Ana Menü

Ertuğrul Sağlama Rağmen

Başlatan tcenk, Kasım 29, 2007, 09:04:02

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tcenk

Biliyorum herkes Ertuğtul Hocanın başarısını istiyor.(Bende dahil)
Futbolculuk yıllarından beri efendiliği ile herkesin gönlünü çalan Ertuğrul Sağlam.

Ama dün akşam biz maçı Ertuğrul'a rağmen kazandık.
İlk yarı oynanan futbola bakın sonra takım soyunma odasına gitti geldi şimdi ikinci yarıdaki oyuna bakın.
Ya sayın hocam takım ritmini yakalamış bırak adamlar oynasınlar. Tamam kaybedebiliriz.
Ama bu oyunla kaybetmekten korkmuyoruz. İlk yarıdaki gibi oynayın kaybedin sorun değil
Ama ikinci yarıdaki gibi oynama ertuğrul hoca  biz kartalız biz her zaman saldıran bir takım istiyoruz.
İşte o zaman bu takım bu muhteşem taraftarla uyum sağlar. Muhteşem saldıran bir takım ve muhteşem
taraftar o zaman otur sende maçı seyret  hemde tribünden.

Artık bu ürkekliği bırak futbolcuların yorulmasından korkma hatta yeni açılan motor misali her maç daha fazlasını
iste Liverpol maçında kontrollü oynattın sonuç hüsran. Bu takımın silahı tempo onuda sen ellerinden alırsan bu
adamlar ne oynayacaklar.Liverpol yanlişlarını hic açmıyorum.
Biraz sen kendine güven bırak artık bu delgado nobre takıntılarını 60-65-70 delgadoyu çıkar
ya her maç bu olur mu adama yazık futbola küsecek bak bumaçı aldı hemde 88'de

Bir eleştiride İ.Akın'a ya kardeşim tigana bana taktı dedin rıza seni sevmedi del bosque ile olmadı lucescu şans vermedi
bunların hepsi ile sorun yaşıyorsun Ertğrul hoca en önemli zamanda şans veriyor insan kendini parçalar ya ama bu
gamsız valla tribünden bir taraftar indirseler daha çok koşardı.Keşke yenine Higuen girseydi.

LÜTFEN ERTUĞRUL HOCA BİRAZ DAHA SAKİN VE BİRAZ DAHA GÜVEN

Ara transferde 1 Defans 1 Orta Saha  1 Forvet alınacak herhalde birde Teknik Adam arattırma.
1903

keskinli

evet hocanin yanlislari var,özelliklede oyuncu degisikliklerinde ve takimi ürkek oynatma konusunda
insaallah düzeltir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

TurkishTank

ihsallah duzelir... herkes hata yapabilir... oyuncu degisiklerini ben sahsen begenmemistim...ricardinho'yu daha erken cikarabilirdi...ama bide dusundum...cikarinca koyucak oyuncu kim ?? yani bizim kadro buraya kadar... bi ton sakat oyuncu... neyseki yendik...yendigin maclarda bile kusurlarini bulup ustune caliscan...ben baki'nin mucadelesini begendim... tamam arada adam kacirdi...ama bence gokhan zan'i aratmadi... ben konudan saptim...ertigurl hoca'ya ragmen oldu...ama oldu...sonuc'a bakican yani :)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

salvador

öncelikle haklısın ama bu kolvarda var olmak için bazı seylerden vazgeçmeliyiz 1-0 öndeyiz rakip üstümüze gelecek biz de ne yapmalıyız kontra ataklarla çıkıp 2. golü bulmalıyız ertuğrul hoca da kesin böyle düşündü 2. yarıda kendi sahamızda kabul ettik marsilyayı ama 2 golüde bulduk zor da olsa
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

tcenk

golü kendi oyunumuza yeniden döndüğümüz için bulduk bunu unutmayın ben birde deplasman
felan kabul etmiyorum.Orada da 11 Kişi oynuyoruz. Kendi futbol kültürümüzü oluşturup ona
göre oynamalıyız içeride dışarıda fark etmemeli.

Birde siz türk takımlarının defans yaparak bir yere geldiklerinizi gördünüz mü?

Bizim tarihimizle bağdaşmıyor bir kere.

Biz bunu beceremeyiz.
1903

carlito1903

Şunu hala nasıl göremiyor hocamız acaba,takım 1-0 ın üzerine yatmaya çalıştığı zaman sürekli gol yiyor 1-0 dan sonra biraz geriye çekilirsin tamam ama 2. gol içinde saldırmalısın hocamız biraz daha cesur olmalı bu konuda ayrıca Higuain Nobre nin yerine tercih edilmeliydi bence....

Herşeye rağmen hocamızın arkasındayız herşey güzel olacak onunla inşallah...

NoPasaran

Sadece ertuğrul hoca değil..seinan enginde var orada..

Dün gol yiyeceğimizi herkes gördü ama bu ikisi göreemedi yada müdahale edemediler..

Yatsınlar kalksınlar Delgado bobo ikilisine teşekkür etsinler
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ulukartal

ertuğrul hoca bence bize gelebilecek en iyi hocaydı geldi..

en büyük hatayı transferde diatta ve higueni alarak yaptı.

keskinli

higuain hata degil bence
dün i.akinin yerine o oyuna girseydi daha iyi olurdu
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

yns.mr

Bana forma verseydiler taiwonun şuta bende geçerdim kaleye...Neyse güzel bitti maç ama yine ecel terleri eksik olmadı.Altın adam Bobo olmasa yine ağlıyacaktık.Hoca takımı defansive alma artık biraz hücum ya liverpolda korkmadı atak yaptırdı 8 yedik burda savunma çekti son dakka gol attık... :S

sentinel

ya arkdaslar bi söyle düşünün yurt dışındaki takımlar kötü gidiş olsa bile en az 2 sene bekletiyolar deniyolar degilmi biz sadece  yarım sezonda yoluyoruz ya arkasında duralım bence ne olursa olsun... bu benim fikrim
Dark TranquilliTy

M34

ertugrul iyide, bir de devamli cikip "galibiyeti baskanimiza armagan ediyoruz" gibi laflar etmese keske. baskana o kadar yakin olmasina gerek yok cünkü. demirören'in saglam'i göndercek hali kalmadi, ne taraftar acisindan, ne de maddi. kimseyi takmasina gerek yok, hele hele sinan engin'i. biraz otoriter kesilsin. sansini zorlasin. ne yapabilir ki yönetim? hicbirsey.
yapmiyorsa, sonra gönderildiginde de "isime karisildi, istemedigim transferler yapildi" gibi laflar da etmesin.

dgkn1903

ertugrul baskan yakın olmak zorunda tabıkı cunku adamın ekmegı baskanın o pıs ıkı dudagı arasında.....

ertugrul hocanın ufak hataları var ama o ufak hataların biri avrkı bazen cok buyuk kabuslar yaratabılıyor 1gol attımı takımı gerı yaslıyo ya bastırsana ılerı marsılya macında ornegın kaybetcek bıseyımız yok yenılsek bıtıo zaten ozaman 90dk yukleneceksın ılerı .....
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

eyup1903

kesinlikler sonuna kadar destek verilmeli uefa nın gelecek vadeden en iyi 10 antrenör den biri olarak göstermesini unutmayalım

bjkerem1986

bunda hocamizin bi hatasi yok,takim kendiliginden kapandi ali tandogan yapti aciklamada duydum,hocamiza yuklenmeyelim lutfen.saygilar
kerem