Ana Menü

"Kupayı Türkiye'ye getireceğiz"

Başlatan akbaba71, Kasım 21, 2007, 18:18:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Kupayı Türkiye'ye getireceğiz"
ULEB Kupası'nda Sırbistan'ın FMP Zeleznik takımını deplasmanda 78-77 yenerek, (B) Grubu'ndaki 3. maçından da galibiyetle ayrılan Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımı'nda yüzler gülüyor.
Siyah-beyazlı kulübün basketbol şubesinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Şeref Yalçın, grubun en zor maçını deplasmanda kazandıkları vurgulayarak, kupayı Türkiye'ye getireceklerini savundu.

Yalçın, Beşiktaş Kulübü'nün internet sitesinde yer alan açıklamasında şunları kaydetti:

''Gruptan birinci çıkıp, avantaj sağlayacağız. Aldığımız bütün galibiyetler bizi üst sıralara taşıyor. Geriye kalan maçlarımızı da en iyi şekilde oynayıp kazanacağız ve bu kupayı tüm Türkiye'ye, camiamıza armağan edeceğiz.''

Antrenör Ergin Ataman ise çok değerli bir galibiyet elde ettiklerini belirterek, şu ifadeleri kullandı:

''Grubun en zor deplasmanıydı. Maçın kontrolü epey elimizdeydi, ama bir türlü maçı kopartamadık. Karşılaşmanın başında Kaya Peker ve Christian Dalmau'nun 3'er faule ulaşması oyun sistemimizi bozdu. Ama kenardan gelen Erkan Veyseloğlu ve Mehmet Yağmur'un oyuna çok katkısı oldu. Rakibimizin uzun oyuncularının çok skorer olması defansımıza zaman zaman zor anlar yaşattı. Ayrıca Yunanlı hakemin çaldığı 4 teknik faul, bizi çok fazla zorladı. Ama neticede grubumuzun en zor deplasmanını galibiyetle tamamladık ve mutluyuz.''

21.11.2007   

Kaynak : AA
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Non Mollare Mai

iyice forma girmeye başladı takım.
İnancımız tam..
edit

siyah

bu takım böyle oynarsa daha çok şeyler başarır helal size
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

eRe

bole devam ederlerse hıcte zor olmucak
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilteriş

Yönetim ona buna para saçacağına 250-300 bin dolar bulup takıma yerinde bir takviye daha yaparsa hem ligde hem Avrupa'da final oynayabiliriz. Şimdiden sene sonunun gelmesini istiyorum. Akatlar'da Play-Off'lar mükemmel olacak. ;)

Tassadar

Alıntı yapılan: FaTaL_eRe - Kasım 21, 2007, 18:38:43
bole devam ederlerse hıcte zor olmucak
O iş o kadar da kolay değil.DKV JOVENTUT var.

Gönül ister tbiiki bir yarı final,final ama dün bir basketbol oynadı Joventut Badalona,gerçekten eksiksizdi.Benim görüşümce bu sene Avrupa'nın en güçlü basketbol oluşumu.Başka hiç takım yoksa bile İspanyol takımını geçmemiz çok zor..
Bu sene BJK şampiyon.

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

eyup1903

carsi52

Bölünür senin için uykular!