Ana Menü

ULEB Cup 18 Aralık Köln 99'ers - Beşiktaş

Başlatan CHEm !, Aralık 17, 2007, 17:56:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız, ULEB Cup 7. hafta karşılaşmasında Alman takımı Köln 99'ers ile yarın (18 Aralık) deplasmanda karşı karşıya gelecek. TSİ 20.30'da başlayacak mücadele Gew Energy Dome Basketbol Salonu'nda oynanacak. 
Grubunda namağlup liderliğini sürdüren Siyah Beyazlılarımız, 6. hafta itibariyle 12 puanla liderliğine devam ediyor. Rakiplerine 501 sayı atan Ekibimiz bu süre içerisinde kendi potasında 431 sayı gördü. Köln 99'ers ise 4 galibiyet ve 2 mağlubiyetle 3. sırada yer alıyor. Attığı 484 sayıya karşılık 492 sayı yiyen Alman takımı İstanbul'da oynanan 2. hafta maçını 79-60 kaybetmişti.
Allah kitap Beşiktaş

carlito1903

Takımımız grup liderliğini garantiledi neredeyse ama namağlup bitirmek de güzel olur grupları....
Maç başına 85 sayı güzel bi ortalama...

BerkAy1903

takım ii bi hava yakaladı bu maçıda alırız gibime geliyo
19o3

carsi52

NamağLupLüğümüz sürer inşaallah.
BaşarıLar.
Bölünür senin için uykular!

@LAYINA GİDER

hadi bakalım çok güzel oynuyoruz geçen seneki maçları hatırlıyorumda bir galibiyet için bedava bile yapmıştı ynetim maçı ama yenilmiştik

siyah

haydi kartalım maçı hangi kanal veriyo bileniniz var mı
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

Adriano

Kanal 24 veriyor hep ancak bazen ya Gs'nin ULEB maçı'nı yada bizim ULEB maçı'nı gösteriyor.. Bizim maçı gösterir mi bilemiyorum ancak gösterirse Kanal 24 gösterir..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

akbaba71

kanal 24 içerde kimin maçı varsa onu veriyor genelde inşallah bu maçı verir ama zor
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Adriano

Galatasaray - Hanzevast maçını gösteriyor.. Saat 20.00'de.. Bizim maçı takip edemeyeğiz..

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

akbaba71

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

erdibatmaz

Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız, ULEB Cup B Grubu'ndaki 7. maçında Alman temsilcisi Köln 99'ers takımını 73-62 yenerek namağlup grup liderliğini sürdürdü. 
İstanbul'daki 2. hafta maçında rakibini 79-60 yenen Siyah Beyazlılarımız, Gew Energy Dome Basketbol Salonu'ndaki karşılaşmaya da iyi başlayarak ilk periyodu 20-17 önde tamamladı. Başa baş geçen 2. periyotta her iki taraf da 14'er sayı bulurken, Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız soyunma odasına 34-31 galip gitti.

Maçın ikinci yarısına hızlı giren Siyah Beyazlılarımız, hem içerden hem de dışardan sayılar bulurken sert defansı ile de etkili olarak rakibine sayı şansı vermedi. 26. dakikada farkı 14 sayıya çıkartan Ekibimiz, skoru 51-37'ye getirdi. Baskılı oyununu sürdüren Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız, 3. periyodu 57-45 üstünlükle bitirdi.   

Son periyot ev sahibi takımdan Idbihi'nin 2 sayılık basketi ile başlarken, Ekibimiz rakibine Nicevic ile karşılık verdi. Rakibinin oyuna ortak olma ve farkı azaltma çabalarına izin vermeyen Siyah Beyazlılarımız, salondan 73-62 galibiyetle ayrılarak namağlup grup liderliğini sürdürdü.

Ekibimiz'de Shumpert, Apodaca ve Nicevic 12'şer, Cevher 10, Kaya 9, Dalmau 8, Sinan 6 ve Mehmet Yağmur 4 sayı attı.     

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

gözzde_bjk

uleb de de lıgde de cok ıyı gıdıyoruz,galibiyet serımız bozulmadan pazar gunu de devam eder umarım.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

carlito1903

Yüzlerce kere helal olsun takımımıza firesiz gidiyolar...
Hafta sonu da feneri ezicez inşallah...

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Ibrahim51

biz kahpe alemlerde ahkam kesenlerden degiliz
biz ne çakir gibi rajon nede polat gibi kafa keseriz
biz ancak sevdigimizi sonuna kadar severiz
cünkü biz BESIKTASLIYIZ !!!