Ana Menü

İnönü'de disebeL rekoru kırıLdı!

Başlatan Anarchy*, Ekim 25, 2007, 16:29:50

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1110

yine mi yaauuvv.Allah kayretsin.İzleyin lan bizi

besiktask

aynen ben de bu olaya katkıda bulundugum ıcın cok mutluyum..dunku mac ıcın cektıgım o yaklasık 3 saatlık trafıge, mactan sonra sesımın kısılıp butun gun konusamama herseye degdı..teskkurler :)

Tassadar

En ilginci de biz Açık Tribüne "vay be,ne kadar da iyiler." diye bakarken,çıkışta "Abi siz ne yaptınız öyle ya?Ağlamayan kalmadı Açıkda"sözü oldu benim için.Başkalarını etkilemek o kadar da önemli değil aslına bakarsanız benim için.BeşiktAşk'ın ne olduğunu bilenleri.Zaten bu aşka gönüllerini çoktan kaptıranları ya da yeni yeni aşık olanları etkileyebilmek.Birbirimize tekrar tekrar aşık olabilmek..İngiliz "kop" görmüş,İtalyan "fossa de leone" görmüş banane...
Onlar sadece görür,sevgiden ağlayamaz!
Bu sene BJK şampiyon.

CHEm !

peki hangi tezahüratta egale oldu rekor ?
Allah kitap Beşiktaş

carlito1903

bence üçlü de kırılmıştır o neydi öyle yaaa üsküdardan falan da duyulmuştur zaten...

siyah

istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

karizwa_006

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Tassadar

Ben bilmiyorum.Ölçebilicek tehcizatım yoktu.Bilen söylerse sevinirim.
Bu sene BJK şampiyon.

erdinc1926

günler öncesinden belliydi böyle birşeyin olacağı
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

robinho

3lüden sonrakinde oldu sanırsam şehitler ölmez vatan bölünmez yada dale de oldu ..

CarsiDK

zaten 132 db bizdeydi...

Hedef 140 db idi..

cArsi 132db le kArsi

Tassadar

Alıntı yapılan: carlito1903 - Ekim 26, 2007, 11:20:09
bence üçlü de kırılmıştır o neydi öyle yaaa üsküdardan falan da duyulmuştur zaten...
Zaten çoğu maçta duyuluyor.Arkadaşım Üsküdar-Selamsız dolmuşlarının kalktığı yerde üsküdar çarşı içinde oturuyor.Kendisi Galatasaray'lı.Ara ara bizim maçlarda çatıya çıkıp bizi dinliyor..Emin olun hiç mübalağa etmiyorum.Hele sahilden çok daha rahat duyuluyor.
Bu sene BJK şampiyon.

one by one

her zaman daha iyisineee ..marsilya maçında 140 db inşallahh  :hayde

levent1903

Almanya bile duyuldu

Marsilya macinda üzerine katariz !!!!
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

NoPasaran

132 sallamışlar ya..

hep bu rakammı oluyor :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net