Ana Menü

Beşiktaş PAF tan vazgeçti!

Başlatan akbaba71, Kasım 07, 2007, 18:13:13

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ismailcem

Alıntı yapılan: Kartalizmatik - Kasım 07, 2007, 18:44:13
biz istersek bunları göndeririz artık neden tepki koymuyoruz biri bunun cevabını versin???

tepki veremezsin kardeşim kusura bakma çıkar ilişkilerin ayuka çıktıgı bir ortamda bizden hiç kimse çıkıpda tepki vermeycek göreceksin yani

carlito1903

iddia ediyorum çok değil sadece 10 dakika YÖNETİM İSTİFA diye bağırsak ne yönetim kalır ne bişey ama malesef bağırmıyorlar nedenini herkes biliyo zaten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ismailcem

Alıntı yapılan: carlito1903 - Kasım 07, 2007, 20:49:19
iddia ediyorum çok değil sadece 10 dakika YÖNETİM İSTİFA diye bağırsak ne yönetim kalır ne bişey ama malesef bağırmıyorlar nedenini herkes biliyo zaten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

neden bagırmıyorlar kardeşim..... ben bilmiyorum

carlito1903

burada bunun nedenini söyleyip gereksiz bi polemik başlatmak istemiyorum...bilen biliyo zaten....

naturelkartal

Bana kimse demesin biraz mantıklı düşünmekte gerekir diye.Bizim farkımız mantık ötesi sevgimiz degilmi.Hem PAF takımı oyuncuları a takımı oyuncularından daha şerefli oynarlar.Beşiktaş PAF la oynayacak denseydi önceleri oynardı.Şimdi ise kıvırtmalar dönmeler.Kimden gördünüz şimdiye kadar böle birşeyde siz yapıyonuz eeyyyy yönetimin başındakiler.İstifada etmeyin.Allah belanızı versin
En Güzel AŞKlar İmkansız Geliyorsa İnsana,İmkansız Oldugu İçin Deliler Gibi Aşıgım Sana KARTALIM

CeRkEz_ZiZuo

ya sözlerinden dönüorlarsa zaten öle adamların ben warya başkan diye başımızda tutan diwan kurulunun off:S
Etiket olmaya Gerek Yoq eskiler Tanır Bizi...!!!

allen ıverson

Beşiktaş taraftarıda sizden vazgeçti!Azcık gurur varsa istifa,şimdi etmesen daha sonra yönetim yalakları bile bunu engelleyemiyecek!!! :oklava :kart

srkozzi

dönek baskan senın o tuplerın ta bır yerıne monte olsun nedıyeyım kı azizeden farkın yokmus senın serefımızı masa altına soktun defol

mfemek

yani bunu görmemek için kör olmak lazım. bu alemde en büyük Beşiktaş düşmanı demirörendir. Bundan ötesi yok. Adam zarar vermekten başka bişey yapmadı. Hem belliydi lafından döneceği. ankara maçında elimizi masaya vururuz dedi galatasaray maçında hata yapıldı. yeter dedi fenerbahçe maçında yapıldı. yine kalktı paf takımla çıkacağız dedi. adamın niyeti belli taraftardan rant sağlamak başka hiç bi sebebi yok. görün bakın burayada yazıyorum pazartesi çıkacak geçmişte yaptığı gibi camia olarak yeniden kenetleneceğiz diyecek ve istifa etmeyecek. İNSANDA BİRAZ ONUR OLMALI BE KARDEŞİM! İSTİFA ETMEKTE Bİ ONURDUR...
21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...

Rammos

Bu ne be Çıkın ulan Pafla PAF TAKIMI çıkmalı başka yolu yok 3 puan giderse gitsin ama tavrımızı koyalım Pf takımı çıkmazsa Sayın Demirörenin saygınlığı falan kalmaz Ya çıkıp konuşmayacaksın Pafla çıkıyouz diye yada sözünün arkasında durup paf takımını süreceksin sahaya!!!
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

HoLigAnKartaL

Yönetim Geri Vitesss....
Yakışmadı uLan!
YazıkLAr oLsun! :alkis
én Büyük DéLikanLıLık éféndiLiktiR... ;)

sezgin

ya bi insanda hiç mi karakter olmaz bir söz veriyosun koskoca BEŞİKTAŞ başkanına yakışırmı verdiği sözde durmamak rezil ediyosun bizleride elalem makara yapıyo sayende başkan allah rızası için bırak BEŞİKTAŞIMIZI adam gibi adamlar yönetsin.Bide artık gerken dersi abilermi vericek bu adamı kim koruyo anlamıyorum bu adamın istifası istenilmeyecekmi yaaa

Dem@

Alıntı yapılan: BJK_06PAF takımı ile maça çıkmaya SPK ne der?

104 yıllık Beşiktaş JK bu yönde bir karar verebilir. Ancak bu kararını öyle maç çıkışı galeyan ve hezeyanlarla veremez. Hiç olmazsa yaşlarına hürmet edip bu kulübün bugünlere taşınmasında emeği olanlara danışsaydınız.

Hiç doğru bulmadığım bu kararın hukuki sıkıntıları da  düşünülmemişe benziyor.

Beşiktaş JK  yönetim kurulu böyle bir karar veremez.

Bu kararı verebilecek olan Beşiktaş A.Ş yönetim kuruludur.

Bildiğiniz üzere yarışmacı takımımız Beşiktaş A.Ş.  Hani şu SPK denetimine tabi olan.

Takip edin bakalım kâğıtları. Neler olacak kim alacak kim satacak bu aralar?

Dünyanın her hangi bir ülkesinde yapacağınız bu açıklama  başınızı tahmin edeceğinizden daha fazla ağrıtır.

Futbol federasyonu önemli değil.

SPK adama demeyecek mi  bu hareketin şirket hisselerinin değerine etki edecek bir manipülasyona yol açma ihtimali var, ne oluyor? diye.

Sakın vazgeçmeyin. Yoksa maskaradan beter olursunuz gözümüzde. Bizi de daha fazla rezil etmeyin.  Sadece uygulamayla ilgili bir PR çalışması yapın.

Sorumlu olmak yerine sorunlu olmayı seçmeye ne kadar devam edeceksiniz bilmiyorum ama biraz düşünsenize her şey çok iyi başlamış ve giderken neden bu hale geldik?

Hüseyin Öztürk

--------------------------------------------------------------------------------
serencebey.com

çArşı_nuh

hiçbir zaman Beşiktaşı yönetemeyeceksiniz Allah belanızı versin bu saatten sonra

eRe

yapmasın o zaman acıklama falan
bu baskan hıc mı bılmıyor bunları
ona gore konussun
sozunun eri olsun mert olsun
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi