Ana Menü

Halilagiç'ten haciz ! ...

Başlatan MeLo, Aralık 29, 2007, 08:17:52

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MeLo

Kartal'ın eski futbolcusu Halilagiç'ten haciz şoku. 2000 yılında Beşiktaş'tan gönderilen Halilagiç alacağı için verdiği mahkemeyi kazandı. Halilagiç faiziyle birlikte 159 bin YTL tutarındaki alacağı için Beşiktaş hisse senetlerine haciz koydurttu.
Ne diyeceğim bilemiyorum :allaalla
Beşiktaş Adliye Kulübü :saskin
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

salvador

bu adam hala yaşıyor mu8 helal olsun iyiki kazandı yoksa yönetim iyi işler yapacağını düşünecektim hala uyuyorlar bizimkiler
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

mdc

5 milyon Dolar  Holoskoya ver,
159 bin ytl için  hisse senetlerine haciz gelsin.

Siz ne işe yaparsınız be adamlar ?
HAYATTA BEŞİKTAŞ

carlito1903

demirören sayende Dünya klubü olduk ama ne bakımdan en çok dava açılan klup olma bakımından...

Bence haciz olarak stadın bi kısmını versin ya da Serdar Özkan ı falan!!!!!

keskinli

yan gelip yatarlar
arada nutuk atarlar
yanlis alir yanlis satarlar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

bu ne ya her futbolcu ile para sorunu var.
Bölünür senin için uykular!

Guti ORÇ.

demiroren yüzünden takımdan ayrılan herkes 3-5 ay sonra yada 1-2 yıl sora gelip para istiyolar

maTem

giden futbolcu,teknikdirekdör'ler  hep para istiyo ne iştir anlamadım.

M34

Koray'in da 350.000 YTL alacagi varmis. http://www.sabah.com.tr/haber,AC31427096BA4AD8B12ADAB481D0736C.html

hadi bir liste yapalim:
Del Bosque: 8 Milyon EUR
Koray: 350.000 YTL
Halilagic: 159.000 YTL
Metin: 3 Yil
...

CHEm !

Beşiktaş'ta bir dönem forma giyen ve Türk vatandaşlığına geçerek Sead Dost adını alan eski futbolcu Halilagiç'in, siyah-beyazlılardan alacağı için haciz işlemi başlattığı bildirildi.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş'den, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na dün gönderilen yazıda, 1999-2002 yıllarında Beşiktaş Futbol Takımı'nda görev yapan Sead Dost'un, kulüpten olan alacağı 159 bin 291 YTL için BJK Derneği'ne ait Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri üzerinde haciz kararı aldırdığı vurgulanarak, şu ifadelere yer verildi:  ''Ancak Beşiktaş Jimnastik Kulübü Derneği'nden alınan bilgiye göre, sporcunun yasal temsilcileri ile yapılan görüşmeler neticesinde, borcun bir ödeme planına bağlanıp ilk taksit için 18.12.2007'de 40 bin YTL'lik bir ödemenin yapıldığı ve haczin kaldırılması için gerekli yasal işlemler için başvuruların, sporcunun avukatları tarafından başlatıldığı bildirilmiştir.''

Açıklamada, haczin kaldırıldığına ilişkin bozma yazısının alındığında ayrıca bildirim yapılacağı duyuruldu.

(aa)

Allah kitap Beşiktaş

keskinli

halilagic bu yönetimin eseri degil,unutmayalim :)

mdc

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 30, 2007, 16:22:12
halilagic bu yönetimin eseri degil,unutmayalim :)

Unutmayalım Ahmet abi.

Peki ama bu hacizi ödeyecek olan eski yönetim mi ?

Beşiktaşın geleceği
Şu an da ki basiretsiz yönetim tarafından karartılmadımı ?
Belki de ilerde Beşiktaşın başına geçecek olan 2-3 yönetim kurulu bile ancak bu yönetimin yaptığı hataları düzeltebilir.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

keskinli

haksizlik olmasin diye yazdim bu cümleyi
yönetimin diger hatalarindan ayirmak lazim bu konuyu

eray sinoğlu