Ana Menü

Bu Maili Atman Gerek, Hedef 5000..

Başlatan Onur*, Aralık 06, 2007, 16:47:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Onur*

LÜTFEN AMA LÜTFEN BİR MAİL ATIN... 11 aralık salı 19:30 Erkek Basketbol maçı ve saat 21:45 Porto-BEŞİKTAŞ AKATLARA DEV EKRAN...

''''''ULEB Kupası'nda oynadığı 5 maçı da kazanarak yenilgisiz grup lideri olan erkek basketbol takımımız 11 Aralık Salı akşamı 19.30'da Akatlar'da Letonya temsilcisi Ventspils ile oynayacak. Tek yenilgisini kendi sahasında bizden alan ve grup ikincisi olan Ventspils'le yapacağımız bu maç büyük olasılıkla grubun liderini belirleyecek.

Eurosport 2 kanalı da öyle düşünmüş olmalı ki bu maçı canlı yayınlayacağının reklamını yapıyor.

Geçtiğimiz sezon yayınladıkları ULEB maçımızda tribünlerde 200 kişi bile yoktu!
(Yanlış hatırlamıyorsam Belçika takımıyla oynamıştık.)

Yine 11 Aralık Salı akşamı 21.45'te futbol takımımız da deplasmanda Porto karşısında olacak!

Yönetim , basketbol maçının bitiminde tribün olmayan pota tarafına bir perde ya da dev ekran kurup, Porto maçını yayınlasa, eminim ki Ventspils maçıyla birlikte salon dolup taşar!

Akatlar'da bin türlü etkinlik -konserler, kick box maçları- yapılıyor, bir kez de taraftar için bir etkinlik yapılsa..!?

Daha önce benzer öneriler defalarca yapıldı bu sayfalardan, hiç birinden sonuç çıkmadı, hadi kimilerinde Lig TV izin vermiyordu!
Açık kanaldan yayınlanacak Porto maçı için böyle bir şey yapmaya ne gibi bir engel olur acaba..!?''''''''.........................................................

ARKADAŞLAR BU MAİLİ EN AZINDAN BİR KAÇ KERE KULÜBE ATARSANIZ BU YÖNDEKİ ÇABAMIZ HEDEFE DOĞRU DAHA HIZLI ULAŞABİLİR LÜTFEN BİŞEY DEĞİŞMEZ DEMEYİN EN AZIN BİR MAİL ATIN....

bilgi@besiktasjk.com.tr

Emre Bozkurt'a teşekkürler..
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

Non Mollare Mai

Güzel bir düşünce..
Basket takımı çok iyi gidiyor Avrupa'da ama gereken desteği göremiyor malesef.
Hem böylece destek artar hemde coşku yüksek olur..
edit

keskinli

cok iyi bi fikir
bu kampanyaya destek vermek gerekir
ben hemen bi mail atiyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

akbaba71

konunun hem burada hemde forzada yeterli ilgiye ulaşmadığını uzulerek soyluyorum muhtemelen gercekleştirmek zor olucak
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

kartalpenchesi

attım gitti bence beşiktaşlı herkes atmalı bide bu konu sabit olmalı
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

kolpafb

ßende attım.ßasket kombinesi olup olmayan herkes maça gelsin.
Her Zaman Heryerdeyiz.
Seninle ßeraßeriz)

Gopßjk-Tehlikeyiz KAPALIDAYIZ

carlito1903

aynı gün Porto maçını izlemek için gelmez kimse maça belki bu iyi bi fikir olabilirdi ama olmaz gibime geliyo...