Ana Menü

Nouma da şokta: Benim takımım böyle yenilmemeli

Başlatan akbaba71, Kasım 07, 2007, 16:23:31

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Nouma da şokta: Benim takımım böyle yenilmemeli
Beşiktaş'ın efsane futbolcusu Pascal Nouma, 8-0'lık mağlubiyeti değerlendirdi

07.11.2007 16:01

Beşiktaş'ın eski forveti Nouma 8-0'lık Liverpool yenilgisi için, "Sonuçtan hiç mutlu değilim, benim takımım bu kadar farklı yenilmemeliydi ama Beşiktaş taraftarı daha iyi olması için takımını desteklemeli" dedi.

1999-2003 yıllarında aralıklı olarak Beşiktaş'ta top koşturan Nouma şunları söyledi:
"Benim için Beşiktaş'ın 8-0 yenilmesi zor bir şey esasında. Leeds'e de 6-0'lık bir sonuçla yenilmiştik hatırladığım kadarıyla. Nereden bakarsanız bakın bu futboldur. Sonuçtan asla mutlu değilim, benim takımım bu kadar farklı yenilmemeliydi.

Ben bir teknik direktör değilim. Takımları böylesi maçlara teknik direktörler hazırlar. Liverpool dün daha iyi hazırlanmıştı ve Liverpool daha iyiydi.

Beşiktaş taraftarı her zaman Beşiktaş'ın arkasındadır. Bence takımının daha iyi bir futbol oynaması için destek vermelidir."

Nouma, Türkiye'ye bir de mesaj verdi: "I love Türkiye, sizi çok özledim."

NTVMSNBC

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

eyup1903

çok özledik seni be yok ki senin gibi yüreğiyle oynayan

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Tassadar

Bu adam şu an takımda oynayan herkesden daha çok Beşiktaş'lı...
Kralı gelse değişmem Nouma'ya!!
Bu sene BJK şampiyon.

allen ıverson

Tekmeye kafa uzatan trübünden biri gibi mücadele etmeni özledik hemde çok!Sen beşiktaş efsanesisin

ilteriş

Pascal Nouma
İlhan Mansız
Nihat Kahveci
Sergen Yalçın
Recep Çetin
Zago
Ronaldo
Daniel Amokachi
Oscar Cordoba
......
....
..
.

alper_1903

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Dem@

Alıntı yapılan: ilteriş - Kasım 07, 2007, 16:29:21
Pascal Nouma
İlhan Mansız
Nihat Kahveci
Sergen Yalçın
Recep Çetin
Zago
Ronaldo
Daniel Amokachi
Oscar Cordoba
......
....
..
.

UZUN BİR AH çektirdin bana 95-96 sezonundaki gibi fani madida keşke nouma da o hareketi yapmasaydı şuan oynuyor olurdu çok iş başarırdı

robinho

Dün biri çıkıpta senin gibi kafa atmadı Croucha Nouma ! Sen 1 tanesin .. Dün birisi maç içinde rakibe kafa atsaydı oda bir Beşiktaşlı olurdu ..

1110

Alıntı yapılan: ilteriş - Kasım 07, 2007, 16:29:21
Pascal Nouma
İlhan Mansız
Nihat Kahveci
Sergen Yalçın
Recep Çetin
Zago
Ronaldo
Daniel Amokachi
Oscar Cordoba
......
....
..
.

anasını kesiim yavv bu ne biçim canavar

ilteriş

Alıntı yapılan: robinho - Kasım 07, 2007, 16:37:43
Dün biri çıkıpta senin gibi kafa atmadı Croucha Nouma ! Sen 1 tanesin .. Dün birisi maç içinde rakibe kafa atsaydı oda bir Beşiktaşlı olurdu ..
Kafayı bırak, rakibin hızını kesmek için oyun kuralları çerçevesinde yalandan bir tekme bile atan olmadı.. Kaç faul yaptık acaba toplam, çok merak ediyorum. 6-7'yi geçmez sanırım..

[KralKartal]

Alıntı yapılan: allen ıverson - Kasım 07, 2007, 16:26:25
Tekmeye kafa uzatan trübünden biri gibi mücadele etmeni özledik hemde çok!Sen beşiktaş efsanesisin

aynen , simdi hepsi light futbol oynuyor
ah sacim bozulur vah kilim döner...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

çakal

cok ozledım senı cok  dun sen olsaydın bole olmazdın takımındakı oyuncalara laf ederdın vururdun napar eder kendılerıne getırırdın  dunku macıo gectım fener macında 1kısı bıle gıdıp volkanı dogru duzgun uyarmadı gıdıp napıosun sen dıolar oda sızene dercesıne hareket yapıo ve ole kapanıo emınımkı nouma olsay volkanın o parmagını munasıp bıyerıne........  ve tabı arzumanada gerekenı gosterırdın
BJK EGER IYI BI TAKIM OLMAK ISTIOSA
=SEREF GORKEY GIBI SEREFIYLE OYNAYAN BABA HAKKI  GIBI FORMANIN HAKKINI VEREN İLHAN GIBI YORULMAK BILMEYEN NOUMA GIBI HAKKINI ARAYAN OYUNCULR OYNATMALI sımdıkılerse  tiki dedıgımız zengın zubbelerden daha zarif ve çıt kırıldım hesabı top oynuyolar

erkann

Baba adamsın Pascal 21 numaralı formasıyla Pascalllllllllll
çok özledim

Simurg

beşiktaş için oynayan olduda sevmedik mi?
Dağıttılar kadroyu nerde 100. yıl kartalları???

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..