Ana Menü

İlhan Mansız'dan dönüş sinyali

Başlatan Guti ORÇ., Kasım 18, 2007, 15:05:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Guti ORÇ.

Beşiktaşlı eski futbolcu İlhan Mansız, futbola dönme konusunda karar aşamasında olduğunu açıkladı.

Ünlü futbolcu, Lig TV'de katıldığı bir programda, 4 aydır buz pateni sporuyla uğraştığını belirterek, ''Bu sporda da ağır idmanlar yapıyoruz. Yaptığımız antrenmanlarda dizimde hiç bir sorun yaşamadım. Bu nedenle futbola geri dönmeyi düşünmeye başladım'' dedi.

İlhan Mansız, şu anda karar verme aşamasında olduğunu da dile getirerek, futbola geri dönememesi halinde ise en azından bir jübile maçı yapmayı istediğini söyledi.

Henüz 32 yaşında olduğunu dile getiren ünlü futbolcu, ''Avrupa'da 32 yaş futbol için geç değil. Futbolcular 35-36, hatta daha yukarı yaşlarda üst seviyede futbol oynayabiliyorlar. Türkiye'de de futbol oynama yaşı yükseldi. Ben de sakatlıklar nedeniyle ayrı kaldığım futbola dönmek istiyorum. Karar verme aşamasındayım'' diyerek sözlerini tamamladı.

banumansiz

ve gülümse şimdi... ;)

[KralKartal]

Simdiye kadar akli neredeymis

kac yilini heba etti...

tuhaf bir yapisi var ilhanin
git gel akilli
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Kendini bitirdi şimdi geLsin Beşiktaşta oynasın hepsinde daha yürekLi oynar.
Bölünür senin için uykular!

erdibatmaz

bi sene jübilesini yapsın hiç değilse boynumuzun borcu
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

keskinli

ilhanin yeri yesil cimler degil yesilcam
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Elerosse

Bu saatten sonra çok zor be İlhan..
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

[KralKartal]

DIABLO

geçti artık jubilesini yapsın ona yeter artık onun yeri dizi setleri
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

siyah

bence ilhan artık oynayamaz ama dübilesini yaparsak iyi olur
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

cArsı_ULaN

Adam geri dönse oynamasa bile yine en çok forması satılan futbolcu olur..Bu haliyle bile şuanda takımda bulunan futbolculardan daha iyi olacağınada eminim..O bir kartal..

[KralKartal]

Eski Milli Futbolcu ve Buzda Dans'ın iddialı yarışmacısı İlhan Mansız, "Futbola tekrar dönmek istiyor musun?" sorusuna; "Aslında yeşil sahalara dönmek istiyordum. Tekrar çalışmaya başlayacağım. Olmazsa da en azından Beşiktaş formamı giyip jübilemi yapmak istiyorum" cevabını verdi.

Dem@

baki mercimekden daha iyi olacağına inanıyorum dön bee ilhan