Ana Menü

Beşiktaş' Vefasızlıkla Suçladı

Başlatan erdinc1926, Ocak 02, 2008, 19:39:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdinc1926

Beşiktaş'ın eski futbolcularından Yasin Sülün, Siyah - beyazlı külübü vefasızlıkla suçladı.

Bu sezon Kasımpaşaspor'a transfer olan ve daha sonra Kocaelispor'a kiralık verilen Yasin Sülün, bir dönem formasını giydiği Beşiktaş'ın kendisine haksızlık yaptığını söyledi. Sergen hakkında da konuşan Yasin "Eğer Sergen'i örnek alsam kumar ve at yarışı oynardım" dedi.

Kocaelispor'un Antalya'da kamp yaptığı otelde soruları yanıtlayan Yasin Sülün, Beşiktaş'ın alt yapısından yetişmiş bir futbolcu olarak kendisine gösterilen muameleyi haketmediğini açıkladı. Yasin sözlerini şöyle sürdürdü:"Ben Beşiktaş'ın alt yapısından yetiştim ve as takıma kadar yükseldim. Maç ortalamam sezon boyunca en yüksek futbolcular arasındaydı. Ancak yapılan yanlış transferler sonucu kadrodaki oyuncu sayısı artınca ben ve benim gibi bazı oyuncular kurban seçildi. Daha sonra seni tekrar alacağız vaadleri ile Beşiktaş'tan kopartıldım. Ben hiç bir zaman para sorunu yapmadım. En az para alan bendim. Benim konumumdaki bazı oyuncular kulübü mahkemeye verip alacaklarını temin ettiler. Ama ben yapmadım. Ben Beşiktaşlıyım. Para almadan bile yedek kulübesinde otururdum. Açıkcası bana vefasızlık yapıldığını düşünüyorum."

"BEŞİKTAŞ DEFTERİ KAPANDI"
Şuan 30 yaşında olduğunu ve Beşiktaş defterinin kapandığını söyleyen Yasin, "Beşiktaş'ın beni çağıracağını sanmıyorum. Ama hiç oynamasam bile yedek kulübesinde otururdum. Gerçekci olmak gerekirse bu saatten sonra benim faydalı olabileceğim bir takımda oynamak istiyorum. Kocaelispor'u Süper lige çıkarabiliriz. Sağlığım el verdiği müddetce futbol hayatımı sürdürmek istiyorum" dedi.
Beşiktaş'ta teknik direktörlerin de çalışma şartlarının zor olduğunu belirten Yasin, "Transferleri genelde yöneticiler yapar ve oyuncu kötü çıkınca teknik direktöre hesap kesilir. Yanlış transferler maalesef Beşiktaş'ı bugünlere getirdi. Fakat ben bu sezon Ertuğrul hocanın gelmesiyle ümitliyim. Şampiyon olabiliriz." dedi.

"SERGEN ABİYİ ÖRNEK ALSAYDIM ALTILI OYNARDIM"
Kendisinin Sergen Yalçın ile kıyaslandığı hatırlatınca tecrübeli futbolcu, "Ben Sergen abiyi hiç bir zaman örnek almadım. Bu konu yanlış anlaşıldı. Ben Sergen abiyi çok seviyorum dedim. Onu örnek almış olsaydım, altılı yarışı, kumar oynardım. Ben içki içmem, iddaa bile oynamam. Dediğim gibi Sergen abiyi örnek almadım kendisini sadece sevdiğimi söyledim. Ayrıca özel hayatıdır kendisini ilgilendirir" diye konuştu.

"KAFAMI DİNLEMEK İÇİN KOCAELİSPOR'U SEÇTİM"
Sezon başında Kasımpaşaspor'a geldiğini ancak ailevi sorunları nedeniyle kafasının rahat edeceği başka bir takıma gitmek için yöneticilerle görüştüğünü belirten Yasin, Kocaelispor'un kendisi için en uygun takım olduğunu sözlerine ekledi.
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Kartalizmatik

sergenin yaşantısını örnek al diyenmi var sana futbolunu örnek al....
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

keskinli

besiktasta vefasizlik artmaya basladi
bu konuda yasin hakli
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erdinc1926

bana göre de koraya yanlış yapıldı yönetim tarafındam haberlere göre adam alacağı parayı bile istemiyormuş örneklerden birisi
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

carlito1903

Yasin'i pekte fazla sevmesemde söylediklerinde yerden göğe kadar haklı....