Ana Menü

Yeni rota Michalik

Başlatan CHEm !, Kasım 20, 2007, 15:18:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Teknik direktör Sağlam'ın Slovakya-Çek Cumhuriyeti maçında izlediği Lubimor Michalik 24 yaşında, 1.93 boyunda. Lubimor'un 2010 yılına kadar anlaşması var.

Beşiktaş ara transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bir yandan teknik direktör Ertuğrul Sağlam, diğer yandan menajer Sinan Engin bu haftayı milli maçları izleyerek geçirdiler. Ertuğrul Sağlam'ın cumartesi günü oynanan Çek Cumhuriyeti-Slovakya maçında çıplak gözle izlediği Lubimor Michalik'i beğendiği öğrenildi. Sağlam'ın, 
24 yaşındaki genç futbolcu için yönetime "Bizim aradığımız kriterlere uyuyor, eğer çok pahalı değilse alabiliriz" raporunu verdiği belirtildi.

BONSERVİSİ 2.5 MİLYON EURO
Savunmanın göbeğinde oynayan Michalik, kariyerine Slovakya'nın Senec takımında başladı. 2 sezon burada forma giyen Slovak yıldız, Ocak 2007'de İngiliz ekibi Bolton'a transfer oldu. Kısa bir süre Leeds United'a kiralanan Michalik; Bolton formasıyla tek golünü Chelsea'ye atarken, iki kez giydiği milli takım forması altında tek golünü de Birleşik Arap Emirlikleri kalesine yolladı. Michalik'in bonservisinin 2.5 milyon euro olduğu belirtildi.
Allah kitap Beşiktaş

carlito1903

öyle bi kere izlemekle anlaşılabiliyomuymuş iyi futbolcu olduğu hala ders almamışız yapılan yanlış transferlerden acilen SCOUTİNG sistemine geçmemiz lazım....

yns.mr

Alıntı yapılan: carlito1903 - Kasım 20, 2007, 22:04:02
öyle bi kere izlemekle anlaşılabiliyomuymuş iyi futbolcu olduğu hala ders almamışız yapılan yanlış transferlerden acilen SCOUTİNG sistemine geçmemiz lazım....

bencede ....

eRe

diatta yı da yılın defans oyuncusu olcak dıye almıslardı !
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

siyah

her şeyden önce yönetim gitmeli yönetim
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA