Ana Menü

Aklımda Bir Tek Sen

Başlatan mdc, Kasım 07, 2007, 01:28:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mdc

[YOUTUBE=425,350]VYYcRIA0YN0[/YOUTUBE]

Aklımda Bir Tek Sen,
Fikrimde Bir Tek Sen,
Ne Farkeder Kartal,
Sen Hergün Yenilsen,
Uğrunda Herşeyden
Öyle Vazgeçmişken
Nasıl Vazgeçerim
Beşiktaş'ım Senden...
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Anarchy*

NasıL vazgecerım besıktas'ım senden!
Inadına Beşiktaş ulan!

Dem@

Alayına İSYAN inadına BEŞİKTAŞ ULAN

[KralKartal]

kim vaz geciyor ki Besiktastan?

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ist.hatirasi/3-4

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Kasım 07, 2007, 17:36:21
kim vaz geciyor ki Besiktastan?

eevet kim vazgeçiyor?

yönetim istifaa!
YÖNETİM İSTİFA !!!

carlito1903

herşeyden vazgeçerim senden vazgeçmem hatta dünya tersine dönse vazgeçmem gökteki güneş sönse vazgeçmem...:D

ismailcem

ya bırakın ALLAH aşkına böyle yapa herşeyi sineye çeke çeke bu hale geldik bu kadar olaydan sonra bile eger taraftardan ses çıkmazsa varya ben bunun altında art niyet ararım kimsede kusura bakmasın yani

CeRkEz_ZiZuo

ne artniyeti kardeşim ne dicezki takımın başında otun biri duruor kendini başkan zannedior paso hava gazı o adam bak ne sözünün eri verdiği sözüde tutamaz bizde böle cümle elaleme böle rezil ederler...
Etiket olmaya Gerek Yoq eskiler Tanır Bizi...!!!

ismailcem

madem hava gazı neden bu taraftar arkasında duruyor seba için yürüyüş  yapanlar neden şimdi oratalıkda yok bu art niyet değilse ne seba için neden yürüdün haklarımız yeniyor diye sahip çıkmıyor diye eee 4 yıldır rezil oluyoruz da neden bir ALLAH kulu abilerden ses seda yokkkk

CeRkEz_ZiZuo

ne sebası ya adamı yataktan kaldırıp mı getircen adam maçta ölcek yoksa sebayı tartışıcak bi futbol bilen adam tanımıorum bize serdar bilgili gibi başkan lazım yada mario berk gibi...
Etiket olmaya Gerek Yoq eskiler Tanır Bizi...!!!

bjk_fatih

Dem@

Carsi_34

herseyden vazgecilir de besiktasdan asla

ismailcem

Alıntı yapılan: CeRkEz_ZiZuo - Kasım 07, 2007, 21:16:03
ne sebası ya adamı yataktan kaldırıp mı getircen adam maçta ölcek yoksa sebayı tartışıcak bi futbol bilen adam tanımıorum bize serdar bilgili gibi başkan lazım yada mario berk gibi...

sen beni anlamadın galiba ben seba gelsin demiyorum seba için zamanında yürüyüş yaptık istifa etsin diye gerekce olarak süleyman sebanın haklarımızı savunmadıgıydı ama sayın demirörenle rezil olurken hiç bir abimizin sesi çıkmıyor diyorum bilmem anlatabildim mi??

carsi52

ne farkeder kartal sen hergün yeniLsen !
Bölünür senin için uykular!