Ana Menü

Diatta: Bir yere gitmeyeceğim

Başlatan CHEm !, Aralık 24, 2007, 12:30:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Beşiktaş'ta devre arasında gönderilecekler listesinin ilk sırasında adı geçen Fransız futbolcu, bu haberler yüzünden, Manisa'da takımın kamp yaptığı otelde teknik heyete tepki gösterdi.

KARTAL YİĞİT'in haberi

Ocak ayında takviye peşinde olan Beşiktaş'ta gönderilmesi düşünülen isimler büyük sorun çıkarırken, Diatta ile teknik ekip arasında Manisa maçı öncesi ilginç bir diyalog yaşandı. Ertuğrul Sağlam'ın isteği ile alınan ancak bir türlü beklenen şansı bulamayan Diatta, liste başı olmasına rağmen gitmek istemediğini bildirmiş ve krize neden olmuştu.

Diatta son olarak Manisa'da kamp yapılan oteldeki öğle yemeğinde bu haberlere tepki gösterdi. Yemek için toplanan siyah-beyazlılar, aynı anda televizyondan spor haberlerini izlerken "Diatta gönderiliyor" anonsuna tepki gösteren Senegal asıllı Fransız oyuncu tercümanı Eray Akyürek'e, "Niye hep benim ismim yazılıyor? Bu haberlere niye ses çıkarılmıyor?" dedi. Bunun üzerine menajer Sinan Engin devreye girerek, "Şu an için böyle bir şey yok. Kimin gideceği belli değil. İkinci yarıya hazır ol" diyerek ortalığı sakinleştirdi.

Bu arada ocak ayında yapılacak Afrika Kupası'nda Senegal Milli Takımı'nın formasını giyecek olan Diatta'nın programı henüz netleşmedi. Diatta'nın 28 Aralık'ta başlayacak ikinci yarı hazırlıklarına katılmama ihtimali bulunuyor.

Vatan
Allah kitap Beşiktaş

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Onur*

duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

levent1903

Bende gitsin diyerledendim ama daha adami dogru dürüst izleyemedik -- uyum saglamasi icin zaman tanimadik
fizik olarak tam bize göre bence uzun boylu ve güclü, birde milli oyuncu -- aslinda o kadar kötü olamaz

Bizde toplam 200 dakika oynamamistir herhalde ve Liverpool macinda bütün oyuncular dökülüyordu.
Hayirlisi olsun artik -- bakarsin utandirir bizleri

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

carlito1903

Adama bişey diyemezsin madem oynatmayacaktın neden aldın kardeşim derler adama...
Yönetim hiç bişeyden ders almıyor...

Delirdik

Alıntı yapılan: CHEm ! - Aralık 24, 2007, 12:30:40
"Niye hep benim ismim yazılıyor? Bu haberlere niye ses çıkarılmıyor?" dedi.

vaLLahi bu konuda yapıLan en büyük kıyak resmi siteden KINAMA :)
o da yıLLardır çok etkiLi oLmuş ki vazgeçemiyoruz..

Diatta nedese hakLı. Ne kadar oynadı ki bizde siLebiLiyorLar hemen.
Yönetimin bir hatası daha işte

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

keskinli

Alıntı yapılan: carlito1903 - Aralık 24, 2007, 22:48:31
Adama bişey diyemezsin madem oynatmayacaktın neden aldın kardeşim derler adama...
Yönetim hiç bişeyden ders almıyor...
iste budur!besiktasin parasi göktenmi yagiyorda bu kadar car cur ediliyor
+rep
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

pascalyptica

liverpool maçından dolayı göndereceklerse tüm takımı göndersinler yok ondan diilse bence gökhan zandan daha sağlam adam..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..