Ana Menü

Güle Güle Sözde C.Ronaldo

Başlatan CHEm !, Aralık 30, 2007, 15:28:20

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

ilk maçında shaktara harika bi gol atmıştı akabinde ilk 3-4 hafta süper oynadı,herkes türkiyenin c.ronaldosu dedi.
sonra kendisine bakmadı mı yada kendisini harcadı mı herkes farklı düşünceler içinde ama benim düşüncem istanbul ona yaramadı.
ibrahim akına 4 sene sabredildi ibrahim akın hangi maçta kahraman oldu ama buraka 1 sene dayanamadılar.
burak hepimizi çıldırttı,kanser etti ama en azından busene şans verilmeliydi.
umarım manisada kendine gelir de beşiktaşın değerini anlar.manisa tutucu biyer bar bar gezemez.
yolun açık olsun burak
Allah kitap Beşiktaş

akbaba71

yolu acık olsun geldiğinde ki performansını keşke koruyabilseydi boylesi hem onun hem de bizim için iyi oldu yeni bir başlangıc yapar kariyerine inşallah
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

mdc

Beşiktaş çarpar adamı

Diğerleri ders alsa bari.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

astbjk1903

burak antremanlarda iyi olan ama sahada malesef gosteremeyen bir adam cok heycanlanıyor saha icinde ve aldigi toplari hep gereksiz harcadi bakalım vestelde nasıl oynayacak bunu cok iyi degerlendirmeli ve gelecek seneye tekrardan besiktasa gelmesini diliyorum yolun acik olsun ronaldo
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

Beşiktaş'lı

burak a tanınan sanslar keske higuene veya batuhana tanınsaydı da bi kazancımız olurdu besiktas icin hic bir sey yapmak istemedin şimdi manisada hırslanıp oynicağın oyunla belkide geri dönme sansına düşünerek oynarsın ama nafile güle güleeee

erdinc1926

herkese sanş veriliyor kimine uzun kimine kısa öenmli olan bu şansı değerlendirmek burak şimdi diyor mudur i.akın'a bu kadar kıyak yaptılar bana yaptıklarına bakın olmaz ki böyle
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

carsi52

yolu açık olsun yönetim çok yanlış yaptı en kötü ihtimal kiralık olarak gitmesiydi.
Bölünür senin için uykular!

ist.hatirasi/3-4

burak gitmesine hiç üzülmedim diyebilirim koskoca bir sezon yerde süründü.başka birşey yapmadı geceleri alem yaptı sabahları maça cıktı.

önemli olan nutulmaması gereken KORAY AVCIDIR!
YÖNETİM İSTİFA !!!

cinc

topu ayagına aldıgı zaman kendiini yere atmaktan başka bişi düşünmeyen biriydi ! manisada da böyle yaparsa işi cok zor ! tek avantajı genç olması inşş aklı basına gelir!
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

Guti ORÇ.

levent1903

yolun acik olsun -- kendini toparla ve sogukkanli ol -- daha gencsin, kimbilir daha neler olur
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

[KralKartal]

transfermarkta gore BURAKIN degeri 1.8 milyon euro veya dolar
KORAYINda 3.7 milyon DOLAR !!

bu kabaca 5 milyon dolar ediyor + 5 milyon = 10 milyona patladi bu transfer !

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

DIABLO

yolun açık olsun umarım orda başarılı olursun
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea