Ana Menü

11 Aralık Salı, Beşiktaş - Ventspils, Saat 19:00, Akatlar

Başlatan ilteriş, Aralık 09, 2007, 11:56:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilteriş

Beşiktaşımız, oynadığı 5 maçta aldığı 5 galibiyetle liderlik koltuğunda oturduğu ULEB Kupası Grubu'nda liderlik maçına çıkıyor.

Grubun bizim ardımızdan en güçlü ekibi olan ve şu ana kadarki tek mağlubiyetini Beşiktaşımız'dan alan Ventspils ile Salı akşamı Akatlar'da karşılaşacağız.

Bu maçtan da zaferle ayrılırsak büyük olasılıkla grup liderliğini garantileyeceğiz ve sonraki turlar için avantaj yakalayacağız. Zira Ergin Ataman Hocamızın da belirttiği gibi bu turnuvada hedef ŞAMPİYONLUK.

Haydi Beşiktaşlılar,

Salı akşamı 19:00'da Akatlar'da olalım. Maç bitiminden sonra herkesin evine, Porto maçını izlemeye dönmek için 1 saatlik zamanı kalacaktır mutlaka.

AKATLAR'A..

CHEm !

imkanı olan gitsin dolsun bu salon
gs maçında bile dolu salona oynamadılar
Allah kitap Beşiktaş

carsi52

Bölünür senin için uykular!

black_young

geçende yendik bu sefer daha acımasızca yeneceğiz ULEB de şampiyon olacağız görün bakalım bize kafa tututan kimse kalmayacak liderliği garentiliyelim anında 16 lardayız 32 de çok kolay takımlar geliyor :D:D:D EN BÜYÜK BEŞİKTAŞŞ

robinho

Alıntı yapılan: CHEm ! - Aralık 09, 2007, 18:12:02

Salonda toplam 50 koltuk boştu .. o 50 kişide pota arkasına gitti.. herkes birbirinin üstüne çıktı belki o yüzdendir ..

ilteriş

Arkadaşlar,

MAÇI EUROSPORT 2 KANALI DA VERECEK!!

TRİBÜNLER TAMAMEN DOLU OLMALI, MAÇI TÜM AVRUPA İZLEYECEK!

Non Mollare Mai

Başarılar Beşiktaş'ımıza..
Umarım salon dolar ve hak ettikleri desteği görürler..
edit

carlito1903

Her fırsatta ne kadar iyi bi taraftar kitlesine sahip olduğumuzla övünüyoruz bu maçı Eurosport yayınlayacağına göre pek çok kişi izleyecek bence bu maçta taraftar şov yapıp herkese birkez daha ne kadar büyük olduğumuzu gösterelim

CHEm !

Alıntı yapılan: robinho - Aralık 10, 2007, 19:26:44
Alıntı yapılan: CHEm ! - Aralık 09, 2007, 18:12:02

Salonda toplam 50 koltuk boştu .. o 50 kişide pota arkasına gitti.. herkes birbirinin üstüne çıktı belki o yüzdendir ..

ben ne gs maçları ne fb maçları gördüm o salon 2 katı seyirci aldı.adım atmak ne kelime nefes alacak yer bile yoktu.
Allah kitap Beşiktaş

erkann

siyah

istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

alper_1903

Mac ilk yari da bi lakis cok zevkliydi ve fark baya acilmisti
ben eurosport 2 den baktim almanca spikerle
ikinci yari da öyle kötü basladik ki maca alman spiker de sasirmisti
Besiktas in hediye puanlariyla mac esit duruma geldi, ayni böyle diyor

Overtime de almamiz cok iyidi
macin geneline bakarsak Besiktas Cola Turka takimi daha iyi olan takimdi

onlar da bi Akingbala vardi abi onu alalim, veya pardon ne abisi, Yildirim Baskan
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...