Ana Menü

Bir Umudum Sende Anlıyor Musun?

Başlatan hAlil21, Aralık 10, 2007, 14:38:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hAlil21

Dünyaya gözümü açtığımda senle tanışmıştım.Seninle ilk karşılaşmamız ise İzmir'de olmuştu.Ben 6 bilemedin 7 yaşlarındaydım.Sağlık sorunlarımdan dolayı İzmir'e gitmiştik ve Babam moral olması için beni sana getirmişti.Alsancaktan içeri girerken polis benim bayrağımın sopasını almamıştı.Kimbilir belki de kıyak geçiyordu doya doya sallamam için.

Yerimizi almıştık.Hava yağmurluydu.İçimde garip bir heyecan vardı.Ne yeni alınmış bir oyuncağın kutusunu açarkenki heyecan ne de babamın kapıyı çaldığında kapıya koşarkenki hevesim.. Çok farklı bir duyguydu. Etrafım benim gibi insanlarla doluydu.Herkes bağırıyordu ''siyah beyaz'' diye.. Ben de bağırdım gücümün yettiğince.. Yağmur şiddetini arttırıyordu.Fakat biz kapalı tribundeydik.Alsancak o gün kıyak geçiyordu bana.

1 oldu 2 oldu 3 oldu 4 oldu derken bir de baktım ki skor 8-2 olmuştu. Allah'ım bu nasıl bir şeydi? Ertuğrul'un muhteşem oyunu ve sayılmayan 3 golümüze inat maç tam tamına 8-2 bitmişti. O gün Beşiktaş'ım kıyak geçmişti bana.

Belki de en mutlu günlerimden biriydi ki eve gelince sabaha kadar duyduğum tezahuratları söylemem bıkkınlık getirmişti bizimkilere.
Herhangi bir çocuğun herhangi bir çizgi filmde izlediği karakteri taklit etmesi gibiydi benimkisi. Ama ne ben herhangi bir çocuktum ne de bir çizgi filmdeki karakteri taklit ediyordum.

Ben Ertuğrul abilerimi,Şeref amcalarımı biliyor onlar gibi birer Beşiktaşlı olmaya çalışıyorum.
ve ben Beşiktaş Çocuğuydum.

Şimdi sana sesleniyorum ilk sevdam,ilk göz ağrım bir kıyak daha geç bizlere..!

*Resmin büyük boyutu için tıklayın.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

Brestgerfich

Ellerine sağlık abi,çok çok güzel olmuş.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Dem@

emeğine sağlık yazı olduk ça duygusal ve anlamlı emeğine sağlık halil

Non Mollare Mai

İnanıyoruz, güveniyoruz..
Saldır Beşiktaş'ım oleeeeeey !

Eyvallah Halil..
edit

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

eLine sağLık abi
inanıyoruz sonuna kadar haydi BEŞİKTAŞIM !
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Çok dokunaklı bi yazı yüreğine sağlık kardeş,foto da süper bu arada...ayrıca bu hikayede herkesin çocukluğundan bi kesit vardır...

Pasha-MaN

Okurken tüylerim diken diken oldu, Ellerine sağlık...

yuNuS1903

aquilas

CHEm !

yüreğine sağlık halil.
arkanda taraftarın gücü,fazla birşey istemiyoruz !
Allah kitap Beşiktaş

dogukang

çok güzel yazı..gerçek olması da tüğlermizi diken diken etti..teşekkürler

karizwa_006

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

siyah

elerine sağlık kardeş süper olmuş
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

banumansiz

ve gülümse şimdi... ;)