Ana Menü

Gruptan cıkmak aslında hic zor degil

Başlatan sedokajmeran, Kasım 09, 2007, 13:24:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kerem

ya kandırmayın kendinizi arkadaşlar hiç bişey olmaz bu ruhsuz futbolculardan biz yine destek vericez tabi ama hiç sanmıyorum grupdan çıkamayız

dgkn1903

aynen katılıorum uefaya gırtmek en mantıklısı gıdıp orda mılandan bılmem kımden 4-5yıyecemıze uefada munıch ı symazsak kupayı bıle alcak gucteyız ama bızım syın demırorenın sınanın ve bıkac futbolcunun boyle ısteksız oynayıslarıyla bu sene fortisi bıle alamıcaz gıbı gelıo bana
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

carsi52

Bölünür senin için uykular!

!_black_eagle_!

eger porto liverpool macından 1 puan alırsa bizim maca bile yedeklerle cıkabilir (: cunku onlar garantilemiş oluyolar o yuzden bizde burda marsilyayı yenersek neden cıkmıyalım ki elele biraz hayal gibi olsada olmuyacak iş değil
|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||

Carsi_34

PES ETTMEK YOK ARKADASLAR!!!!
bize is düseni yapacagiz
marsilya macina gideriz ve aynen liverpoola karsi verdimis desteki vermeliyiz!

bizim takima gazi verelim marsilyaya karsi 3 puanii aliriz!

porto macinada dua ettmek kaliyo

ist.hatirasi/3-4

çıkamayız çıksakta ilerisi olmaz? neden çıkamayız diyebiliriz.liverpoolun 4 puanı var favori ama aynı değiliz.

bu yönetimle devam edersek cıkarız ama bosa kendimizi avuturuz!
YÖNETİM İSTİFA !!!

Çarşı10-ur

ya bırakın ya ne cıkması bu ruhla bırakın gruptan cıkmayı lıgde avrupaya gıdersek ıyıdır
www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

sezgin

eğer normal şartlar olsa çıkabliriz diyorum ama  futbolcularımızın ruh hallaeri belli işimiz zor
inşallah çıkarız ilerisi filan değil tabiki gruptan çıkılması hiç olmazsa aldığımız ağır yenilgiyi unutturur avrupaya

carsi52

marsilyayı yenemeyiz diye düşünüyorum ben çok zor.
Bölünür senin için uykular!

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: Kartalizmatik - Kasım 09, 2007, 17:48:13
uefaya gitmek daha iyidir...

tamam iyide bence hem milleti sustururuz hemde para gelir
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

burkayersoy

gruptan çıkmak  çok güsell olur ama porto iyi bir takım besiktasında deplasman karnesi ortada ama yinede ümitsilğe düsmemek gerek:)

Tolgahan_BJK

UMUT İŞKENCEYİ UZATIR !

Saygılar
Tolgahan Akkuş

dgkn1903

Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Kasım 18, 2007, 18:20:04
UMUT İŞKENCEYİ UZATIR !

Saygılar
Tolgahan Akkuş

ımut olmadan basarı olmaz bızımkıler nıe yenılıolar şampiyonlar lıgınde hıcbırının umudu yok cunku hep sahaya sadece paramı alıorum topumu oynıyım yeter mantıgıyla cıkıyolar ondan

yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

hrn_karakartal

beyler aç gözlü olmayalm tabiki biz en iyisine layıkız ama 3 olsakta fena değil.ama bence herşey evimzde portoya puan vermemizle böle oldu yoksa elimizi kolumuzu sallayarak çıkardık bu gruptan.ama hayırlısı bölemiş..

siyah

bencede uefa gitsek bizim için çok iyi
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA