Ana Menü

Şut At!

Başlatan Onur*, Aralık 07, 2007, 22:12:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Onur*

Beşiktaşımızın son dönemlerde ki maçları bol stres, bol heyecan... içerisinde geçiyor.

Bence bunun asıl nedenleriden biri futbolcularımızın şu atmaya korkuyor mu desem ?, şut çekmek istemiyor mu desem ? ne desem bilmiyorum. Ama sonuçta şut atmıyoruz onu biliyorum.

Bir Beşiktaş futbolcusu neden kaleye şu atmaz anlamış değilim.

Tamam hocamız Porto deplasmanını düşünüpte takımı oyuna sürmüş olabilir ama bu kadar da olmamalı bence.

Şut çek korkma. Sen şutunu çek isterse kale arkasındakiler toplasın. Ama sen yeterki şut çek!

Bursa maçında 80. dakikaya kadar kaleye çektiğimiz şut sayısı 2 idi ve kaleyi bulan şutumuz yoktu. 80. dakikalara girdiğimizde Delgado'nun şutu ile golü bulduk ve o şut kaleyi bulan tek şutumuzdu  da gol oldu.

Şut atamıyoruz, veya atmıyoruz! Ama bu böyle yürümez.

Şut atmadan gol olmuyor.

Herneyse...

Sonuçta Bursayı yendik.

Ben biramı açmışım, yok zevkime diyecek :)

duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

Delirdik

ÖyLe zaman oLuyor ki önü bomboş oLmasına rağmen futboLcu tutuyor zordaki adam da oLsa pas atıyor.
Neden vurmazsın topa? şut atmadan goL nasıL oLacak

Bursa maçında koca 90dkda sadece 3 şut var
70e yakın top kaybı..

Takım hiç parLak durmuyor
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

carlito1903

Bu maçta normal bu kötü futbol,hem stresli bi deplasman hem akıllar Porto maçında iyi futbol aramamak lazım böyle maçlarda kazandık ya önemli olan o....

Delirdik

Bu maçLa sınırLı değiL bence bu durum
geneLde şut yerine pası tercih ediyor takım
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Onur*

Alıntı yapılan: carlito1903 - Aralık 07, 2007, 22:16:08
Bu maçta normal bu kötü futbol,hem stresli bi deplasman hem akıllar Porto maçında iyi futbol aramamak lazım böyle maçlarda kazandık ya önemli olan o....

Gökhan Davulcu'nun da dediği gibi.. Bu takımda şut sorunu her maçta yaşanıyor.
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

kolpafb

Arkadaşlar nasıl kötü futbol.ßirazda düşünün ilk yarı ßunaltan takım ve stres altındalar.
Her Zaman Heryerdeyiz.
Seninle ßeraßeriz)

Gopßjk-Tehlikeyiz KAPALIDAYIZ

carsi52

iLk yarı 2 şut çektik
2.yarı'da tek şutumuz var oda goL oLdu.
Bölünür senin için uykular!

Anarchy*

BoyLe bır depLasmanda daha fazLasını bekLemıyordum acıkcası..
Uc puan aLmakta cok sevındırıcı..

sentinel

eet sut cekme sorunu var ama bide söyle bakalım arkdasla...adamlar sırf defans yaptı sut atacak pozisyonumuz bile yoktu....ç.rize macında da  güzel sutlar vardı oyuncu fırsat bulunca atıyo ama bazende ALİTANDOGAN gibiler cıkıyo pas atıyor
Dark TranquilliTy

pascalyptica

Takımda 2 şut atan var biri "Bursayı" DELdiGADO diğeri Tello..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

TurkishTank

bence ceza sahainin disindan sut cek yaa.. top'un ustunden egilierek cekiceksin...en azindan ustten aut'a gitmez... sonra tam kalenin ortasina nisanliycan...sonrada abancan...birazcik saga veya sola kactigin zaman...top oyle bi catala giderki :)

ben oynarken boyle sut cekiyodum ve cokda basariliydim....

ne hale geldim yaa..besiktasli futbolculara sut cekmeyi ogretiyom :)

heheheheh
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

candela14

ewt abi şut çekme sorunumuz var asloında takımda iyi şut çeken oyuncular var delgado tello cisse iyi şutlar çekiiyorlar ama nedense şut çekmee korkuyorlar sırf kanat ortalarıyla iş yürümnez özellikle tello gibi iyi şut çeken bir oyuncumuz varken bunu iyi değerlendirmemiz gerekir gördük rize maçında delgadonun attığı golü onun gibi şutlarla kaleyi daha çok bombalamamız lazım
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza

NoPasaran

Bu sözü benimle maç seyreden herkes bilir, her maçta kesin söylerim

"ŞUT ÇEKMEDEN GOL OLMAZ,VURACAKSIN ABİ, çerçeveyi gördüğün zaman vur..Elbet birisi gol olur" ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

siyah

kaleyi gördüğün an şut çekeceksin böyle futbolcularımızda mevcut ama
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA