Ana Menü

Beşiktaş yönetimi bu adama Hakemliği bıraktırmalı !!!

Başlatan tcenk, Kasım 04, 2007, 00:05:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tcenk

Merhaba iyi akşamlar diyeceğim ama pekde öyle olmadı..

Yine hakemler yine masa başı oyunları ayaktakımına yenildik Fenerbahçeye yeniliriz
Onlar bize yenilirler bu sonuçta bir oyun amaaaaa bu ayak takımına yenilmek dokunuyor bana.

Maç başladı dakika 4  1-0 öndeyiz ama ne fayda  hakemi gördükten sonra kalan dakikaları
seyretmesekte olurdu. Şerefsizlik belli olmuştu. Dedim arkadaşlara biz bunları bugün sonuç olarak yenemeyiz.
Hakem buna müsade etmeyecek o kadar ince ince düdüklerde çalmadı bu sefer göstere göstere yaptılar.
Sinirdeb kahroluyorum. Bir şey yapamamak bana dokunuyor. Ama neyapabiliriz ki hakemleri
yollarda mı yürütmeyelim. Dövelim mi? Hayır. Biz bunları yapmayız bu adamlarda da gurur namus şeref kalmamış
tükürsen yağmur yayıyor misali. Amaaaaaa Artık bir şeylerin bedeli olmalı ama.

Ne Olmalı bu hakem hakemliği bırakmalı ve bunu Beşiktaş yönetimi yapmalı ki  bizde artık bizimde bir yönetimimiz
var diyelim. Yönetim açıklama yapmış PAF takımla maçlara çıkalım diye eksik yapmış hedef koymalı ibret olsun diye
bu hakem hakemliği bırakmadıkça biz maçlara çıkmıyoruz veya PAF takımla çıkıyoruz diyerek hedefini belli etmeli
açıklama yapmalılar. Ya değilse bunlr bunuda unutma yoluna giderler

Evet burda belki kızgınlıkla çok şeyler yazıyoruz. Ama ne olur bunu yönetimden isteyelim bu hakem hakemliğini
Beşiktaşın isteği ile bıraksın. Diğerlerinede ders olur.

1903

levent1903

Bir Hakem bukadar cok Hata yapamaz !
Mac boyu bizim aleyhimize caldi, bunun arkasinda aceba neler var ?
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

aquilas

Alıntı yapılan: levent1903 - Kasım 04, 2007, 00:09:05
Bir Hakem bukadar cok Hata yapamaz !
Mac boyu bizim aleyhimize caldi, bunun arkasinda aceba neler var ?
azizenin paraları var

NoPasaran

Eğer Affan keçei ve hakemle ilgili bunlar söylendikten sonra istifa ettiremiyorsak diyecek bişey kalmaz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

akbaba71

affan istifa etmezse beşiktaş uyeliğinden ihrac edilmelidir
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

kerem

vedat yüksele iki hafta sonra fıfa kokartı verildi sonrada galatasarayın maçları ki biz hakemliği bırakmasını istiyorduk bu şerefsizde iki hafta sonra unutulup gidicek federasyon yine buna maç vericek ama bu sefer bu seyirci buna izin vermemeli

eRe

adam sene sonunda emeklı oluyomus adamın umrunda mı
zaten sorun orda emeklı olacak hakeme mac verıldı
katletsede sorun olmaz nasılsa gıdıcek dıye
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi