Ana Menü

Neşter Vuruluyor

Başlatan Dem@, Kasım 07, 2007, 11:18:17

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dem@

Rico, Diatta, Baki, Gökhan Zan, İbrahim Akın ve Mehmet Yozgatlı gidiyor, Holosko geliyor.

Yönetim, ocak ayında büyük bir operasyon yapmaya hazırlanıyor... Gol yollarında yaşanan sorunu çözmek için Manisaspor'un golcüsü Holosko için girişimlerini daha da sıklaştıran siyah-beyazlılar, bekleneni veremeyen 6 oyuncusu ile yolları ayırmayı planlıyor... Camianın büyük umut bağlamasına rağmen bir türlü takımın
lideri olmayı başaramayan Ricardinho ve Beşiktaş'a geldiğinden bu yana 15. ciddi sakatlığını Fenerbahçe derbisinde yaşayan Gökhan Zan da listede...

SUYU HIZLA ISINIYOR

İyi bir teklif gelmesi halinde sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Gökhan'ı ara transferde satmayı planlayan yönetim, umutları boşa çıkaran Diatta, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın çoktan gözden çıkardığı Baki ve son şansını iyi kullanamayan İbrahim Akın'la da yolları ayırmayı planlıyor. Listenin son sırasındaki isim ise sezon başında Fenerbahçe'den transfer edilen ancak suyu giderek ısınan Mehmet Yozgatlı...

eyup1903

tello bobo hariç hepsi gitsin

msaribas

yönetim kendisi gitsin !

sezgin

ismailcem

giderken hiç oynamadan 4,500,000 euro garanti para alacak olan rüştüyüde alsınlar

carlito1903

Tello hariç hepsi gitsin ruhsuzlar ordusu

@LAYINA GİDER

CHEm !

fenerden aldığımız hangi adam dikiş tuttu ki
gökhan zan iyi bir teklif geldiğinde satılmalı
bobonun yanına güçlü dirençli bi santrafor şart
kaleye de istikrarlı bi kaleci
Allah kitap Beşiktaş

@LAYINA GİDER

kaleye ben ısaksonu tercih ederim

carlito1903

kaleyi zaten boş bıraksak daha az gol yeriz heralde...büyük bi operasyon şart ve bence de kaptanımız olacak adamdan başlamamız lazım değişime!!!!!!!

ilteriş

Ömer Çatkıç'ı izledim Gaziantep-Galatasaray maçında. Adam güven veriyor. Peki söyler misiniz, Hakan Arıkan hanginize güven veriyor? Her kornerde, frikikte, geri pasta kalp spazmı geçiriyorum.

ata vicente

Yönetim harakiri yapısınnnnn!!!!

[KralKartal]

tam komedi ya bu yonetim...

ya guluyorum sadece
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Agabey

NEŞTERİ BIRAK OYUNCUYADA

YÖNETİME VURMAK GEREK

YÖNETİM İSTİFA !!!