Ana Menü

Nobre'nin Kredisi Bitti

Başlatan erdinc1926, Aralık 27, 2007, 17:30:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdinc1926

Nobre'den teknik heyetten sonra yönetim de desteğini çekti...

Bu sezon Süper Lig'de sadece 1 gol atan Nobre'den teknik heyetten sonra yönetim de desteğini çekti...

Siyah-beyazlı kulübün önceki sezon ezeli rakibi Fenerbahçe'den büyük gürültüyle transfer ettiği Mert Nobre kredisini tamamen bitirdi. Beşiktaş formasını sırtına geçirdikten sonra bir türlü istenileni veremeyen ve adı 'müzmin sakat'a çıkan Brezilyalı futbolcu, bu sezon ilk yarı sonunda resmi maçlarda kaydettiği 2 golle hayal kırıklığı yaratmaya devam ediyor. Teknik heyetten sonra artık Beşiktaş yönetiminin de desteğini çektiği Nobre'nin ismi, takımdan gönderilecek futbolcular arasında yüksek sesle anılmasa da bu futbolcu ile en fazla sezon sonu yolların ayrılcağı öğrenildi. Nobre, bu sezonun ilk yarısında 12 kez oynadığı ligde sadece 1 gol attı. Brezilya asıllı Türk futbolcu, diğer golünü de Devler Ligi'nde attı.
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

keskinli

cok savasiyor cok kosuyor ama bi türlü gol yollarinda seytanin bacagini kiramiyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erdinc1926

iyi bir forvet hırslı takımını hiçbir zaman yalnız bırakmıyor sakatlığı yüzünden bu hallere geldi o da son vuruşlaraıda zayıfladı artık

M34

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 27, 2007, 17:33:04
cok savasiyor cok kosuyor ama bi türlü gol yollarinda seytanin bacagini kiramiyor
yapilamayan ortalardan kaynaklaniyor bence.

levent1903

herhalde yarin - 28.12.07 - gönderilecek olanlarin listesi aciklanacak
nobreninde ismini bekliyorum bu listede --

Bu Besiktas ta fazla gol sansi bulamazsin, forveti sokamiyoruz gol pozisyonuna ama o ufacik sanslarini degerlendiren de var BoBo gibi - gerci vestele o da kacirdi %100 leki ama yine atti birtane ( penaltiyi saymiyorum ).
Nobre bu takimda golcü olamaz --
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Non Mollare Mai

Eğer 2 forvet transfer edilecekse gitsin.
Ama sonuçta Türk statüsünde kalmak isterse gönderilmemeli.
edit

carlito1903

Bize yaramayacağı belliydi ilk geldiğinden beri gitmesini istiyorum,umarım gider...
Burak Yılmaz a gösterilmiyo Nobre ye gösterilen sabır....

pascalyptica

hayatı boyunca gözlüklü görmedik birdenbire gözlükle çıktı sahaya ve bu gözlük yüzünden gol kaçırdı.. onun yerine tribünden birini koysunlar emin olun daha çok savaşır gol atmasa da nobreden farkı olmaz..
benim çok büyük beklentilerim vardı büyük hayal kırıklıklarım oldu..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

carsi52

Yabancı statüsünde oynasaydı kesin gitsin derdim ama türk statüsünde oynuyor en azından sezon sonuna kadar durmalı :)
Bölünür senin için uykular!

MeLo

Bize geldi golü unuttu.
Şampiyonlar liginde hangi maçta gol attı ?
Ben hatırlayamıyorum da .
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

erdinc1926