Ana Menü

Gruptan cıkmak aslında hic zor degil

Başlatan sedokajmeran, Kasım 09, 2007, 13:24:22

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sentinel

yılmak yok....... cıkcaz allahın izniyle
Dark TranquilliTy

pascalyptica

peki marsilyadan 3 portodan 5 yersek nolacak??
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

BEŞİKTAŞ

Arkadaşlar bence gruptan 3.cu olup uefaya gitmemiz bizim için iyi olur evet şampiyonlar liginin prestiji belli ama biyere kadar bu gurupdan çıkcak öbürküsünde kesin takılcaz uefada dişimize göre rakipler var hatta guruplara şöyle bi baktıgımızda beşiktaşın yanından geçemicek takımlar var uefada çeyrek final yari final hatta final niye olmasin bence gurupdan çıkıp öbür gurupda elenmektense uefada başarılı olmak daha iyi olur diye düşünüyorum
Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir

sedokajmeran

Arkadaslar 3. olup UEFA ya gitme sansımız yok ya cıkarız yada sonuncu oluruz 4 puan bizi 3. falan yapmaz zaten adamların birinin 7 digerinin 8 puanı var böyle bir sey olamaz...

Sadece iki macıda alırsak cıkarız ya lider ya ikinci

Eger biz 8-0 yenilmesek cok iyi oynayıp hakem hataları ile 2-1 falan kaybetseydik herkesin icinde umut olacaktı..

Kriz yönetimi bu sekilde yapılır o sekilde dusunmek zorundayız..

Ben inanıyorum bu gruptan cıkmamız mucize degil

Hersey bize baglı.
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

black_eagle_sefa

sen fırsatları tep ondan sonra matematik  yap hiç sanmıyorum ama inşallah dediğiniz gibi olur...
45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...

mfemek

2 maçı alırsan kesin çıkmıyorsun. liverpoolunda rakiplerden en az bi galibiyet alması gerekiyor. ama 2 maçınıda kazanırsan en kötü uefaya gidersin ki 9 puan almışsın gitmemek saçma olur...
21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...

Carsi_34

bi bekleyin arkadaslar
ben inaniyorumki marsilyayi yeneriz
porto da liverpool gibi iyi bi takim degil...adamlarin bi guimaires leri var...

OLUR ARKADASLAR OLUR!

mr.eagle

ne kadar abattınız ya yok portodan fark yeriz falan filan porto kim yani bu takım portoyuda marsilyayıda her türlü sahadan siler yeter ki gücünün farkında olsun inansın ama daha taraftar inanmıyo ki futbolcu inansın
seninle ağladık senle güldük biz sevdamız ugruna canlar verdik biz siyahın zindan olsun beyaz aydınlık herkese nasip olmaz BEŞİKTAŞ'LILIK

ilteriş

Bu takım İnönü'de Marseille'i ya yenecek, ya da yenecek.

Porto ile final maçına çıkarız. Sonuç ne olur bilinmez..

Ama o maçı da alır, gruptan çıkarsak,

SAKIN GAZETELER VE MEDYA "GRUPTAN ÇIKTIK" DEMESİNLER!!!! LIVERPOOL'U YENİNCE BİZ YENDİK, YENİLİNCE BEŞİKTAŞ HEZİMETE UĞRADI DİYEN DANSÖZLER! ALIN O KAĞIT PAÇAVRALARINIZI DA BAŞINIZA ÇALIN..

siyah

bence beşiktaş bu futbolla oynarsa hiç bir şey beklemeyin arkadaşlar ancak kendilerini düzeltir ve son iki maçta güzel oynarlarsa bi şeylerler beklenebilir
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

levent1903

grup tan cikmak icin 2 galibiyet lazim.
Inönü de Marsilya yi yeneriz insallah ama Porto Deplasmani bu Besiktas icin zor.
Deplasmanda bunlar Top oynuyamiyor !   Malesef

Uefa ya gidersek bizim icin büyük basari olur ve daha iyi neticeler getirebiliriz.
Sampiyonlar Liginde halimiz malum !
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Carsi_34

sivas macindan sonra
al bakim marsilya macini ala biliyorsan..

CarsiDK

Destek verilirse. Ertugtul Hocaya sans tanilirsa bence neden olmasin.???

Saden SuperLig icin fazla serefliyiz..

Haydi Saldir Besiktasim Oley!!!

dishi_kartaL

umudumuz sonsuz desteğimiz de umarım herşey isteğimiz gibi olur
şampiyon olalım bu sene
uçalım göklere
koyalım cimboma fenere
bir çizik atalım dertlere
beşiktaş'ım adını yazalım her yere
oyyy oyyy oyyy oyyy dishi_kartaL

Alves

Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...