Ana Menü

Yıllar Sonra Çift Forvet Hattı

Başlatan CHEm !, Aralık 31, 2007, 15:50:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

holosko transferinde en çok mutlu olduğum nokta belki de artık çift forvet çıkacağımızdır.buna rağmen tek forvet çıkarsak sorun busefer yönetimde falan değil direk olarak sayın sağlamdadır.
ilk devre itibariyle yine elimizde birçok forvet oyuncusu vardı :

burak : istanbul onu mahvetti, o da çaba harcamayınca kendini bitirdi.
i.akın : 4 sene boyunca kanser etmekten başka bi çaba göstermedi.
nobre : ilk zamanlar nobre gol atamaz,arkasında alex vardı dendi.bizde de delgado ve rico gibi iki top cambazı olmasına rağmen yine kısırdı.fenerde yan toplarda ve dikine gelen ataklarda karambol adamıydı nobre.bizim oyun stilimize uymuyordu.burdaki hata onu alandadır nobrede değil.
batuhan : 91 doğumlu çocuktan şl de ve ligde birşey bekleyemeyiz zaten ama antep maçında kazandırdığı 3 puan çok önemliydi.
higuain : baktılar takım gol atamıyor hemen apar topar bu adamı getirdiler.sağlamın şans vermemesi + bizim lige de uygun olmayan fiziği ile gözden çıkartıldı.

şimdi holosko geldi.boboyla aynı gol sayısına sahip.bakalım ikinci devre çift forvet hattı gelebilecek paslarla bizi coşturacak mı ?
şuanki durum 2.yarı daha çok gol atacağımızı gösteriyor.çünkü herşey forvet hattında bitmiyor.forvet arkasındaki oyuncularımız da umarım 2.yarıda formunu korur da yıllar sonra özlemle beklediğimiz çift forvet hattımız tam gaz yola devam eder.tek forvet taktiği büyük maçlarda bizi büyük zararlara uğrattı.bakınız ; porto,liverpool,gs,marsilya

umarım iki golcümüzün yan yana oynatılmasının yararını 2.yarı görürüz ki ben buna inanıyorum
Allah kitap Beşiktaş

Non Mollare Mai

Holosko, Bobo ikilisi ileride çok güzel işler yapacak inanıyorum.
Bunları zorlayacak forvet yok bana göre.
Keza bu ikili cezalı yada sakat olmadığı sürece forvet hattında bu iki ismi göreceğiz büyük ihtimalle.
Doğru olanıda bu zaten.
Gol atmamaya özen gösteren Nobre yedekliğe mahkum olacak gibi gözüküyor 2. yarıda.

Higuain işi arap saçına döndü. Bu adama yeteri kadar şans verilmedi evet ama verilsede pek bir şey olacağını sanmıyorum.
Yetenekli tekniğide var ama güçsüz ve Türkiye ligi topçusu değil malesef.
Batuhan daha çok genç pek fazla bir şey beklenemez.

Higuain gönderilip yerine defans alınmalı diye düşünüyorum.
edit

Guti ORÇ.

akbaba71

ne fenerden ne de gs den geldi bu adam yabancı olmasına rağmen beşiktaşa gelmeyi cok istediğini soyledi sırtına beşiktaş formasını gecirdi aylar oncesinde sahanın ortasına inen alen abinin uclusu kartal gol gol gol u oğrendi holosko adını ağzına aldırmayacak kadar ne yaptı ki neyse konu dağılmasın

cift forvet konusunda bi alıntı yapıyım bende

arkadaşlar Beşiktaş koskoca bir sezonunu ilk yarısını ve Şampiyonlar Ligi serüvenini tek forvetle tamamladı. Hepimizin bildiği gibi o forvet Deivson Rogério da Silva Bobo! Takımın golcüsü de o ligde 8 golü var. Ondan sonra en çok gol atan oyuncular orta saha oyuncusu Matias Emilio Delgado ki liggde 4 golü var. Diğeri ise sol kanat oyuncusu Rodrigo Alvaro Tello Valenzuela onunda tıpkı Delgado gibi 4 golü var.

Gelelim adı forvet olan ama gol atmayı beceremeyen golcülere ilki Antalyaspordan büyük umutlarla 2006 yılında Beşiktaş'a transfer olan 22 yaşındaki Burak Yılmaz. Beşiktaşa ne verdi bu sezon hiçbirşey taraftara sinir krizi geçirtmekten boşka hiçbirşey. Sadece yanlış hatırlamıyorsam Trabzon maçında attığı tek gol var. Aldığı bütün topları eziyor, kaybediyor, ikili mücadelelerin tamamında yenik. Daha 22 yaşında bitmiş bir futbolcu. Vestel Manisa'ya gitti bizde kurtulduk kendisi de kurtulur umarım.

İkincisi İbrahim Akın 2004 yılında Altay'dan takımımıza gelen 23 yaşındaki genç oyuncu. O da bitirdi kendini, defalarca kadro dışı kaldı tekrar kadroya alındı. Hiçbirşey veremeden o da gitti. Ama bence bu iki oyuncuyu da bozan istanbul oldu.

Gelelim adı forvet olan eziklerde leblebi gibi gol atan Márcio Ferreira Perreira Nobre, bence Nobrenin pek bir suçu günahı yok çünkü Beşiktaş'ın oyun sitiline uyan bir oyuncu değil. Biz öyle rakibi bunaltan doldur boşaltlarla gol arayan bir takım değiliz. Alex gibi duran topları 6 pasın önüne atıp karambol çıkartacak bir oyuncumuzda yok. O yüzden kendisi Beşiktaş'a gelmekle hata etti. Biz tüm bunları görürken teknik heyet ve yönetimin kafasında ne var onu bilemiyorum.

Diğer oyuncu ise; Bütün millet kendini yırttı sene başı takımda forvet yok takımda forvet yok forvet lazım. Yönetim naptı gitti 1 milyon küsür dolara Rüştüyü aldı. Cisse'yi aldı. Diattayı aldı. Ama en önemli yer olan forvete oyuncu almadı. Sonra baktılar takımda forvet yok gol sıkıntısı çekiyoruz. Gittiler apar topar Federico Martín Higuaín'i getirdiler. Doğru dürüst forma şansı bulamadan o da gözden çıkartıldı ve Beşiktaş'ın paraları sokağa atılmış oldu.

Gel gelelim Holosko'ya gerçekten iyi bir futbolcu 1,84 boyunda hava toplarında hakim ve 1984 doğumlu yani; 23 yaşında yolu daha çok uzun. Süper Ligde attığı ilk yarıda 8 gol var. Dolayısıyla oyuncunun piyasası arttı. Ligin ilk yarısında Holosko'yu izlemeye Juventuslu yöneticiler geldi. Bu da fiyat artışına neden oldu. Diatta ve Heguin'e boşu boşuna para vereceklerine çok daha az bir fiyata Holosko'yu kapatabilirlerdi. Ama Beşiktaş'ta adet olmuş sokağa para atmak olmadık futbolculara çok para vermek.

Beşiktaş bariz bir şekilde çok az gol atıyor çıktığımız 17 maçta toplamda sadece 22 golümüz var. Bu orta sıra takımları ile aynı oran ve iç sahada çıktığımız 8 maçta 10 gol atabilmişiz neredeyse maç başı 1 gol gibi bir oran çıkıyor.

Şimdi ikinci yarı;

Sezonun ikinci yarısını çift forvetle oynayacağız ve eminim çokta başarılı olacaklar ama tek korkum Holosko'nun İstanbul'da şımarması umarım kendisini bozmaz ve gollerine bizde de devam eder. Tek emin olduğum şey gerçekten iki forvetle oynamanın farkını görecek olmamız.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

CHEm !

-------------------------Rüştü (hakan)----------------------

S.Kurtuluş (tandoğan)----Toraman------Zan (Transfer)---------deli ibo

-------------------------Cisse---------------------

S.Özkan-----------------------------------tello

------------------------Delgado-------------------

--------------Holosko-----------Bobò-------------
Allah kitap Beşiktaş

M34

Alıntı yapılan: CHEm ! - Aralık 31, 2007, 18:18:56
-------------------------Rüştü (hakan)----------------------

S.Kurtuluş (tandoğan)----Toraman------Zan (Transfer)---------deli ibo

-------------------------Cisse---------------------

S.Özkan-----------------------------------tello

------------------------Delgado-------------------

--------------Holosko-----------Bobò-------------

katiliyorum. aslinda kadro güzel. toraman ve zan'i iyi bir fiyata satabilirsek cok iyi olur. bu arada hakan arikan'i da göndermek gerekir. murat iyilesti. ben murat'i hakan'a tercih ederim. deli ibo'da jubilesini yapsin veya baska bir takima gitsin.

erdinc1926

forvetlerimi besleyecel deolgadomuzda var iyi birde defans alsak süper olur kadroyu değiştirmek yerine eksik olan yerlere adam almak daha iyi gese aldı lincoln'ü takım gidiyor bizde böyle şeyler yapmalıyız
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

yns.mr

Herşey eskisinden daha güzel olacak.Forvet silahlarımız artık daha tehlikeli.Herkes bunu görecek

carsi52

delgado,bobo,holosko üçlüsü süper olucak inşaallah bundan eminim :)
tello ile serdar özkanıda söylemiyorum saymıyorum ofansif olarak artık bundan sonra yine gol atamıyorsak sorun çözülcek bişey değildir.
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

A.Dursun - P.Nouma ikilisinden beri doğru dürüst istikrarlı bi forvet hattı oluşturamadık...
İ.Mansız geldikten sonra zaman zaman A.Dursun la zaman zaman da P.Nouma ile iyi bi ikili oluşturdular ancak onlarında devamı gelmedi bir türlü...
Şimdi Holosko ve Bobo dan oluşacak forvet hattımız,ben çok umutlu değilim ancak umarım haksız çıkarım da iyi bi ikili olurlar...

eray sinoğlu

bekleyip görücez bakalım hayırlı olur inş

keskinli

holosko bobodan daha iyi futbolcu,yakinda hepimiz görecegiz bunu
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

KeePSaKe

Alıntı yapılan: keskinli - Ocak 02, 2008, 22:49:49
holosko bobodan daha iyi futbolcu,yakinda hepimiz görecegiz bunu
bobo yu tek geçerim :)
Since 1903

MeLo