Ana Menü

Koçum be!

Başlatan Onur*, Kasım 21, 2007, 22:34:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Onur*

Aslında Milli Takım'ımızın Gruptan Çıkmasını İstemiyordum. Şimdi Diyeceksiniz ki Sen Ne Biçim Türksün ? Size Onu da Açıklayayım; Milli Takım'ımızın Elenmesini İstememin Tek Sebebi " Fatih Terim " Saçmalamakta Israr Eden Fatih Terim. Beni Çileden Çıkaran Fatih Terim. Milli Takım'ımızdan Soğutan Fatih Terim... gibi.. İstememem Taa ki Norveç Maçına Kadar Sürdü. Norveç Maçında Nihat'ı Görünce Dedim ki Kendi Kendime " Hadi Koçum Göster Kendini. " O da Gösterdi Kendini ve Milli'lerimizi Galibiyete Taşıyan Golumüzü Kaydetti. " Helal Olsun Koçum Dedim "  Yine Kendi Kendime.. Gözlerimin İçini Güldürdü Nihat. Ne de Olsa " Kartal Yürekli " idi. Eskiler Geldi Aklıma.. Herneyse...

Sonra Geldi Bosna Hersek Maçı. Açıkçası Maçtan Önce Tedirgindim. Maç Başladı.. Milli'lerimiz Çok İstekliydi. Akın Akın Geldiler Rakip Kaleye. Önce Nihat Yokladı.. Ve Bir Daha Yokladı.. Ve Bir Daha.. Dedim ki Yine " Atıcaksın Koçum. Ha Gayret! " Yine Yüzümü Kara Çıkarmadı. Attı! Helal Olsun Dedim. Parçala Onları Nihat !!

Seni Mumla Arıyoruz..
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

eRe

acıkcası bende hıc umursamadan ızledım norvec macını gol olunca tepkı bıle vermedım ılkkez.cunku o fatıh terım yıne boburlenıcek yıne kendıne bı pay cıkaracak ve yanlıslarını gormeyecektı.ama yendık.
bu maca gelınce artık buraya kadar gelmısken sırf fatıh terım yuzunden mıllı takımı desteklememek olmazdı.o futbolculara ınanmamak olmazdı.zor oldu bekledıgımden cok zor oldu.sut bıle cekmeyen bosnayı yenmemız cok zor oldu.
kazandık ancak ben sonuna kadar terım ıstıfa dıyorum.
nıhatların hamıtlerın antrenoru gerı zıhnıyetlı bır hoca olamaz.

saol nıhat ben cok sevınmesemde mılyonları sevındırdıgın ıcın.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

karakteriylede 1 numara insan
helal olsun
türk futbolunun adam gibi adamlarinin basinda geliyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Tassadar

Bosna bilerek yenildi.Kimse o konuda boşuna böbürlenmesin,ilerde fena patlar!

Nihatın da yüzük parmağından öpüyorum,sen Villareal'i ve Milli Takım'ı taşıdıkca bizi sevindiriyorsun Beşiktaş Çocuğu....

Kapalının önüne gelip yere yayılmasını çok özledim :)
Bu sene BJK şampiyon.

eRe

Alıntı yapılan: Tassadar - Kasım 21, 2007, 23:41:25
Bosna bilerek yenildi.Kimse o konuda boşuna böbürlenmesin,ilerde fena patlar!

Nihatın da yüzük parmağından öpüyorum,sen Villareal'i ve Milli Takım'ı taşıdıkca bizi sevindiriyorsun Beşiktaş Çocuğu....

Kapalının önüne gelip yere yayılmasını çok özledim :)

aynen o ozgun durusunu unutmak mumkun mu :D
cocuklugumda hep gol atınca onun hareketını yapardım heyt be nıhat.ozletıyorsun kendını
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carlito1903

bir gün onu tekrar o siyah beyaz formanın içinde izlemek isterim....

Non Mollare Mai

Milli takım formasıyla kim atarsa atsın önemli değil ama Nihat'ın atması ayrı bir gurur..
Aynen devam nihat..
edit

srkozzi

besıktasın cocugu nıhat oley

dgkn1903

milli takımımızın yenmesı cok onur verıcı ama rakıbın macı vererek yenmemız bıraz üzucu ama golu nıhatın atması yeter bana ama o kadroda en cok gökhan gönülün gol atmasını ıstıyorum gercekten emek harcıyor fotma ıcın oynuyor (((milli takımın bır yanlısı varkı dunya kupası alsalar gozumde degerı yok oda aldıkları paralar dunyanın hıcbıryerınde mıllı takıma bunca para harcanmıo yazık cok yazık=((
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

TurkishTank

nihat'in atmasina gercekten cok sevindim...ihsallah sakatlanmadan bu sezonu bitirir... biliyomki sakatlanmazsa...en az 30 golle bitirir bu sezonu
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

ist.hatirasi/3-4

sonucta oda bizden!
YÖNETİM İSTİFA !!!

eyup1903

son bosna maçında rüştü yüzde yüzlük bi poz,ysyon çıkardı golü de eski bi beşiktaşlı attı

bu yeter bize

Anarchy*

Fatıh Terım'ı sevmeyenLerden bırıde benım..
Ama yapacak bısey yok..

Nıhat MıLLı takımı sırtLamaya devam edıyor..
HeLaL oLsun sana Nıhat!

osi_bjk

helal olsun Nihat'[kufur otomatik editlenmistir-uyarildiniz]artal yüreklim benim.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

salvador

tabi ilk son maçlarda milli takım biraz daha iyiydi laboli futbolu bırakıp kendi oyunlarına döndüler emre çalım atarak ayağında top tutarak takımı yavaşlatıyordu zira arda da ama hamit ve nihat cabuk futbol oyunuyordu mehmet aurelloda ileri dönüktü işte bu 3 lü diğerlerine örnek oldu ve daha iyi oyunamaya başladılar avrupa finallerinde başarılar inşallah iyi bir gruba çıkarız
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...