Ana Menü

Çarşı Basketbola Karşı mı?

Başlatan aquilas, Kasım 14, 2007, 21:10:44

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aquilas

ilk öncelikle Sedat Balcı'nın yazısını buraya eklemeden önce belirtmek isterim ben ankarada olduğum için dahada önemlisi işlerimin yoğunluğu ve izin proplemleri yüzünden bırakın basketbolu futbol maçlarına dahi gidemiyorum ama istanbulda ki arkadaşların dahada dikkatini çekecek bi yazı

Al sana kaliteli kadro! (Geçen sezonla alakası olmayan bir oyuncu kalitesi var) Al sana başarılı sonuçlar! (Madem sonuca endeksli bir spor sevgimiz var o zaman ligdeki yükseliş trendi ve ULEB Cup'daki iyi başlangıç yetmiyor mu?) Peki daha ne yapmak lazım o küçük ama şirin salonu doldurmak için? Kimse iş günü, uzaklık vs.. gibi bahaneler üretmesin. O salonun hafta içi dolduğu günleri de gördük. Ayrıca sadece salonun civar semtlerinde oturan Beşiktaşlılar bile o salonu yeterince doldururdu. Uzaktakiler de hafta sonunda oynanacak Efes Pilsen maçını beklerdi.

Maça bakacak olursak, geçen sezon çok da fazla olmayan gücünü önemli ölçüde yitiren Köln ekibi karşısında zaten maçın mutlak favorisiydik ve bu üstünlüğü maç boyu sürdürdük. Coach Ergin Ataman'ın oturttuğu agresif savunmada her oyuncu aynı derecede efor sarfediyor ve aynı şekilde hücumda
da herkes aktif olmaya çalışıyor. Bu yüzden her maç farklı oyuncu ya da oyuncuların yıldız olduğu görülebiliyor.

Kaya'nın artık adaptasyon sürecini atlatmış olması ve özellikle hücumda Nicevic ile çok iyi bir ikili oluşturması siyah beyazlıların ribauntlardaki zaafını nisbeten daha az hissettiriyor. Nicevic'in giderek alternatifsiz bir oyuncu halini alması ilerleyen haftalarda problem yaratabilir. İki sezon önce Michael Wright'ın yaptığı katkının bir benzerini Hırvat pivot şu ana kadar yapmayı başardı.

Maç sonu ise "Avrupa şampiyonu" etiketli coach Ergin Ataman'ın boş tribünler önünde oynamaktan duyduğu üzüntüyü sözlerine yansıtması dilerim en az bin civarı Beşiktaş taraftarını da üzmüştür ve bir sonraki maç için maça gelmek için heves uyandırmıştır. Basketbol takımının deplasmanda sekiz sayı farkla ULEB Kupası ilk maçını kazandığı gün İngiltere'de sekiz fark yiyen futbol takımı için aynı hafta "yağmura rağmen" İnönü'yü dolduruyorsanız, basketbol takımı da taraftar önünde oynayabilmek için benzer bir hezimeti mi yaşatmalı?

keskinli

insaallah bi dahaki maca daha fazla ilgi gösterir taraftarimiz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

noumAyberk

Ne olursa olsun hafta içi Beşiktaş basketbol maçına kimsenin gitmesini beklemeyin
Eğer orası Akatlarsa
Çalışanların işleri benim gibilerin okulları
Kimse o salonu doldurama fb maçı harici
Amma velakin hafta sonu cumartesi günü abdi ipekçi dolmasa
İşte o zaman
çArşı basketbola karşı

KartaL_Gurkan

ya niye Basketbola karsi olsun...
Besiktasli olmak, sadece Futbol takimini sevmek degil tüm bjk camiasini sevmek demektir.
basketbolundan voleyboluna....;)

bosansi

Alıntı yapılan: noumAyberk - Kasım 14, 2007, 22:15:47
Ne olursa olsun hafta içi Beşiktaş basketbol maçına kimsenin gitmesini beklemeyin
Eğer orası Akatlarsa
Çalışanların işleri benim gibilerin okulları
Kimse o salonu doldurama fb maçı harici
Amma velakin hafta sonu cumartesi günü abdi ipekçi dolmasa
İşte o zaman
çArşı basketbola karşı
Aynen katılıyorum düşüncelerine.
Haftaiçi akatlara gitmek malesefki çok zor ben yakın olduğum halde çoğu zaman kilitlenen trafikten dolayı yetişemem korkusuyla gidemiyorum kaldıki  18.30-19.00 arası işten çıkan biri ve Akatlar'a uzak olan biri nasıl yetişsin.
Ancak haftasonu makul saatlerde oynanan ve herkesin rahatlıkla gidebileceği maçlarda ne yazıkki salon hala boşları oynuyor buda üzüntü verici
C.tesi günkü maç bu anlamda dahada önem kazanıyor.İki gün önceki köln maçında spiker bu salon dolu olduğunda neler yaşandığını çok iyi biliyoruz derken bir yandanda üzüntülü bakışlarla  boş tirbünlerde gözlerini gezdiriyordu içim cız etti ekran başında.
İşte bu yüzden arkadaşlar bu haftasonu imkanı olan herkes abdi ipekçiye gitsin lütfen bilet fiyatları çok uygun salon mükemmel zaten anlatmaya gerek yok ve kartallar gibi oynayan devadamlarımız bizi bekliyor olacak onları yalnız bırakmayalım.

CHEm !

sıktı ama bu çarşı bilmem neye karşı sözleri
Allah kitap Beşiktaş

erkann

Hafta sonu abdi ipekçiyi doldururuz sorunda ortadan kalkar

siyah

yönetimi protesto ediceksk başka bi çözüm bulmalıyhız çünkü basket takımımızın bunla bi alakası yok
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

noumAyberk

Alıntı yapılan: CHEm ! - Kasım 15, 2007, 11:11:22
Evet cem haklısın sana katılıyorum
Beşiktaş taraftarı birşey yaptığı zaman Çarşı şunu yaptı
Çarşı şöyle çarşı böyle Beşiktaş taraftarı sadece Çarşımı sorusunu insanın aklına getiriyor

dgkn1903

Alıntı yapılan: noumAyberk - Kasım 15, 2007, 16:44:13
Alıntı yapılan: CHEm ! - Kasım 15, 2007, 11:11:22
Evet cem haklısın sana katılıyorum
Beşiktaş taraftarı birşey yaptığı zaman Çarşı şunu yaptı
Çarşı şöyle çarşı böyle Beşiktaş taraftarı sadece Çarşımı sorusunu insanın aklına getiriyor

aynen bende katılıorum hersey carsıya yorumlanmamalı en ıyı ornek ınönudekı liverpool macı herkes helal olsun carsı ya sole bole sankı orda bıtek carsı grubu uyelerı vardı
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

gözzde_bjk

Bugun çarşı basketbola karsı olmadıgını gosterdı belkı hınca hınc dolu degıldı abdı ıpekcı ama sonuna kadar takımımızı destekledık kım nederse desın basketbolda olsa hentbolda voleybolda çarşının gıtmedıgı maclar malesefkı ılgı gormuyor ve salonlar dolmuyor hepımız elımızden geldıgınce gıdıyoruz ama ılk once onların her macta yerlerınde olmaları lazım.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Tolgahan_BJK

Beşiktaş ismine ilave isim konduğu günden beri gelmiyorum.
Doğrudur veya yanlıştır... Kişisel tepkimdir.

Dırf bu sebepten basket maçlarına gelmeyen onlarca tanıdığım var. Beşiktaş'ın ismi, basket takımının başarısından daha mühimdir diye düşünüyor ve dediğim gibi bu sebeple iştirak etmiyorum maçlara...

Saygılar
Tolgahan Akkuş