Ana Menü

Devre Arası Hangi Futbolcular Gitsin

Başlatan siyah, Aralık 19, 2007, 15:03:01

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

maTem

siyah

Beşiktaş'ta yolların ayrılacağı isimlerle Sinan Engin görüşmede bulundu.
29.12.2007

Beşiktaş'ta yolların ayrılacağı isimlerle dün Sinan Engin görüşmede bulundu. Engin, sezon başında transfer edilen Lamine Diatta ve Federico Higuain'e teşekkür edip, kendilerine kulüp bulmalarını istedi. Ricardinho'ya da mesaj gönderen Engin, Sambacı'dan teklifleri değerlendirmesini talep etti. Ayrıca takım ile yapılan toplantıda, aklında soru işareti bulunan futbolcuların sorunlarını dile getirmeleri istendi. Fazla forma şansı bulamayan genç yeteneklerin de kiralık olarak gönderileceği öğrenildi.

kaynak fanatik
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

tcenk

İbrahim Toroman,Ali Tandoğan,Baki,Ricardinho,M.Yozgatlı,Diatta,Higuen,ERTUĞRUL SAĞLAM
1903

ilteriş

Alıntı yapılan: tcenk - Aralık 29, 2007, 12:25:37
İbrahim Toroman,Ali Tandoğan,Baki,Ricardinho,M.Yozgatlı,Diatta,Higuen,ERTUĞRUL SAĞLAM

Biraz yapıcı ve gerçekçi olalım lütfen..

PSCYHOBJK

arkadaşlar bence burak i.akın diatta belki higuan de gönderilse iyi olacak gibi

naanreelburn

üzülmez gitsin neden derseniz bu adam yüzünden wederson gelıodu alamadık volkan gelıodu alamadık bence gitsin ki yerıne adam çıksın ya tıkandık bence

siyahbeyazask

rüştü , mehmet yozgatlı , ali tandoğan , ricardinho ve mücadela etmeyen tüm futbolcular gidebilir. beşiktaş yatarak para kazanılacak bir klüp değil. her fırsatta yere yatan hakemle uğraşan futbolcular istemiyoruzzzz. yeter artık.( her fırsatta belirtiyorum higuan kesinlikle kaliteli bir futbolcu. gönderilmesi mütiş yazık olur.)
duruşum imzamdır........

bahadıR

baki,diatta,nobre,i.üzlmez,ali tandoan
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

yuNuS1903

Beşiktaş'lı

i.üzülmezin yerinede adam alsınlar artık yaaa yeter alsınlar i.üzülmezde jubilesinide yapsın artıkk

yuNuS1903

Beşiktaş'lı

baki varda o ofansif yönde fazla etkisi olmaz telloyu cok yorar  ileri geri bi adam lazım sola

alper_1903

aslinda yönetim bence iyi hamleler yapti

Koray in gitmesinden yanaydim öyle oldu
(Burak biraz fazla kacti)
iyi bir teklifte Gökhan Zan verilmeli
aynisi Toraman icin de gecerli   (Toraman Zan dan sadece biri, ikisi gitse de olur ama seneye insallah)
Deli Ibrahim kalmali ve Jübilesi yapilmali yerine Mehmet Sedef getirilmeli ki zaten var :D

simdilik bukadar
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Beşiktaş'lı

ben korayın gitmesini yanlıs buldum ama dediiğin gibi gökhan zan satılsın bi hafta oynuyor onda da sakatlanıyor satılsın daha ii yerine i.kas var

Ibrahim51

I. Üzülmer
M. Yozgatli
B. Mercimek
M. Nobre
G. zan
biz kahpe alemlerde ahkam kesenlerden degiliz
biz ne çakir gibi rajon nede polat gibi kafa keseriz
biz ancak sevdigimizi sonuna kadar severiz
cünkü biz BESIKTASLIYIZ !!!