Ana Menü

Burakoviç Olsaydım !

Başlatan erdinc1926, Aralık 30, 2007, 15:19:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdinc1926

Holosko transferi karşılığında V.Manisa'ya bonservisiyle verilen Burak takasa tepki gösterdi.Genç oyuncu,"adım Burak değilde burakoviç olsaydı,daha kıymet görürdük.Eşyalarımı topladım ama gitmeyi düşünmüyorum.Bana Vestel'e verildiğimi telefonla söylediler.Doğru dürüst konuşmadılar bile" ifadesini kullandı...
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

SATUKBLADE

verilen değeri kullansaydın umutları boşa çıkarmasaydın Beşiktaş'ta oynuyorum diye triplere girmeseydin
Nihat Kahveci gibi Sende Türk İsmi İle Anılır Kendi Kendine Burakoviç Olsaydım demezdin.

Bazen Hatalar Tek Taraflı Yapılmıyor.Dediğinde de Haklısın Yönetimin Yaptığıda Ayıp Olmuş

astbjk1903

bence gitmesi kendisi icinde iyi olacak yetenekli bir oyuncu ama devamli oynamadıgı icin kendine guveni yok insallah vestelde iyi oynar ve burakoviç olur  :ahaha 
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Kartalizmatik

beşiktaş gibi kulüpte top oynuyorsun ve kıymetini bilmiyorsun,sahada ayakta duracak halin yok,eyvallah yeteneklisinde oda bir yere kadar...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

keskinli

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 30, 2007, 16:31:31
haksızda sayılmaz yani.
bence cok hakli
göndermek istiyorsan bi futbolcuyu,adam gibi karsina alip acik acik konusacaksin!
ne demek telefonla bildirmek?
futbolcu ister iyi ister kötü olsun önemli degil
önemli olan takiminda oynayan futbolculara insan muamelesi göstermek
ayip ayip
cesaretiniz yokmu kararlarinizi aciklamada?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

husoeagle

Direniş sürüyor!

Beşiktaş'ın yeni transferi Holosko, Nevzat Demir Tesisleri'nde antrenmana çıktı ama karşılığında Vestel Manisaspor'a verilen Koray ve Burak'ın gitmemek için direndikleri ortaya çıktı.

LİG TV'nin haberine göre Menajer Sinan Engin, iki futbolcuyla da görüştüklerini belirterek, "Gitmeleri gerekir. Profesyonelliğin gereği de budur. İkisi de karakterli futbolcular. Ama işin gereği de bu. Eğer yine de gitmezlerse Holosko'nun geri dönecek hali yok. Vestel Manisaspor'la tekrar görüşür, yine anlaşırız. Olmazsa vereceğimiz 5 milyon Euro'nun üstünde biraz daha ödeme yaparız" dedi.

Vestel Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı ise "Onlara hak veriyorum. Büyük bir kulüpten Anadolu takımına gelmeyi kim ister. Zaten rızaları olmadan gelmelerini de istemem. Gönülleri olmazsa da gelmesinler zaten. Gelmemeleri durumunda Beşiktaş'la tekrar görüşürüz" diye konuştu.

Koray Avcı ise Vestel Manisaspor'la görüşeceğini, ancak istediği şartların oluşması durumunda gidebileceğini söyledi. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın da Koray'ın verilmesine "Onun gönderilmesini istemedim. Cisse'nin sakatlanması halinde ben ön liberoda kimi oynatacağım" diyerek tepki gösterdiği ileri sürüldü. Bunun üzerine yönetimin bir de ön libero arayışına başladığı ortaya çıktı.

Burak Yılmaz da "Menajerim İngiltere'de... Gelmesini bekliyorum. Vestel Manisaspor'a gitmek istemiyorum. Almanya'dan teklifler var. Ayrıca eski hocam Tigana aradı; Fransa'ya da gidebilirim. Trabzonspor da beni istedi. Gideceğim yeri kendim seçerim; benden onay alınmadan transferimin gerçekleştirilmek istenmesi üzücü. Tamam ayrılacağım, ama Beşiktaş buna pişman olacak" ifadelerini kullandı.

akbaba71

Beşiktaş'ta, Holosko'nun karşılığında Koray Avcı ile birlikte Vestel Manisaspor'a takas yoluyla verilen Burak Yılmaz'ın bu takası istemediği ve Trabzonspor ile görüşmelere başladığı öğrenildi.

Vestel Manisaspor'a gitmeyi reddeden genç oyuncuyu, Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın da kadrosunda görmek istediği bildirildi. Bu arada Burak Yılmaz'ın menajerinin yurt dışından Türkiye'ye geleceği öğrenilirken, transferin bu görüşmelerden sonra şekillenmesi bekleniyor.

Lig TV muhabiri Can Karyağdı'ya konuşan Burak Yılmaz'ın babası da transfer görüşmelerini doğrularken, Fikret Yılmaz, oğlunun Vestel Manisaspor'a gitmek istemediğini ve Trabzonspor'a transferinin önümüzdeki günlerde netleşeceğini söyledi.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Delirdik

Evet başkan kuLübü maLi kaosa soktuğunuz yetmedi içerdeki huzuru da kaçırdınız.
Oyun tahtanızı dikkat edinde oynarken kırmayınız.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

M34

bu durumda ne olacak? bonservisi vestel'de artik. Vestel 2 milyon'dan asagi satmaz herhalde. cünkü karsisinda Besiktas Yönetimi kadar becerikli bir yönetim mevcut. Iyi oluyor, iyi ...

Jackass

ii oldu gittiği koraya çok üsüldüm ben :(

carlito1903

Adam yerden göğe kadar haklı direnmekte,sonuçta sözleşmeli bi futbolcu ve takas ta kullanıldığı da kullanıldıktan sonra söyleniyo yani seni takasta kullanmayı düşünüyoruz denmiyor...
Ana okuluna giden kardeşimi getirssem sizden daha iyi yönetir bu kulübü emin olun!!!!