Ana Menü

Bobo rekor kırdı!

Başlatan akbaba71, Kasım 11, 2007, 13:23:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Bobo rekor kırdı!

Beşiktaşımız'ın evinde oynadığı Sivasspor maçında takımımızın tek sayısını kaydeden Bobo, Beşiktaş'ın en çok gol atan yabancı futbolcusu oldu. Mirsad Kovaçeviç'in 37 gollük rekoruna ulaşan Brezilyalı oyuncu, dün resmi maçlardaki 38. golünü kaydetti. Ancak mağlubiyet, bu mutluluğuna gölge düşürdü.

Kaynak: Milliyet
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Onur*

Bu Rekoru Başka Biri Kırsa Hemen Spiker Söylerdi Ama Bobo Kırınca Nedense Söylenmedi..
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

carlito1903

gol kaçırma rekorlarını dakırıyo bazen bobo...çok yetenekli ama hala süper değil...

Onur*

Daha Genç.. 21 Yaşında.. Ronaldo'da Parlağında 21 Yaşındaydı. Bi Kaç Seneye Çok Daha Güzel Oynayacaktır..
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

Non Mollare Mai

İlk geldiğinden bu yana biraz artislenme var ama herşeye rağmen bobo'ya güveniyorum..
Daha bir çok başarıya imza atacak Allah'ın izniyle..
edit

alper_1903

Lig TV nin Karakartal programinda bobo nun evine konuk oldular ve evinde carsi atkisi vardi helal olsun sana be bobo
nice rekorlara
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

levent1903

Helal olsun Bobo

ama biraz daha Sogukkanli olsa daha cok olmus olurdu .
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

CarsiDK

Cok BABAsin BOBO.. Cok... Insallah 2 sene sonra cok daha iyi olacaksin ve efsane kartallar arasinda yerini alacaksin.

CHEm !

bobo gibi adam yok türkiyede
Allah kitap Beşiktaş

carlito1903

fener maçında gördük %100 lük pozisyonları nasıl harcadığını.....

siyah

bence beşiktaşın en düzgün oynayan futbolcusu helal sana
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

dishi_kartaL

bence de bobo büyük emek veriyo.tabiki kimse dört dörtlük değildir arada hataları olur ama emeğini çabasını koyuyo ortaya.sivasspor maçındada gördük bunu
şampiyon olalım bu sene
uçalım göklere
koyalım cimboma fenere
bir çizik atalım dertlere
beşiktaş'ım adını yazalım her yere
oyyy oyyy oyyy oyyy dishi_kartaL

aquilas

kim nederse desin bobo beşiktaşın efsaneleri arasına ismini çok rahat yazdıracak daha 21 yaşında biraz ona destek vermemiz gerekir

Anarchy*

TebrıkLer..
Devamı geLır umarım..

Elerosse

Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK