Ana Menü

yaser yıldız yuvaya....

Başlatan machine_ucr, Aralık 06, 2007, 21:05:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

machine_ucr

bence bu takım gol yollarında büyük sorun yaşıo.bu sorunu ocak ayında çözmemiz şart. holosko transferinden bahsedilio.bence daha iyisini alabiliriz .özellikle türk futbolcu olarak yaser yıldızı önerebilirim.bu takıma ilaç olur die düşünüyorum.hem hava toplarında mükemmel hemde hızlı ve teknik.kartalspor formasıyla lig a da fırtına gibi esiyo.başka kulüpler kapmadan acele etsek iyi olur.hee bide şunu söliimm yaser eski kartal yani kanında kartallık var yanii.bizim takımın alt yapısında yetişmiş bir oyuncu..takii denizlispor onu kapana kadar öyleydi ve o takımda genç yaşta 1.ligde forme giydi.

bjkclub

ben 21 senelik  Kartallıyım maçları da takip ederim ama Yaser bize göre bir oyuncu değil İskender ondan çok çok daha iyi bir futbolcu o da varmış zaten gündemde sanırım..Yaser kesinlikle Bjknin futbolcusu değildir Kartal'da bile İskender'in gölgesinde

1903bjk

evet arkadaşlar bende kartal da oturuyorum ve her maçında varım gerçekten yaser beşiktaşımızda çok rahat oynar sürati teknigi bobo nun yerli versiyonu yönetim milyon dolarlık salakça transferler yapıcagına bu gençlerimizi görsün holoskoya vericegi paraya yaserle iskender i alsın takımı şampiyon yaparlar
FORZA BEŞİKTAŞ

carlito1903

Ben de Kartalspor un bikaç maçında izledim Yaseri bence çok iyi bi forvet kesinlikle takımda bulunması gerekir genç oyuncu harcamada üstümüze yok zaten altyapıdan çıkan nice gençleri harcadık bari bu kardeşimiz yok olmasın...

1903bjk

her maç aynı performansı sergiliyor formanın hakkını veriyor inş alır yönetim fenerli futbolcu deil beşiktaşlı futbolcu istiyoruz
FORZA BEŞİKTAŞ