Ana Menü

Sanki İnönüydü

Başlatan Onur*, Kasım 24, 2007, 19:47:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

allen ıverson

Her ülkenin her trübünün kendine göre tezaruhat tarzı var biz akdeniz iklimindeniz italya.argentina çogalta biliriz aşagıya dogru kayınca ateş vardır..Bence ingiltere seyirciligi bana ters ben takım iyise alkışlıyolar işler kötü giderse ses yok...Liverpool maçında onlarda bu ülkede farklı bir trübün kültürü oldugunun farkına vardı bazı arkadaşlar hala farkında degil!!!

Alves

ya takımımızı yanlız bırakmıyoruz
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

carlito1903

ankara da oynadığımız maçlarda tribünler iyi oluyo zaten her zaman helal olsun ankaralı kartallara.......

ist.hatirasi/3-4

güzeldi ama yönetime tepkide beklerdim!
YÖNETİM İSTİFA !!!

eyup1903

aslında beşiktaş çok büyük bi taraftar kitlesine sahip sadece bizim kanımızda mı vardır nedir fazla öne çıkmayı sevmiyoruz

Anarchy*

TrıbunLer guzeLdı her anLamda..

Dem@

Alıntı yapılan: karizwa_006 - Kasım 25, 2007, 12:54:49
Alıntı yapılan: prodigy - Kasım 25, 2007, 12:40:38
maçta benimde anlamadığım sürekli y........ ye fener denildi bir sürü fener tezahüratı söylendi .Ama stad güzeldi (:

ben onu her sinirlendigimde diorum fenere küfür etmek en büyük zevklerım arasında:D

bence gereksiz fatih içinden de arkadaş ortamında de sen kimle oynuyorsun kime küfrediyorsun istanbuldan gelenler eşeğin şeyine su kaçırdı zaten

salvador

bizde deplasman yok her yer evimiz
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

osi_bjk

gercekten de televizyondan izlerken sanki inönüdeymiş ki ses geliyordu.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Dem@

rakip takımın taraftarı fazla olmayınca maraton ve kale arkası yetti zaten :D

dgkn1903

ben ordaydım  sesım kısıldı bagırmaktan  cok guseldı atmosfer sankı ınonu gıbıydı hos inönuye hıc gelmedım ankarada oturdugumdan dolayı ışallah marsilya macına gelıcem arkdsalarım satmazsa
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

karizwa_006

Alıntı yapılan: prodigy - Kasım 26, 2007, 08:28:33
Alıntı yapılan: karizwa_006 - Kasım 25, 2007, 12:54:49
Alıntı yapılan: prodigy - Kasım 25, 2007, 12:40:38
maçta benimde anlamadığım sürekli y........ ye fener denildi bir sürü fener tezahüratı söylendi .Ama stad güzeldi (:

arkadaşlarım Beşiktaşlı olunca sorun olmuyor elbetteki bi bayanın yanında hiçbir zaman küfür etmem

ben onu her sinirlendigimde diorum fenere küfür etmek en büyük zevklerım arasında:D

bence gereksiz fatih içinden de arkadaş ortamında de sen kimle oynuyorsun kime küfrediyorsun istanbuldan gelenler eşeğin şeyine su kaçırdı zaten
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

MeLo

Gerçektende harikaydı taraftarımız.
Helal olsun hepsine.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...