Ana Menü

Beşiktaş'ta Batuhan krizi!

Başlatan CHEm !, Aralık 06, 2007, 12:18:04

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

F.Bahçe maçından sonra yönetim tarafından kadro dışı bırakılan Batuhan'ı teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın hiç bir yöneticiye haber vermeden geçtiğimiz hafta oynanan Rizespor kadrosuna aldığı ve bu nedenle problem yaşandığı ortaya çıktı.

LİG TV'nin haberine göre Beşiktaşlı Yöneticiler "Disiplinsiz davranışları sebebiyle Batuhan'ı kadro dışı bıraktık. Hem PAF takımda yaptıkları hem de A takımda sergilediği tavırlar hiç hoş değildi. Hocamızın bu futbolcudan yararlanmak istemesi gayet normal ama bunu bizimle paylaşması gerekiyordu. Kadroya alınmasını en son bizim öğrenmemiz etik olmadı" şeklinde konuştukları öğrenildi.

BEŞİKTAŞ HOLOSKO'DAN VAZGEÇTİ

Bu arada Beşiktaş yüksek maliyeti nedeniyle Vestel Manisaspor'lu Holosko'dan vazgeçti. Bu futbolcu için Vestel Manisaspor kulübüyle defalarca görüşen yöneticilerin 5 milyon euro artı 2 futbolcu istenmesi nedeniyle Holosko'dan vazgeçtikleri belirtildi. Menajer Sinan Engin " Holosko çok iyi futbolcu ama maliyeti yüksek. Bu ayarda oyuncuyu dünyanın herhangi bir yerinden 3 milyon euro'ya bulabiliriz " dedi.

"DELGADO'YU GÖNDERMEYECEĞİZ"

Siyah-Beyazlılarda ayrıca bazı menajerlerin Beşiktaş kulübübe başvurarak Delgado'yu 10 milyon euro'ya İspanyol ve Fransız kulüplerine transfer edebileceklerini söyledikleri Siyah beyazlı yönetimin ise "Delgado'yu göndermeyi düşünmüyoruz. Hatta sezon sonunda bu futbolcuyla 5 yıllık sözleşme yenileyeceğiz yanıtını verdikleri" ifade edildi.
Allah kitap Beşiktaş

[KralKartal]

Hoca istedigini alir istedigini cikartir, yonetime sormasi gerekmez !
nitekim futbolcularla ilgili karari HOCA verir !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

batuhan sımardı ancak ertugrul ısterse kadro dısı bırakır ısterse oynatmaz.
zaten ne geldıyse basımıza yonetımın herseye burnunu sokmasından gelıyor ya
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

salvador

batuhan ağada hemen havalandı 16 yaşındasın ayağını yere sıkı basacaksın disiplinli olacaksın ne o öyle pas vermeme havalanmalar beşiktaş forması zor kazanılır çabuk kaybedilir unutma
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

M34

yasi henüz 17 yasinda ve Besiktas'ta; yani demirören ve sinan engin gibi kisilerin oldugu bir yerde. simarmamasi anormal olurdu zaten. ben mohammed'e de aciyorum; keske zamaninda barcelonanin alt yapisina gitseydi.

bence yönetim bu sivas olaylarindaki tezahuratlar nedeniyle ertugrul saglam'a kizgin. en kücük seylerde olay cikarmak istiyorlar. hani kücük cocuklarda izlenir ya? baba bir cougunu daha cok sever, diger cocukda kiskanir ve diger kardese zarar vermeye calisir. onun gibi birsey.

Non Mollare Mai

edit

MeLo

Bizim yönetimde havadan nem kapıyor walla.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

keskinli

disiplin cezalarini tabiiki yönetim verir
bu konuda yönetim hakli
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eRe

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 06, 2007, 17:36:45
bu konuda yönetim hakli

cezayı antrenor ıster yonetım verır.
bence o yuzden fazla burnunu sokuyolar
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Kartalizmatik

yönetim kendi işini yaptımıki sıra hocanın işine geldi?...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

keskinli

Alıntı yapılan: FaTaL_eRe - Aralık 06, 2007, 17:39:18
Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 06, 2007, 17:36:45
bu konuda yönetim hakli

cezayı antrenor ıster yonetım verır.
bence o yuzden fazla burnunu sokuyolar
disiplinsiz davranan bi futbolcuya yönetim ceza verir
hocayada bu cezayi kabul etmek düser,cünkü o kulübün calisani yönetimde kulübün patronudur
bu dünyanin her yerinde böyledir

akbaba71

Hocamızın bu futbolcudan yararlanmak istemesi gayet normal ama bunu bizimle paylaşması gerekiyordu. Kadroya alınmasını en son bizim öğrenmemiz etik olmadı
bi ceza verildiyse bu cezayı bitirmeden evvel verenlerede bunun haber verilmesi lazım o yuzden yonetim haksız değil
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

[KralKartal]

nasil abi? Futbolcuya ceza verilecekse, teknik direktor, verir, yonetime iletir...yada iletmez..
feldkamp LINCOLNU kadro disi birakinca kime sordu? Sorunca onlar kabyul etti mi sence
ama birakti !
Fubolcularla birebir gorusen yonetim degil, hocadir...ve ister pafa gonderir ister geri cagirir
gordugu bisey vardir ki, takima geri cagirmis...

Yonetim bu ise karisamaz...herkesin kendi isi var...

keskinli

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Aralık 06, 2007, 17:47:33
nasil abi? Futbolcuya ceza verilecekse, teknik direktor, verir, yonetime iletir...yada iletmez..
feldkamp LINCOLNU kadro disi birakinca kime sordu? Sorunca onlar kabyul etti mi sence
ama birakti !
Fubolcularla birebir gorusen yonetim degil, hocadir...ve ister pafa gonderir ister geri cagirir
gordugu bisey vardir ki, takima geri cagirmis...

Yonetim bu ise karisamaz...herkesin kendi isi var...
besiktasa yakismayan hareketlerde bulunan futbolcuya yönetim ceza verir,bunun aksi bile düsünülemez,adi üstünde yönetim
ceza almis bi futbolcu affedilecekse,hoca talep eder yönetim karar verir
yönetim dogru veya yanlis karar verir bunu tartismiyorum
hoca önerilerde bulunur gerisi yönetime kalir

[KralKartal]

feldkamp LINCOLNU kadro disi birakinca kime sordu?
araya yonetim girdi yine kadro disi kaldi?