Ana Menü

El-Hadji Dıof Beşiktaş'a Gelmek İstiyor!

Başlatan CHEm !, Aralık 31, 2007, 15:23:53

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

"BENİ BEŞİKTAŞ'A ALIN!.."

BOLTON'LU EL-HADJI DIOUF BEŞİKTAŞ'A GELMEK İSTİYOR!..

İngiltere'nin Bolton Wanderers takımında Anelka'nın asistçisi olarak ün yapan Senegalli El-Hadji Diouf devre arası transfer döneminde Beşiktaş'a gelmek istiyor.

Senegal Milli Takımı'nda da oynayan Diouf, Bolton'dan takım arkadaşı Nicholas Anelka ve Beşiktaş'la yollarını yeni ayıran Diatta'nın tavsiyeleri üzerine siyah-beyazlılara imza atmak istiyor. 26 yaşındaki forvet oyuncusu bir dönem Liverpool'da Cisse'nin gol partneri olarak görev yapmıştı.

Geçtiğimiz akşam Manchester'da karşılaştığım El-Hadji Diouf kendisini birçok takımın istediğini aralarında Newcastle'ın da olduğu diğer Premier Lig takımlarına henüz bir yanıt vermediğini ancak teklif gelmesi durumunda seçimini Beşiktaş'tan yana yapacağını söyledi. Diouf "Beşiktaşlı yöneticilerle masaya oturmaya hazırım. Yeter ki tekliflerini açıkça dile getirsinler. Beni bazen sadece hatır sormak için arıyorlar. Ancak ben profesyonel bir oyuncuyum, gelen her teklifi değerlendiriyorum" dedi.

Son günlerde yaşanan teknik direktör krizi nedeniyle Bolton'dan ayrılmak istediğini, takım arkadaşı Anelka'nın İstanbul'u öve öve bitiremediğini söyleyen El-Hadji Diouf "Roberto Carlos gibi bir dev Türkiye'de oynamayı tercih etti. Ben de Premier Lig'den Süper Lig'e elbette gelmek isterim. Liginizin kalitesi ortada. Sivasspor'u dahi her hafta takip ediyorum" dedi.

El-Hadji Diouf "Ateşli Beşiktaş seyircisinin Avrupa'da adından sıkça söz ettirdiğini biliyorum. Eğer Türkiye'ye gelirsem Beşiktaş'a çok büyük fayda sağlayacağıma inanıyorum" dedi.

Bugüne kadar oynadığı 234 lig maçında 43 gol atan Diouf sempatik tavırları ve tatlı diliyle Nouma'yı hatırlattı bana. Sanki daha dün Sunderland'a harika bir frikik golü atan o değildi!

Diouf attığı gollerin yanısıra asistleriyle de dikkat çekiyor. Özellikle bu sene attığı 4 golün yanında Anelka'ya 4 gol pası vermesiyle öne çıktı. Senegal Milli takımında oynadığı 36 maçta 19 golü var.

Umarım istediğini elde eder. Doğal davranışlar sergiliyor ve herkesle çok rahat iletişim kuruyor!

kaynak:
Doğan YOLDAŞ
http://www.maraton.com.tr/article.php?article_id=2061
Allah kitap Beşiktaş

salvador

www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

Non Mollare Mai

edit

allen ıverson

Holosko ondan 3 gömlek daha iyi bakmayın siz ortamı sarsacak holoskooooooooo/

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Aralık 31, 2007, 15:37:48
Nedense hiç inanasım gelmedi.
Ya bu böyle bir habere zaten kimse inanmaz oldu olacak hatta beşiktaş'ta sevabına oynarım desin
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

alper_1903

eger dogruysa bu haber ki sanmam gec kaldi diouf artik holosko var
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

maTem

Guti ORÇ.

yns.mr

Haber yalandı büyük ihtimal.Diouf'a para vermeyiz yani bildiğim kadarıyla artık yönetim bu adam için neler yapar...

erdinc1926

yabancı kontejyanımız doldu sanırım forvette sorun kalmadı şu an
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Anarchy*

carlito1903

Gelse güzel olur aslında ama ben pek ihtimal vermiyorum...

Beşiktaş'lı

eRe

alır yonetım alır
11 forvetle cıkarız sahaya az gol atıyoruz ya
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eray sinoğlu

gelse ii olurdu hayalden ötesine geçemeyiz