Ana Menü

Devre Arası Hangi Futbolcular Gitsin

Başlatan siyah, Aralık 19, 2007, 15:03:01

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

gidenler gider kalanlar bizimdir
i.akin kendim ettim kendim buldum türküsünü dinlesin artik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Alves

diatta ricardinho nobre tartışılmaz tabiki bunlar
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

levent1903

Rico, Nobre, Burak Y., I.Akin, Diatta,Baki gitmeli
I.Üzülmez jübilesini yapsin
Gökhan Zan iyi paraya satilsin
Ali Tandogan ve I. Toraman da sallalanlar ( tabiki bence )

Defans tamamen yenilenmesi gerek

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Batuhan

Baki
Rüştü
Diatta
G.Zan
Nobre
Ricardinho
Koca hestiy aya bedenem ?

M34

Hakan Arikan
Rüştü
Diatta
Cisse
Gökhan Zan
Ibrahim Üzülmez
Ibrahim Toraman
Ibrahim Akin
Mehmet Sedef
Nobre
Mehmet Yozgatli
Ricardinho

Edit:
Batuhan (Nedeni: 17 yasinda "kral yapmiim, kral olayim"'i aklina getiren birisini istemem; yasi kücük deniliniyor. 17 yas kücük degil. Neresi kücük? Demek istedigim, zemin saglam degil. Ha basarili olur mu? Olur. Gol krali olur mu? o da olur. Ama Besiktas'ta olmasini istemem).

Görüsümü geri aliyorum SARJR kardesin argümanlarindan sonra.

Batuhan

kardeşim sen olsan ilk maçında ve 16 yaşında ve FORVET olarakgol müatarsın,gol mü attırırsın?Kafanı kullan o yaşın heyecanı ile 26 yaşın heyecanı aynı değil...

M34

Demek futbolcu olsan senide istemezdim Besiktas'ta (kafami kullanarak). Ama isteme istememe kisisel. Nasil olsa ben istemiyorum diye birsey degismez.

Batuhan

eğer ben bencil oynarsam bende kendimi istemezdim kardeş tamamen kendi oynayan oyuncularımız da var Bkz.İbrahim Akın...

Arada bir bencillik gerekli tam gol pozisyonu karşı karşıyasın Bakiye mi pas atarsın kendin mi denersin?

(Bu arada bakinin aynı hizada olduğunu varsy)

M34

haklisin, belki fazla tepki verdim. onun yerinde olmadan ahkam kesmek kolay tabi. tamam, batuhan'i listemden cikariyorum.

Batuhan

yok kardeşim o senin düşüncendir benim senin düşünceni değiştirmeye hakkım yoktur sonuçta odüşünce senin beyninde değişmeyecek,sadece buradaki yzıda değişeck.Eğer tezimi savunurken seni kırdıysamözür dilerimtabiki...

Dem@

sinan engin açıklama yaptı hıguen ve diatta ya yol vermişler

M34

Bir yere gitmezler. Higuain'in 2011 yilina kadar sözlesmesi var, Diatta'nin yanilmiyorsam 2009a kadar. Sen olsan gidermisin?

keskinli

Alıntı yapılan: prodigy - Aralık 21, 2007, 22:46:23
sinan engin açıklama yaptı hıguen ve diatta ya yol vermişler
higuen neden gönderiliyor,anlayabilen varmi?
futbolcu al,1 mac oynatmadan gönder
besiktas zarara girsin
bu ne ya?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

BjKcArsi54

burak baki ibrahim üzülmez ricardinho diatta ibrahim akın

ayfat1903

gökhan zana kim iyi para verir ya allah aşkınıza adam alıp başına belamı yapacak sözleşmesi bitince yenilemezsin olur biter her hafta sakatlanıyor bu işlerin bi kurnazı BEŞİKTAŞ mı kimse almaz onu