Ana Menü

Neden Gol Atamıyoruz?

Başlatan carlito1903, Aralık 04, 2007, 13:26:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Lig başlayalı 14 hafta oldu ancak henüz 2 farklı kazandığımız maç yok kazandığımız bütün maçları tek farkla kazandık ve sadece 16 gol atmışız averajımız ise sadece +4 sizce bunun nedeni ne ve çözüm yolları neler olabilir??

Batuhan

Nedeni bence ertuğrul hocanın modaya uyarak boboyu ön tarafta yalnız bırakması ve tek gol atıldığında golün üstüne yatması.1-0 olsunbizimolsun hesabı yani.Diğer nedeni ise tüm umutları boboya yüklememiz.Bir maç Nobre-Higuain ikilisi oynasa bence güzel olurdu.Ama forvete tabki takviye şart.Afonso Alves yada Vagner Love harka adamlar ama bizimkile kör.Bence bu iş holoskoyla bileyürümez.Kimbiiyor holoskonun bobo ile uyumlu olacağını?Bence bobo son vuruşta kendine aşırı güvenip ........Ğa bağlıyor.Bobo ve Vagner Love ikilisi acayip iş yapardı.Belki birde ortasaha gerekli.Delgado sadece teknik oynuyor,istediği zaman oynuyor ve korkak oynyor.Rico deseniz bu yıl resmen ölü adam rolünü oynuyor.Alex gibi hızlı olsa,verkaç yapıp gol atmayı düşünse  -bazen- takım daha ilerde olabilir.Bunun bir diğer nedeni de defansta oyunu ileriye İSABETLİ olarak aktaran bir allahın kulu yok.Rüştü deseniz körü körüne dikiyor,hakan arıkan deseniz sadece dikme stili değişik ve stili güce daanıyor.Fark ettiyseniz topa okadar sert vuruyorki sonra kendini zor toparlıyor.Prelli demiş ki
Kontrolsüz güçgüç değildir..
Koca hestiy aya bedenem ?

nbacem

"sarjr" a katılıyorum..ertuğrul hoca artık dahada byük yük altında belkide.. bir gol atıyoruz.. 1-0 ın üstüne yatıyoruz.... şahsen bn  2003 ün jk sini geri istiyorum... kim çaldıysa geri versin....ARTIK ŞAMPİYONLUK GÖRMEK SABAHLARA KADAR CADDELERDE KUTLAMAK İSTİYORUM....
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

erkann

Bence hava toplarında hakim bi forvet lazım en son ne zeman kornerden serbest
vuruştan gol attık yada ne zaman atıcaz koca 90 dakikada sağdan soldan ortalar geliyor
hiç bi sonuç alamıyoruz aralara top atamıyoruz son maçlarda Delgado biraz kendini
göstermeye başladı ama yinede yeterli değil bence inşallah yakın zamanda bu sorunuda
hallederiz özledik farklı skorları 

keskinli

sorun oyun sisteminde ve futbolcularin beceriksiliklerinde
beceriksizlik derken gol kaciran futbolculardan bahsetmiyorum,pozisyon yoksullugundan bahsediyorum.
oyun sistemindeki soruna gelince,defans oyuncularinin duran toplar haric öne cikmamalari,kanatlarin islememsi bize pozisyonsuzluk yasatiyor.
rakip kalede cogalamazsan,pozisyonda üretemeezsin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

machine_ucr

BENCE BU TAKIMA ACİLEN HAVA TOPLARINA HAKİM HIZLI VE SPRİNTER SANTRAFOR LAZIM. BU TRANSFERİN ACİLEN ARA TRANSFERDE GERÇEKLEŞMESİNDEN YANAYIM..BENCE  KARTALSPORLU YASER YILDIZ VE HOLOSKO ALINMALI.TABİ BİR SEÇİM YAPMAK GEREKİRSE YASER TAM BİZİM TAKIMA YARAŞIR BİR OYUNCU.HEMDEEEEE ESKİ BEŞİKTAŞLI YANİ ESKİ BİR KARTAL.KARTAL KANI TAŞIO NEDE OLSA DİMİİ....

keskinli

büyük harflerle yazmak forum kurallarinca yasaktir
lütfen kurallari okuyun
http://kralcarsimedia.com/forum/index.php?topic=2788.0
yeni üye oldugun icin ceza vermiyorum
lütfen biraz daha dikkat
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

yns.mr

Bi kere forvetlerimizde Bobodan başka iş gören yok.Destekleyen yok forvetleri oyunculardan.Yetersizlik var ve farklı skora gitme isteği yok...Önce motive olmalıyız...

candela14

bnce bize nonda tipinde bi oyuncu lazım hava toplarına hakim golcü birisi lazım vede zenci olmasından yanayım bizim formamıza zenci daha çok yakışıoyor
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza

NoPasaran

Beşiktaşın kimyası bozuk malesef..

Rakibe baskı kurmak istiyorsan çok çabuk olman lazım..

Beşiktaşın orta sahası s.özkan dışında ağır adamlaradn kurulu..Hızlarından bahsetmiyorum ama topu oyuna sokuşları felan çok ağır..Bu önümüzü önemli ölçüde kısıyor..

Orta sahamız ii olsa bile onlara birer adam verdiklerine kitleniyoruz..savunmadaki oyuncularımızın hüvuma neredeyse hiç katkısı yok..

Forvettede sadece bobo olunca bu kadar oluyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Anarchy*

Dedıgınıze gore bu kadar oLması bıLe buyuk basarı !