Ana Menü

Tjikuzu 'Evet' dedi Besiktasa....

Başlatan serdar_mainz, Kasım 28, 2007, 09:36:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

serdar_mainz

Fanatik Haberi...
"
Ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirme çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin ön liberosu Tjikuzu ile prensip anlaşmasına vardı.
28.11.2007

Ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirme çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin ön liberosu Tjikuzu ile prensip anlaşmasına vardı. Asbaşkan Levent Erdoğan'ın prensipte el sıkıştığı Namibyalı futbolcu için, ara transfer döneminin başlayacağı Ocak ayında kulübü ile masaya oturulacak. Güçlü fiziğinin yanı sıra teknik bir oyuncu olan Tjikuzu, 12 Aralık 1979 doğumlu.
#

Ben Sahsen Bu Tjikuzu Almanayada Oynarken Taniyorum .... Resmen Ikinci veya Ücüncu Sinif Bir Oyuncu ...Besiktasima hic de hic yakismayacak bit Tip Futbolcu .....

Yorumlariniz....

Adriano

Her habere inanırsak.. Ne Tijikuzu'su ya bırakın bu işleri..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

salvador

fanatikse yalandır eziklerin gazetesi ne olacak kolpa basın

ne bu tijikuzu motor markasımı kimin nesi bu ilk kez ismini duyuyorum
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

Non Mollare Mai

edit

black_eagle_sefa

45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...

noumAmokachi

Ben rizespordan bılıorum bunu hırslı oynuorda top teknığı yok adam da onu bılıorum
BEŞİKTAŞ BİR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEĞİLDİR ÇÜNKÜ ÇOK DAHA MÜHİMDİR.

carlito1903

İyi futbol iyi oyuncularla oynanır bunun gibi 3. lig topçularıyla oynanmaz zaten yalan haberdir...

bjkerem1986

kartalhaber.comda da okudum haber galiba dogru arkadaslar.ama umarim gerceklesmez.bize ist.buyuks.belediyeden oyuncu ne yapar???
kerem

carsi52

gezeLesinLer.
bıraksınLar bu işLeri
Bölünür senin için uykular!

cassa23

NoPasaran

İYİ FUTBOLCU AMA BEŞİKTAŞIN VİZYON YAPICI OYUNCUYA İHTİYACI  VAR
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

siyah

mahalle takımı oyunscusu alıcaklar yakında
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

yns.mr

Kocaman Beşiktaş bu babama gel desen bedavaya gelir...Ya yalan haberdir.Ben bu adamı tanımıyorum...

canavar_bjk

yabancı hakkını böle transferler le harcıcaklarına tello gibi adam akkılı bi futbolcu almaları çok makbule geçer
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

cassa23