Ana Menü

Burak, Koray ve Diatta vedalaştı !

Başlatan Non Mollare Mai, Aralık 29, 2007, 13:30:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

Beşiktaş'ta Koray ve Burak arkadaşlarıyla vedalaşırken Diatta ile de yollar ayrıldı.

Turkcell Süper Lig'in ikinci yarısına daha güçlü girmeyi hedefleyen ve bu amaçla Vestel Manisaspor'dan Filip Holosko'yu transfer eden Beşiktaş, Senegalli savunma oyuncusu Lamine Diatta ile yollarını ayırdı.

Siyah-beyazlı kulüp, futbol takımı genel menajeri Sinan Engin'in dün bir görüşme yaptığı ve kendisine kulüp bulmasını istediği Diatta ile karşılıklı anlaşarak, sözleşmesini feshetti.

Futbol takımı genel menajeri Sinan Engin, Diatta ile yaptıkları görüşmede anlaşmaya vardıklarını belirterek, ''Diatta ile kulübümüzü zor durumda bırakmayacak şekilde yollarımızı ayırdık. Kendisi ile yaptığımız anlaşma sonrası takımdan ayrılıyor'' dedi.

KORAY VE BURAK, VEDALAŞTI

Sinan Engin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Holosko karşılığında Vestel Manisaspor'a bonservisleriyle verilen Koray Avcı ve Burak Yılmaz'ın da Ege kulübüne gitmeyi kabul ettiklerini dile getirdi.

Genel menajer Engin, her iki futbolcuyla bugün görüştüklerini ifade ederek, ''Kendileriyle görüştüm ve bu görüşmede vedalaştık. İki futbolcuya da artık Vestel Manisaspor'un futbolcuları olduğunu söyledim'' diye konuştu.

Beşiktaş'ın yollarını ayırma kararı aldığı Diatta, bu sabahki idmanda takımdan ayrı koşu yaparken, Burak ve Koray ise antrenmana katılmadı. Ligin ikinci yarısında Vestel Manisaspor forması giyecek Koray ve Burak, tesislerde genel menajer Sinan Engin ile yaptıkları görüşmeden sonra personel ile vedalaştılar.
edit

Kartalizmatik

koray gitmemeliydi..burak büyük yetenek ama akıl yok,diattanın alınması hat[kufur otomatik degistirilmistir]alın sağlıcakla
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

mdc

Burak'a yazık oldu
İbrahim Akın gibi bir adama 3 sene fazladan şans verdik.
Burak Yılmaz'a,
İbrahim Akın'a verdiğimi şansın çeyreğini vermedik.

Umarım ilerde Beşiktaş'a bir zararı olmaz.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

rommedahl

Koray gidemez ya Allah Aşkına Fenerin hiç böyle adamlarını sattığını gördünüz mü Bak hiç oynamayan Selçuk u ve Kemal i satmadılar Biz Koray gibi en iyi adamımızı veriyoruz.Hakikaten Ayıp Beceriksiz Bunlar Yeteeeerrr Yıldırım Demirören....Sinan ı Al Git Artık İstemiyoruz Seni Kanımızı emdin kaç yıldır...

carsi52

burak ile korayın gitmesi çok yanlıştı.
burak ile i.akının kiraya verilmesi gerekiyordu.
koray için bişey demeye gerek yok.
Bölünür senin için uykular!

maTem

bnce korayın gitmesi baya bi yanlıştı.ama diatta gitsin gelmesin zaten.

M34

bence koray ve burak'in gitmesi yanlis degildi, teknik olarak dogru kanimca, ama gönderilme bicimleri insanlik disi. ne demek ya? futbolcu ne anlar? "ben ve bir futbolcu ve 5 milyon avro ancak bir futbolcu ediyormusuz" ... yönetim kendini degerlendirsin bakalim. Kendileri kac adam? 15 mi? 15iniz bir Hüsnü Güreli veya Ibrahim Altinsay edermisiniz acaba?

MeLo

Yolunuz açık olsun kartallar.
Unutulmaz adam Koray.
Hep kalbimizdesin.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

cinc

burak ın gitmesine ne kadar sewindiysem koray ın ki ne o kadar üzüldüm!! diatta şansızdı biraz galiba yaptıgı her hata gol oldu! yolları acık olsun!
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

freedom forever

İstanbul yutar adamı Burak beyefendi Toraman abinle gece mekanlarına akmaya benzemiyor,Beşiktaş forması taşımak !
Diatta olmadı be gülüm demekten başka söz bulamıyorum .
Koray'ın hakkını buraya yazıcağım , iki üç cümle ile anlatmam imkansız yolun açık olsun
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

alper_1903

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

yns.mr

Alıntı yapılan: Kartalizmatik - Aralık 29, 2007, 13:33:20
koray gitmemeliydi..burak büyük yetenek ama akıl yok,diattanın alınması hat[kufur otomatik degistirilmistir]alın sağlıcakla

herşeyi açıklamışsın bize bir şey kalmamış.
Koray çok iyiydi verilmesi hata.Burak harcadı kendini.Diattayı aldığımızda sevinen bile yoktu:(

Dem@

en çok ta koraya üzüldüm yaa girişimiz olay çıkışımız olay kendini keşke daha fazla gösterbilseydi ya hayırlısı olsun kalan sağlar bizimdir ama gördüğüm üzere beşiktaş aşkına o kutsal forma aşkına değil para aşkına gösteriyolar kendilerini

dgkn1903

Alıntı yapılan: vegas - Aralık 29, 2007, 13:35:05
Burak'a yazık oldu
İbrahim Akın gibi bir adama 3 sene fazladan şans verdik.
Burak Yılmaz'a,
İbrahim Akın'a verdiğimi şansın çeyreğini vermedik.

Umarım ilerde Beşiktaş'a bir zararı olmaz.

burak yılmaza şansmı verılmedı tıgana döneminde benmi cıktım hermaça ilk 11 e bu sezondada hıguen transfer edıldı gıne burak oynadı ama her mactada fosss cok korkak oynadı fener macında gormedınmı top ayagına geldıgınde nere atacagını şaşırıyordu
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

Ibrahim51

Olan bizlere ve Koraya oldu yazik, bi iside yüzlerine gözlerine bulastirmadan nezaman yapacaklar.
biz kahpe alemlerde ahkam kesenlerden degiliz
biz ne çakir gibi rajon nede polat gibi kafa keseriz
biz ancak sevdigimizi sonuna kadar severiz
cünkü biz BESIKTASLIYIZ !!!