Ana Menü

Zordur ANKARA'da BEŞİKTAŞ'lı Olmak

Başlatan Dem@, Kasım 29, 2007, 15:32:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

karizwa_006

Vayy bee guzel olmus aklıma gelmıstı yapıcaktım ama neyse dedım :D:D
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

BerkAy1903

19o3

smyrna_çarşı

BaŞkA sEvDaLaRa KaPaLıYıZ...!

ilker_csa

ankarada olmak zor olabilir ama bursada BEŞİKTAŞLI oolmak ta çok zor üç beş çapulcu bir araya gelip kendini bişey sanıyolar nerde çarşı diyolar bu kadar delikanlı bunlar diyolar içlerinden biri bişey demeden hiç biri gık çıkartamıyo herkes yanındakine güveniyo adamın biri gfeçen seneki bursa BEŞİKTAŞ maçından çıkıştı arabada atkı var dediler arka camını kırdılar adam çekti arabayı yolun ortasına ne varlan dedi hiç biri bişey yapamadı adama niye herkes yanındaki vursun adama yere düşşün bizde vuralım diye bekliyo adam bana dalarda yanımdakiler ayırmassa diye korkuyo çünkü işte böle delikanlı bunlar bunların yüzünden bursanın adı topa çıktı bunlar hala adam geçiniyo .....(hepsi kötü değildir )
bir gün herkes BEŞİKTAŞLI olmasın BEŞİKTAŞLILIK şerefli kalsın ...

ilker_csa

sapına kadar bursalı ölümüne BEŞİKTAŞ lıyız...
bir gün herkes BEŞİKTAŞLI olmasın BEŞİKTAŞLILIK şerefli kalsın ...

karizwa_006

Alıntı yapılan: ilker_csa - Ocak 04, 2008, 10:35:33
ankarada olmak zor olabilir ama bursada BEŞİKTAŞLI oolmak ta çok zor üç beş çapulcu bir araya gelip kendini bişey sanıyolar nerde çarşı diyolar bu kadar delikanlı bunlar diyolar içlerinden biri bişey demeden hiç biri gık çıkartamıyo herkes yanındakine güveniyo adamın biri gfeçen seneki bursa BEŞİKTAŞ maçından çıkıştı arabada atkı var dediler arka camını kırdılar adam çekti arabayı yolun ortasına ne varlan dedi hiç biri bişey yapamadı adama niye herkes yanındaki vursun adama yere düşşün bizde vuralım diye bekliyo adam bana dalarda yanımdakiler ayırmassa diye korkuyo çünkü işte böle delikanlı bunlar bunların yüzünden bursanın adı topa çıktı bunlar hala adam geçiniyo .....(hepsi kötü değildir )

bayramda bende bursadaydım sana katılıyorum kardesım içlerinde çok sağlam adamlarda var bende gitmeden önce kötü düşüncelerim vardı ama gidip görünce düşüncelerim değişti inş bidahaki geldiğimde seninlede görüşürüz..
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Simurg

ya resimi açamadım yardımcı olabilir misiniz

hem unutmayın!

EN GÜZEL AŞK ZOR OLANMIŞ!

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eray sinoğlu

Anarchy*

Yazan kardesımızın emegıne sagLık.IcındekıLerı cok guzeL dıLe getırmıs.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

tekir06

ankarada yaşayan biri olarak aynen katılıyorum.teşekkürler
dün gece sevgilim aradı birden
ayrılalım dedi hayır yok senden
Beşiktaşı daha çok sevdin benden
bitti gitti dersin soran olursa

üzgünüm sevgilim anlaşamadık siyah beyaz aşkı paylaşamadık işte böyle birşey beşiktaşlılık deplasmanda dersin soran olursa

poof

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea