeri yoktur   :bye
DaYıM iStEdİ fEnErLi OlAyIm AmCaM iStEdİ cİm BoMlU oLaYıM aLaYıNa İsYaN BeŞiKtAşLıYıM dAyImIn AmCaMıN .............!!!

cancion del popular

ibo resmen dangalaklık yapmış başka bişi değil yoksa herkes biliyor.... Beşiktaşta bulundğu zamana kıyasla yaptıkları ortada (yada daha doğrusu yapamadıkları) patavatsız patavatsız konuşmuş işte
SENİ ASİL İNSANLARIN BASİT SEVGİSİYLE DEĞİL...
BASİT İNSANLARIN ASİL SEVGİSİYLE SEVDİM!